pátek 19. dubna, 20:56 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Farmářské trhy

Datum: 07.08.2010 18:22
 

Sem prosím piště své zkušenosti s farmářskými trhy - kde jste byli, co měli dobrého, zda jste spokojeni atd...

U nás v okolí zatím bohužel nejsou...nebo jsem je ještě neobjevila.

Naši jezdí do Černošic a jsou spokojeni - zelenina, čerstvé domácí uzeniny, kozí sýry... thumbs down

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 07.08.2010 22:29
     

    U nás zatím farmářské trhy nejsou, chodíme jen k jednomu farmáři nakupovat - mléko, máslo, sýry, tvaroh, pomazánky mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Farmářské trhy

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 11.08.2010 08:09
     

    Super nápad Mono thumbs down

    V praze jich je několik, já jsem osobně navštívila už 3 a vždy spokojenost. Jdu ted honem něco dodělat a pak se rozepíšu winking smiley

     
  • Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 11.08.2010 11:08
     

    U nás v Prdelákovicích žádné farmářské trhy nemáme, na ulici se tu dají koupit kalhotky i podprsenky, na nábřeží Labe se dá sehnat perník a tráva a všude vás osloví nějaký vlezlý podomní obchodník nabízející vše co nepotřebujete. Cigarety a základní potraviny se nejlépe nakupují v krámku u Vietnamců a pokud se chcete nasrat, zaručeně toho docílíte návštěvou některého ze supermega koloniálů Albert, Penny nebo Billa.

     
  • Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 11.08.2010 11:08
     

    U nás v Prdelákovicích žádné farmářské trhy nemáme, na ulici se tu dají koupit kalhotky i podprsenky, na nábřeží Labe se dá sehnat perník a tráva a všude vás osloví nějaký vlezlý podomní obchodník nabízející vše co nepotřebujete. Cigarety a základní potraviny se nejlépe nakupují v krámku u Vietnamců a pokud se chcete nasrat, zaručeně toho docílíte návštěvou některého ze supermega koloniálů Albert, Penny nebo Billa.

     

    Sorry, omylem jsem to vložil dvakrát a protože jsem blb, nemohu přijít na to jak jeden příspěvek zrušit.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Blb (11.08.2010 11:21)
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 11.08.2010 11:11
     

    Na stanici metra Anděl probíhají trhy každý 1.pátek v měsíci. Moc milý prodavači a nabídka široká...tady jsem kupovala jen zeleninu a jelikož bylo už odpoledne a oni skoro balili, tak jsem dostala dvojité množství za stejnou cenu smiling smiley

    Každou sobotu jsou trhy na Náplavce u palackého mostu (Palackého náměstí) tam jsme byli ted v sobotu a opět prima zkušenost. Nakoupili jsme čerstvé ryby od rybářů z jižních čech,čerstvé krevety (sice od Nowaca ale byly za super cenu a MOC dobrý), rajcata,papriky na leco a krasny novy brambory. Jo a ty spekacky a parky bohuzel si napamatuju to uzenarstvi, byly taky vynikající!! příště máme spadeno na sýry a koláče, ty už jsme měli bohužel doma tak nebylo možno kupovat další sad smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 11.08.2010 12:05
     
    Blb napsal(a):

    U nás v Prdelákovicích žádné farmářské trhy nemáme, na ulici se tu dají koupit kalhotky i podprsenky, na nábřeží Labe se dá sehnat perník a tráva a všude vás osloví nějaký vlezlý podomní obchodník nabízející vše co nepotřebujete. Cigarety a základní potraviny se nejlépe nakupují v krámku u Vietnamců a pokud se chcete nasrat, zaručeně toho docílíte návštěvou některého ze supermega koloniálů Albert, Penny nebo Billa.

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Tak takové zkušenosti mám také tady od nás... eye rolling smiley

    V Městci se taky konají jednou za měsíc trhy....ale jsou tam jen hadry, cetky za 39Kč, klobouky a čepice, boty.....

    Teď naposled tam byl pán s košíkama. Jo a jeden stánek s rybářským náčiním. Toť vše. Já bych byla raději, kdyby vybalili zeleninu, uzeniny, sýry...

    V Úvalech jezdili ve středu a v sobotu na náměstí zelináři a tam se bezva nakupovalo. Je to ovšem to jediný, co mi z Úval schází. grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Mona (11.08.2010 15:30)
     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 11.08.2010 14:53
     

    Mono, ale zase máte dobrou nemocnici...starali se tam o mě hezky bo bouračce smiling smiley

    Jinak ten samý problém jak v Hradci, tak v Pardubicích... před měsícem jsem jela na trhy do HK a tam stojí vycapený obchodní dům..a to bylo jen o pár měsících sad smiley. No a v PA trhovce vyhnali a teď pro ně hledají místo....

    Hlavně, že jim nevadí ti ťonťangové.....

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 11.08.2010 15:32
     

    wztwklino...to prý ano, osobně nemám vyzkoušeno (zatím grinning smiley). Ale bohužel tam nemáme dětské oddělení nebo alespoň pohotovost...člověk by byl klidnější...

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 11.08.2010 15:38
     

    No to je teda blbý.

    U mě udělali asi teda tenkrát vyjímku, šoupli mě na pokoj i s mými dětmi.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 23.10.2010 17:11
     

    tak trhy opět nezklamaly thumbs down prý už ale jen příští sobotu a pak přes zimu jen dle počasí....pravidelně každou sobotu se to na Náplavce rozjede opět na jaře!

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 14.11.2010 22:57
     

    U nás v Ďáblicích byiy zatím 2x. Chytla jsem ty druhé, v letošní sezoně poslední. Doufám, že s jarem to tu obnoví. flower smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 15.11.2010 07:55
     

    Tak k nám na náměstí jezdí jednou týdně dodávka z Polska s všelijakou zeleninou, popř. ovocem a jednou týdně z Litoměřic (ty preferuju smiling smiley )

    Jablka nakupujeme přímo u pěstitelů - kdykoliv jedeme někam přes Český ráj, tak se zastavíme u sadařů, nejčastěji v Ostroměři a nakoupíme, rovnou několik beden, vždyť metrák jablek na zimu je pro nás 5 málo. smiling smiley (cena cca 12 - 15 Kč/kg thumbs down )

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 15.11.2010 09:41
     
    wzteklina napsal(a):

    Jinak ten samý problém jak v Hradci, tak v Pardubicích... před měsícem jsem jela na trhy do HK a tam stojí vycapený obchodní dům..a to bylo jen o pár měsících sad smiley. No a v PA trhovce vyhnali a teď pro ně hledají místo....

    Hlavně, že jim nevadí ti ťonťangové.....

     

    Wzteklino, v Pardubicích se farmářské trhy také začínají rozjíždět. Soboty dopoledne v Polabinách II, bývají tam hlavně sýry, uzeniny, nějaké pečivo. Tuto sobotu tam byl i pán s kapry ze svého rybníka. Manžel koupil půlku - vykuchaný, hlava a vnitřnosti na polévku za 100 kč. Dnes bude k obědu mls smiley.

    Také se prý konají farmářské trhy v sobotu dopoledne v Lonkově ulici, ale tam jsem ještě nebyla, tak nevím, co se tam nabízí.

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 02.04.2011 16:02
     

    Narazila jsem na zajímavý článek. Důležitá je pro obyvatele Nymburku i diskuze pod článkem. Trhy se konají jindy.

    [hobby.idnes.cz]

    A zde samotný přehled farmářských trhů:

    [hobby.idnes.cz]

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.