pátek 29. března, 01:24 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..
Klikni pro filtrování

Espreso-jaké?

Datum: 10.05.2007 11:07
 
Tak a je to tu. Už prostě nějaké musíme do práce koupit, jenže, to naše sice neudělá nějakou pěnu, ale sítko bylo velké a udělaly jsme si klidně v monžství i pro 4 lidi naráz a hlavně rychle. Připadá mi, že ty nové jsou fakt jen na malé šálky a maximálně 2.
Proto mě zaujalo docela tohle, jen bych potřebovala nějaké postřehy.


 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (10.05.2007 11:08)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 01.09.2007 08:12
     
    Koukám, že se vopakuju stydlin smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Espreso-jaké?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 01.09.2007 16:52
     
    Majko, pamatuju si, že jsem někdy v 90 r. s nadšením koupila našim k vánocům taky nějaký přístroj, ke keterému byla tryska, která měla dělat super pěnu. Já to pak zkoušela, byla nahozená mlíkem od hlavy k patě, pěna ovšem nikdy nikde grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Kaja91
    Status: nováček

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 20.04.2016 16:39
     

    My máme třeba toto espresso [www.nejlepsi-spotrebice.cz] a jsme moc spokojeni. Dělá nádhernou pěnu a kafe chutná prostě jinak - líp, než z minulého pressovače.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 20.04.2016 17:41
     

    Kapslové nebrat. Já mám teď doma Delonghi a spokojenost. I ta mléčná pěna aje super.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 20.04.2016 18:00
     



    Anavi napsal(a):
    Majko, pamatuju si, že jsem někdy v 90 r. s nadšením koupila našim k vánocům taky nějaký přístroj, ke keterému byla tryska, která měla dělat super pěnu. Já to pak zkoušela, byla nahozená mlíkem od hlavy k patě, pěna ovšem nikdy nikde grinning smiley grinning smiley

    Anavi, to je spíš rukama, když ti vylítá mléko ven grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 20.04.2016 18:03
     

    Drahuš, nemusí být pravda. Kolegyně má taky presovač, kde je spouštění páry tak blbě řešeno, že ohodíš mlíkem celej kredenc.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 20.04.2016 18:06
     



    Kaja91 napsal(a):

    My máme třeba toto espresso [www.nejlepsi-spotrebice.cz] a jsme moc spokojeni. Dělá nádhernou pěnu a kafe chutná prostě jinak - líp, než z minulého pressovače.

    Věřím, že chutná jinak, než preso z klasického presovače, to fakt věřím. Když koupím kvalitní kávu, mám pěnu , jak má být. Je vidět, že jsi odborník a velký znalec, když povyšuješ kapslový přístroj, notabene německý, nad pravé italské přístroje...

    Němci měli vždy kávu, jako vyprané ponožky a dobré kafe měli nejblíž Rakušáci a Maďaři, ale proto, že používali italské přístroje a jejich receptury a ne německé nakyslé vyprané ponožky.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 20.04.2016 18:08
     



    Majka napsal(a):

    Drahuš, nemusí být pravda. Kolegyně má taky presovač, kde je spouštění páry tak blbě řešeno, že ohodíš mlíkem celej kredenc.

    Fakt? To se mi moc nechce věřit. Mně se to taky může stát, když dám konvičku pozdě pod trysku a je tam už příliš velký tlak

     
  • Autor: tynny
    Status: začátečník

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 20.04.2016 19:23
     

    Ja mam doma pakovy delonghi asi z te nejlevnejsi řady a jsem spokojena maximalne. Na presu mam penu jak ma byt a mleko taky usleha obstojne ... jako tak ze kdyz tam dam cukr, drzi chvili na pene a pak pomalicku pada dolu coffe smiley Mnamka to je :-) A kuchyn jsem si teda jeste mlekem neobhodila winking smiley

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.