středa 24. dubna, 18:17 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..
Klikni pro filtrování

Espreso-jaké?

Datum: 10.05.2007 11:07
 
Tak a je to tu. Už prostě nějaké musíme do práce koupit, jenže, to naše sice neudělá nějakou pěnu, ale sítko bylo velké a udělaly jsme si klidně v monžství i pro 4 lidi naráz a hlavně rychle. Připadá mi, že ty nové jsou fakt jen na malé šálky a maximálně 2.
Proto mě zaujalo docela tohle, jen bych potřebovala nějaké postřehy.


 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (10.05.2007 11:08)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 18.05.2007 17:21
     
    Drahus, vypadá to úžasně smiling smiley. Ryzí závist (a chuuuuť ukrutná) se mnou cloumá smiling smiley)). Teď ještě aby to vyšlo i Majce, a mohu se konejšit pocitem, že jsem se v těch hospodách neválela zbytečně. grinning smiley No ale uvidíme.. u kouzelníka Pokustóna jeden nikdy neví. smoking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Espreso-jaké?

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 18.05.2007 17:27
     
    Vodu bublinkatou, jak psala Hanule a mlíko polotučné. Dobrý, viď grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 18.05.2007 17:29
     
    No dokonalý, akorát, že to vyzkouším až v pondělí. Jaký poměr mlíko voda?
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 18.05.2007 17:30
     
    Hanule, jak hezký, tak dobrý grinning smiley a zbytky pěny vymlaskne dobrman nebo ovčanda, jestli se o kafe nepoperou. Taky jim někdy dělám s pěnou. Mají ho rádi grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 18.05.2007 17:35
     
    Mě jde z trysky jen pára. Voda žádná neteče, takže pářím, až pěna vyběhne, pak na pár sekund trasku ponořím ke dnu, aby se prohřálo i mlíko na dně a je hotovo. Takže možná, že to není až tak bublinkama, ale třeba v té páře je taky kysličník uhličitý, ne? Nejsem chemik, tak nevím. Ale pěna je tak co řešit the finger smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 19.05.2007 18:01
     
    Majko, musím dát opravu! Pozor! Dělala jsem si kafe z čerstvě otevřené bublinkové vody, ale kompresor kávovaru nebyl schopen natlakovat a spustit vodu, takže kávu lze protlačit jen obyčejnou vodou, potom vylít ze zásobníku a nalít trošku bublinek fouknout páru na mlíko a je pěna. Před tím jsem použila bublinky trošku zvětralé, tak to šlo, ale z nové láhve ne. Abys nezadřela čerpadlo. Takže je to taky trochu vachrlatý. Jen mi je divný, že píšou u tvého espressa, že není kafe nejteplejší. U mě je horký, až běda! Proto mi asi taky neteče z parní trysky žádná voda, jen vařící vzduch. eye rolling smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 19.05.2007 18:09
     
    Ježiš, já myslela, že se ta voda má nalít do toho mlíka. Ty to leješ do zásobníku!!! No to bych byla asi v pondělí za blbce grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 19.05.2007 19:36
     
    grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 20.05.2007 07:54
     
    img_2832.jpg
    Takže Majko, nevím, jestli jsem ze sebe neudělala blbce já! eye rolling smiley protože mi vrtalo hlavou, žes myslela dát bublinky do mlíka a pak pěnit. Takhle to dopadlo, když jsem cmrndla trošku bublinek do mlíka. Přeber si ro sama. winking smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 20.05.2007 12:25
     
    Ty bláho, jen závidím, nevěřím, že takový výsledek dosáhnu já. Už jsem psala Hanule, že jestli se zadaří, tak si může něco přát grinning smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 21.05.2007 08:08
     
    Oba pokusy nevyšly. Sice to jako víc pění, ale je to tak jako bublifuk, hned to spadne. A z trysky vážně nejdřív teče jen horká voda, takže fakt nevím confused smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 21.05.2007 13:07
     
    Tak to ti neporadím sad smiley Mám presso taky témě nové, (rok) ale byla jsem poučena, že jsou nelepší italská. Bohužel tvůj dotaz jsem zaregistrovala, až když jsi ho měla koupený sad smiley Je mi líto, ale zkusila bych reklamaci. Za zkoušku nic nedáš a třeby uspěješ. V návodu píšou něco o tm, že má téci voda nebo píšou jenom o páře? Točit se na tom. Protože kdo kdy slyšel dělat pěnu horkou vodou? Tu dělá velký tlak páry, ne? Držím palce eye rolling smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 31.08.2007 14:33
     
    Majko, tak co? Jak ti jde preso? grinning smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 31.08.2007 15:53
     
    Anavi, preso dobrý, jen tu zasranou pěnu z mlíka jsem už vzdala.
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Espreso-jaké?

    Datum: 31.08.2007 23:21
     
    To je škoda, že nejde. Synovec má taky Krups a taky nějaký problém s pěnou. Nevím, zda ještě, ale ze začátku byl. Škoda, že jsem nějak neviděla diskuzi, když jsi presso chtěla koupit.... No jo, italský presso je dobrý z italský mašinky. Němcům to nějak nejde - taky ho neuměj thumbs up Uměj (alespoň ty východní) akorát tak vybledlou překapávanou břečku
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.