úterý 23. dubna, 18:33 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert

Elektrický kultivátor

Datum: 16.03.2013 19:54
 

Zvažuji koupit Elektrický kultivátor - má ho někdo z vás? Jaké s ním máte zkušenosti? please smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 20.04.2013 08:46
     

    Mě by vyhovoval mech všude místo trávníku, nemuselo by se sekat a zelené by to bylo :-)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Elektrický kultivátor

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 20.04.2013 09:42
     

    Jájo, mám pocit, že se shodujeme v dosti věcech winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 20.04.2013 10:30
     

    Hiii, no nač piplat trávníky, když trávu nikdo nechce a je to vklastně odpad nadopovaný drahým hnojivem grinning smiley. Já tedy už trávu potřebuju na mulč, ale to jsem vlastně začala hlavně proto, že jsem nevěděla kam s ní, hromada rostla a hnila. Přišlo mi to nehospodárné, takhle ji zužitkuju, i když teď po zimě vypadají záhony škaredě. Ale brzo se bude sekat a všechno bude zase pěkné.

     
  • Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 20.04.2013 10:40
     

    Síran železnatý (zelená skalice) spolehlivě mech zlikviduje a trávník pohnojí. Mech se potom vyčeše. Je to nejlevnější způsob thumbs down smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 20.04.2013 12:06
     

    ....... já vím, bojuji , každý rok a naženu tam kluka s takovýma hrozmýma hráběma, co jsem koupila v Olomouci za 500,- grinning smiley

    takže varuji - nebrat, je to dobré tak na 1m x 1m, jinak vám upadnou ruce eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 20.04.2013 13:45
     

    Kup si el. vertikutátor, mají výměnné válce s dráty a noži. Vyčesáváme vícekrát v roce (my máme motorový, ten je ale už drahý. El. ale tu službu udělá taky, ale je na menší plochu, tak do 300m2 smiling smiley

     
  • Autor: MichalM
    Status: nováček

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 22.01.2014 23:15
     

    Máte někdo zkuženosti se sekačkami nebo kultivátory značky GUDE? mají je třeba na stránkách Maister

     
  • Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 30.01.2014 15:23
     

    GUDE jsme měli zemní vrták a už nikdy více. Nemají opravny což je špatné, kvalita výrobku špatná, cena vysoká

     
  • Status:

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 30.01.2014 17:33
     

    My máme elektrický vertikutátor od Mountfieldů. Čistíme s ním plochu 800m2. není to ideální, stroječek dostává zabrat. Ale už ho máme asi 3 roky. Zatím maká spolehlivě. thumbs down

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 30.01.2014 22:25
     

    A já měla drahou mrchu z Mountfieldu, již nikdy více. Loni jsem koupila zelenou potvoru z Lidlu za 2000,- a jede jak fretka na 1000m2. Jedině co je blbý, že má malý koš, tak ho nedávám a holt to pak shrábnu, ale to měl ten první taky. Ona ta plsť z trávy stejně rychle ten koš naplní.

    Teda la pardon grinning smiley já si spletla diskuzi, píšu o vertikutátoru. Ale už to tu nechám jo.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (30.01.2014 22:26)
     
  • Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 31.01.2014 10:39
     

    Děvčata, jste obě úplně vedle. Vertikutátor a kultivátor je úplně něco jiného grinning smiley nono smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 31.01.2014 12:40
     

    Nejsem vedle, došlo mi to do minuty, že píšu o něčem jiném a hned jsem to taky poslední větou napravila. winking smiley

     
  • Autor: Prkena
    Status: nováček

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 15.09.2014 15:00
     

    Já být váma ho nekopovala, ale půjčila si ho od nějaké firmy, co je půjčují, pokud jej nepoužíváte často. Já to tak s nářadím dělám a jsem spokojená a ušetřím. Já si nářadí půjčím buď z Moutfieldu nebo od tud [www.proplast.cz]. Tak to promyslete.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 29.09.2014 19:54
     
    20140928_161236.jpg

    Takhle pracuje můj elektrický vertikutátor. Vezmu to křížem a je toho hromada. Shrabu a dočistím sekačkou.

     
  • Status:

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 16.04.2018 17:11
     

    Máte někdo i motorový rotvator? který sám sebe utáhne, a nemusíte do něj tlačit?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.