pátek 29. března, 00:29 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert

Elektrický kultivátor

Datum: 16.03.2013 19:54
 

Zvažuji koupit Elektrický kultivátor - má ho někdo z vás? Jaké s ním máte zkušenosti? please smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 17.03.2013 09:14
     

    Záleží, na co ho chceš. Pokud na kultivaci porytých záhonků, tak ano. Jinak nezvládne nic jiného. My máme motorový dražší, výkonný a úplně všechno také nezvládne (zapojený trávník je lepší napřed poorat grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Elektrický kultivátor

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 17.03.2013 19:57
     

    Iviku díky, no měla jsem v plánu s tím dělat záhony. Takže stejně se to bude muset zrýt confused smiley . Asi si to nejprve v půjčovně půjčím, abych viděla, co to umí. Je mi jasný, že motorový by byl lepší, ale zase to je velkej krám, který se moc nevyužije.

     
  • Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 17.03.2013 20:51
     

    My máme totiž půjčovnu zahradní techniky, tak to vím od klientů. A můj syn s tím také dělá zahrady grinning smiley 

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 18.03.2013 00:55
     

    Iviku, to mi došlo....ovšem jsi příliš daleko winking smiley .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 19.04.2013 11:34
     

    ...Iviku, to je škoda, že jsi tak trochu z ruky, eye rolling smiley ale prosím Tě, čím mám pohnojit právník, něco obyč please smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 19.04.2013 11:44
     

    Já jsem koupila v Lidlu el. sekačku a je super. Máme doma už dvacet let starou, potřebovali jsme upgradovat "vozový park" grinning smiley Tak jsem jí koupila, ale ne tu, co mají teď v akci, ale tu z předminulého týdne, je totiž silná a podvozek se nezvedá přešroubováním koleček, ale zdvihem centrálně. Pro menší trávníky je super thumbs down

     
  • Autor: Juliana
    Status: nováček

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 19.04.2013 12:11
     

    to slyším poprvé...

     
  • Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 19.04.2013 19:10
     

    Kordul, já používám granulovaný hnůj, anorganický mně nesedí, syn mně s ním loni trávník zlikvidoval. Je sice možná o trošku dražší, ale mně se vyplatí, já cenu neřeším, tak neporadím. Ale nalož kopřivy do sudu, nechej zkvasit a hodně potom nařeď a zalívej. Trávník bude krásně zelený, zdravý a zadarmo. Ale to určitě znáš smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 19.04.2013 19:21
     

    Ale bacha smrdět budeš hůř, než kdybys to zlévala slepičáky. To mi jednou udělala Dáša, jeli na dovču a já měla sud a z něj jsem měla zalévat, každý den jsem se musela celá vyprat, jak jsem malá, tím hnusem jsem se pokaždé polila :-), smrad nepředstavitelný, dolévala jsem to vodou a čím to bylo naředěnější tím víc to páchlo. Vnouček ode mě utíkal, i když rád zalévá. Hiiiiiii nezapomenutelný zážitek, nikdy víc.

    Trávu Kordul nehnoj, moc poroste a budete muset víc sekat.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 19.04.2013 19:21
     

    ........ jsem loni nehnojila vůbec, zahrada je samý mech , asi by to chtělo Antimech a něco levného, NPK ?. confused smiley gran. hnůj by mě zrujnoval eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 19.04.2013 20:12
     

    Mech musíš stejně mechanicky odstranit a pak teprve hnojit, či posypat dolomitickým vápencem. Jó, to jste vy, co chcete samý jehličnan. Pak se divíte, že máte v trávě samý mech winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 19.04.2013 20:51
     
    p1010032.jpg

    ....... no bodejď na něco se svést musí,zahrada je pustá, potřebuje pohnojit , confused smiley a sousedka má ovocné stromy, samý slepičák a také to mají zamechováno thumbs up eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 19.04.2013 23:11
     

    Dokud jsme měli kvanta ovocných stromů, stál trávník taky za prd. Teď je v pohodě. No, žádnej angličan to není, je takovej českej, s pampeliškama a sedmikráskama, smoking smiley ale nemechuje. Jednou za rok ho prohodím při dešti NPK. I tak mám vždycky strach, aby hnojivo psům nepoškodilo tlapy. Jinak nic ani neprovzdušňuju

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Elektrický kultivátor

    Datum: 20.04.2013 07:49
     

    ....takhle,....když se trávník nehnojí, tráva nemá sílu a mech se roztahuje a dusí ji , sem někde četla flower smiley

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.