čtvrtek 28. března, 17:03 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Angelina54
Status: začátečník

E-cigarety

Datum: 12.05.2013 19:12
 

Ahoj, co říkáte na éčka, je to zdravější než normální cigarety nebo je to kec, škodí to podobně, jen je to snesitelnější pro okolí? coffe smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: E-cigarety

    Datum: 12.05.2013 19:18
     

    Angelíno, nevím co chceš slyšet. Jakou mají škodlivost e-cigarety asi tuší málokdo, protože nevím o žádném regulérním zkoumání e-liquidů. Ono je jich už na trhu tolik a není zajištěna pravost (regulérních dodavatelů), že si jistá být nemůžeš.

    Já jsem na e-cig. rok a čtvrt a jsem spokojená. Beru to tak, že svinstvo to asi je, ale protože jsem kouřila docela dost normálních cigaret, tak jsem alespoň odbourala dehet a pár tisích chem.sloučenin, které spalováním vznikají. Nesmrdí mi z pusy cigarety, nemám nasmraděno v bytě a neotravuju kouřem kolegy v práci.

    Tak asi tak - za mě.

     
  • Autor: Reklama

    Re: E-cigarety

     
     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 14.05.2013 10:38
     

    Ty se ptáš jestli je to zdravější? eye rolling smiley Nevím. To nestuduju, a ani si nevšímám těch, kteří trvdí, že je to škodlivé grinning smiley Vždyť jsem kouřila skoro třicet let cigarety o kterých jsem věděla, co je to za svinstvo. Chtěla jsem přestat, ale nějak to nedopadlo stydlin smiley Vždycky jsem si přála mít nějakou atrapu, kterou držím v ruce a nahradí tu cigaretu. E- cigára je to splňuje. Kouřit můžu i doma, což jsem nikdy nedělala! Když jsem na nějaké oslavě, tak se mě nestane, že bych se překouřila. Pro éčko mě vedlo to, že ušetříme s manželem ročně asi 30 000kč, nesmrdí to, přestala jsem vykašlávat ten kuřácký bordel thumbs down

     

    Občas slýchám příběh. Vypráví ho člověk, který říká, že se stal jeho kamarádovi grinning smiley O nabíječce, která explodovala. Příběh je stejný, jen vypravěči se mění grinning smiley grinning smiley grinning smiley O opilcích, kteří uhořeli s cigárou v ruce nikdo nemluví, o vypálených lesích taky ne.

    E- cigarety nejvíc škodí státu winking smiley . Neodvádí se za ně daň z cigaret ( krabička za 70 kč- výroba stojí asi 20 kč, 50kč se nasype státu) Proto E cigáry tak škodí. A to by byl čert v tom, aby se neagitovalo proti.

     
  • Autor: Angelina54
    Status: začátečník

    Re: E-cigarety

    Datum: 20.05.2013 21:33
     

    Já jen chtěla slyšet další názory smiling smiley A když to tak čtu, tak to zní lépe, myslím teď to "nevykašlávání bordelu" a tak smiling smiley Každopádně máš asi recht s tou škodou státu grinning smiley počkej a z liquidů se daně neodvádí? coffe smiley btw. ještě na vás mám jeden dotaz, které příchutě máte nejradši? smiling smiley

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 20.05.2013 21:43
     

    Ahoj, já si míchám sám, Inaweru nebo Fačka a nejraději mám Lesní jahodu, malinu, banán, zelené jablko, redbull a RY4.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: E-cigarety

    Datum: 20.05.2013 21:47
     

    Já na rozdíl od radima raděj tabákové. Kouřím od Premium - maxxky, případně od Liqui - bright nebo americký tabák. Tyhle 3 jsou tak trochu podobné.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: E-cigarety

    Datum: 20.05.2013 21:52
     

    Jsem poživačkou e-cigára od Mikuláše. Občas jsem mezitím zkusila obyčejnou., Hned jsem se divila, jak jsem mohla ten hnus někdy kouřit. jestli je to zdravé nebo škodlivé ? V ovzduší někdy líta tolik škodlivin, že si myslím že v e-cigáru toho o moc víc nebude. Zatím používám tuhle značku i příchuť. Liqua E-liquid Traditional Tobacco. Zatím jsem v okolí nenarazila na obchod s výběrem jiných značek, ale přiznám se, taky jsem moc nehledala.

     
  • Autor: tinuse
    Status: začátečník

    Re: E-cigarety

    Datum: 22.05.2013 18:56
     



    hespa napsal(a):

    Jsem poživačkou e-cigára od Mikuláše. Občas jsem mezitím zkusila obyčejnou., Hned jsem se divila, jak jsem mohla ten hnus někdy kouřit. jestli je to zdravé nebo škodlivé ? V ovzduší někdy líta tolik škodlivin, že si myslím že v e-cigáru toho o moc víc nebude. Zatím používám tuhle značku i příchuť. Liqua E-liquid Traditional Tobacco. Zatím jsem v okolí nenarazila na obchod s výběrem jiných značek, ale přiznám se, taky jsem moc nehledala.

    Tak se podívej na enick.cz, mají tam výběr a i tabáky s příchutí Já jsem si tam koupila celou sadu Nick 2 Go

     
  • Autor: JohankaDl
    Status: nováček

    Re: E-cigarety

    Datum: 05.08.2013 15:15
     

    Já jsem rozhodně zastánkyní spíše e-cigaret, hodně se ušetří (dala bych odkaz na článek, ale zatím kvůli počtu příspěvků nemůžu, takže náklady jsou odhadem třetinové), nesmrdí to tolik, apod. Akorát jsem nikdy neslyšela, že by se tomu řikalo éčko grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 05.08.2013 15:35
     

    Johanko, my tomu říkáme éčko. Název cigarety E- cigareta. Proč je vpředu to velké E?

    U vás se říká :,,já kouřím elektickou cigaretu?´´

     
  • Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 12.01.2014 13:56
     

    Vytahuji diskuzi, neboť o elektrice uvažuji, respektive díky Arturce jsem již rohodnutá si ji koupit winking smiley .

    Kouříte někdo další elektriku? Jaké jsou vaše poznatky? díky thumbs down

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 12.01.2014 14:48
     

    Ejko , kolega přešel z normálních na "e-cigo" .. my tomu teda tak říkáme ..

    Já jsem kouřila léta a před 4 lety jsem e-cigo použila jako odvykací prostředek a moc mně pomohlo, kouřit jsem zdárně přestala, ale časem jsme prostě odložila i e-cigo..

    Co vím od kolegy, je naivní si myslet, že stačí jen kupovat ty náplně, neustále objednává i nové roznětky a takové ty šňůrky, kterými se ta náplň nasává .. protože on říká, že se to zanáší a pak vznikají škodliviny a je pravda , že když kouří v kanclu - on může grinning smiley - tak to někdy už pak nevoní a to říká on sám, já vím, musím vyměnit knot spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 12.01.2014 15:41
     

    Díky dago, je mi jasné, že určité komponenty se musí obměňovat, no zítra jedu do ČB do jedné specializované prodejny, tak jsem zvědavá s čím se vrátím domů grinning smiley mám popsaný papír otázkama, tak snad dobře pořídím. Já kouřím normálně lehké cigarety, tak si říkám, že bych se s pomocí elektriky mohla odnaučit kouřit, četla jsem na netu, že i dost lidí už si pak kupuje ty náplně bez nikotinu a prostě jen vapují tu páru. no uvidíme winking smiley

     

    PS: jedna zásadní otázka mě tedy nedá spát - ta pára se normálně šlukuje, nebo je to jako s doutníkem ??

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 12.01.2014 16:35
     

    Já jsem teda šlukovala... prostě když jsem měla absťák ... tak jsem si dala práska , dva, a zase jsem měla na chvíli klid smoking smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: E-cigarety

    Datum: 12.01.2014 18:16
     

    Ejko, jdi do toho. Já už mám za sebou 2 roky s éčkem. Přecházela jsem z důvodů, že už mě štval ten zápach (kouřila jsem jen v kuchyni s otevřeným oknem) a hlavně - v práci mi dřív cigarety tolerovali, ale pak nás tam kouřilo víc a přišel zákaz. No a chodit kouřit ven a nechat se okukovat nekuřáky, kolikrát jsem si zašla na cigáro, to mě štvalo.

    Úspora peněz cca 50%. Já ne nerozhoduju, že přestanu kouřit. Tohle kouření mi vyhovuje. Ty ovocný náplně bych tedy nemohla, takže kouřím imitace normálních tabáků. Ale měla bys vědět, že ani tyhle náplně nemají s normální cigaretou moc chuťově podobného. Lepší je to očekávat a nebýt zklamaná.

    V práci nás přešlo před těmi 2 roky na éčko 6, ale zůstali jsme u něj jen 3. Záleží asi na motivaci a odhodlání.

    Držím palce.

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.