pátek 19. dubna, 12:37 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Džungloidní zahrada, pro otrlé

Datum: 24.05.2014 11:06
 
img_0906.jpg
Další fotografie:

Vstup do zahrady z předzahrádky

Zadní svah poprvé

Zadní svah podruhé

U plotu poprvé

U plotu podruhé



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (24.05.2014 11:11)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 16.06.2023 11:56
     

    Co jde, také pálím. Pokud vedle není soused a nemá auto na zahradě. Většinou to kouří, ne že bych mu ho podpálila.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 16.06.2023 12:31
     

    Máme jeden takový kompost, co se vlastně pak nevyváží, jen se doplňuje a pěstují se na tom cukety, dýně a těm je fakt ten obsah jedno - jedno ve smyslu složení, ne, že bych tam házela zátky od piva, obaly od bonbonů a provázky jako nejmenovaný člen rodiny. eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 17.06.2023 18:13
     

    Já byla u Kordulky jednou ale co jsem viděla a co občas čtu, hlavní problém je prostě v tom, že má ráda na zahradě uklizeno. Pak je jednodušší ten břečťan hodit do popelnice.Občas to udělám taky. Já bych ho i podrtila ale další drtič se prostě nesmí koupit, když je jeden na chalupě a čekání a válení všude možně mi leze na nervy než se dědek uráčí zařízení dodat. Nestojí to svět ale to je marná řeč. Něco se mi už podařilo vybojovat, tak doufám. eye rolling smiley Jako ta kapající voda s žulou.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 17.06.2023 18:28
     

    Drtič mám, ale břečťan je samý kořínek, aby se to ještě neujmulo. Uklizeno letos nemám , ten zkluz je vidět.

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Já byla u Kordulky jednou ale co jsem viděla a co občas čtu, hlavní problém je prostě v tom, že má ráda na zahradě uklizeno. Pak je jednodušší ten břečťan hodit do popelnice.Občas to udělám taky. Já bych ho i podrtila ale další drtič se prostě nesmí koupit, když je jeden na chalupě a čekání a válení všude možně mi leze na nervy než se dědek uráčí zařízení dodat. Nestojí to svět ale to je marná řeč. Něco se mi už podařilo vybojovat, tak doufám. eye rolling smiley Jako ta kapající voda s žulou.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 18.06.2023 20:25
     
    received_3499637600357343.jpeg

    Přisel Tomáš s rodinou a pokračoval v likvidaci toho odtomneho stromu porostlého beřečťanem, tedy dpíš tou břečťanovou čepicí

     

    ..

    Děsná práce s šílený bordel. Zítra přijde soused skácet ten strom, je to hodně stará hrušeň,

    sad smiley ale je obrostlá tou lianou silnou jak ruka. Kolem dokola, křížem krážem. Hruška tam někde uvnitř je srará snad víc jak 100 let,ale nedá se nic dělat

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 18.06.2023 21:05
     

    Kordul,vloni na podzim jsme likvidovali s manželem obrovský břečťan.Nejdřív jsme ho chtěli jenom trochu zkulturnit,ale pak jsme ho zlikvidovali úpně,za pár let totiž by jsme si s ním taky nemuseli poradit.Jsem ráda,že je pryč.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 18.06.2023 21:17
     



    bosk napsal(a):

    Kordul,vloni na podzim jsme likvidovali s manželem obrovský břečťan.Nejdřív jsme ho chtěli jenom trochu zkulturnit,ale pak jsme ho zlikvidovali úpně,za pár let totiž by jsme si s ním taky nemuseli poradit.Jsem ráda,že je pryč.

    Nejhorší je vytahat ho ze země,jak se plazí na všechny strany. Na chatě mě tak moc nevadí ,ale týdny jo a stále odněkud ze vnitřku padalo suché listí. Mojo ale co tam dám?

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 18.06.2023 23:15
     

    Já jsem likvidovala se starým betonovým sloupkem od plotu. Nešlo stříhat, protože byl přirostlý, sloupkem taky nešlo kývat, byl moc pevně ukotvený... Hroznyt

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 19.06.2023 07:07
     
    received_6082694475192021.jpeg
    Další fotografie:

    Zakoutí

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 19.06.2023 08:27
     

    Tak já jsem asi jediná, které se ten břečťan líbí, i když jsem ho včera ostříhala asi 3 kolečka. Ale u nás, jak je to barák na baráku, tak to aspoň udělá to soukromí a zeleň. love smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 19.06.2023 09:23
     

    Břečťan jsme taky ze zahrady odstranili. Než se pořádně zakořenil, tak to šlo. Pak to byla fuška s uhlídáním, tak šel. Soused ji udělal z kari sítě oblouk na pokrytí čističky, Když to porostlo, byl naštvaný, jak musel řezat, ani nevím zda to nechal.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 19.06.2023 09:37
     

    Ono se to musí opravdu neustále hlídat a stříhat a stříhat. Vedle v ulici mají břečťanem porostlý pletivový plot a je to naprostá nádhera! Ale pán to stříhá snad 4x za sezonu, má to fazonu, jak když střelí. Pak to plní účel a vypadá to skvěle. Ale on to má asi jako koníčka a opravdu tam pravidelně blbne s křovinořezem.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 19.06.2023 15:50
     
    received_1045622400179728.jpeg

    Je to skácené, nevypadá to k ničemu a nejde to ani uklidit. Hrabě se chytají do břečtanu na metry daleko.Hlavně musím koupit Randap. Co tam dám sad smiley jo ten mizerný smrček tam musí zůstat, od branky to vypadá dobře a není tam vidět.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 19.06.2023 21:06
     

    My jsme se ho taky snažili udržovat,ale už to tak dobře nešlo.A za pár let,kdoví,jestli vylezeme na žebřík grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 19.06.2023 22:57
     

    Já taky trpím na zelené popínavé rostliny. V anglických detektivkách jsou skoro všude. Ale na údržbu je to náročná věc.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.