pátek 29. března, 03:23 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Džungloidní zahrada, pro otrlé

Datum: 24.05.2014 11:06
 
img_0906.jpg
Další fotografie:

Vstup do zahrady z předzahrádky

Zadní svah poprvé

Zadní svah podruhé

U plotu poprvé

U plotu podruhé



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (24.05.2014 11:11)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 21
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 13.06.2023 23:45
     



    kordula napsal(a):

    Mám malou 5l konev. Ono se to řekne, ale víš sama, když jsi měla zlomenou ruku. .....

     

    Kordulko, 5 l = 5 kg ... chození nepočítám, chodit se má v rámci rehabilitace se mají chodit i schody, ale bez zátěže.

    Mám 10 l konev, nabírám si do půlky, ani to v kdysi zlomené rouce neunesu ... navíc debka-blbka jsem se popálila docela fest o pánvičku při dělání palačinek - ta ruka jak je vybočená funguje jinak, za dva roky jsem si nezvykla, můj boj ... u mne o život nejde - u tebe jo.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 15.06.2023 09:17
     

    Jedu na zahradu a budu myslet na Tvoje rády.

    Jen bude fuška dostat popelnici na BiO z auta.

     
  • Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 15.06.2023 11:14
     

    Proč popelnici na BIO? Ty nemáš kompost?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 15.06.2023 14:13
     

    spousta lidí nemá... nedávno mě překvapili příbuzní, mají asi 4 ha a odvážejí trávu někam do JZD

    jaja99 napsal(a):

    Proč popelnici na BIO? Ty nemáš kompost?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 15.06.2023 18:54
     
    received_3499637600357343.jpeg



    Anavi napsal(a):

    spousta lidí nemá... nedávno mě překvapili příbuzní, mají asi 4 ha a odvážejí trávu někam do JZD

    jaja99 napsal(a):

    Proč popelnici na BIO? Ty nemáš kompost?

    Ježsši marjá, stříháme plot a tenhle břečťan, je ohromný, jak atomový hřib a furt u něho padá suchý listí a když kvete je plný sršňů a vos

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (15.06.2023 18:55)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 15.06.2023 23:31
     

    Psalkas, že jedeš na zahradu a budeš myslet na moje rady ... asi nemyslíš ... popelnice na bioodpad, stříhání břečtanu ... proboiha, snad to měsíc počká eye rolling smiley . Nebo zapoj chlapy, vnuky, Radku, kohokoliv, nebo se na to prostě vykašli. Taky nemám hotovo ani z půlky co bych chtěla, ale svět se kvůli tomu nezblázní ... ten už se zbláznil dávno kvůli úplně jiným věcem.

     
  • Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 16.06.2023 07:13
     

    Elí, letos je nějakej divnej rok nebo co se to děje. Taky nestíhám, snad to vylepší ten důchod. A i když jsem neočkovaná, mám pocit, že mě postihlo, co velkou část populace. Aspoň jsem to nějak zaznamenala v práci. Hodně lidí nějak zlenivělo nebo zlhostejnělo ale nejen v soukromých aktivitách.

    Kordul, vydrž, jestli je to jen na měsíc. Fakt se to neposere.

    Jinak mám pozdravovat od Kaaj, jednu chvíli byla i bez telefonu i počítače. Teď už je aspoň na mobilních vlnách.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 16.06.2023 08:49
     

    Děkujeme za pozdrav, vyřiď i naše pozdravení. flower smiley

     

    Ali, nepochopila jsem, co tím chceš říct ale... že jako vyvážíte ten čurbes z břečťanu a živých plotů pryč?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 16.06.2023 09:25
     

    Popelnici jde jen vyndala z auta a dala kolečka.Je lehká, ...jinak jsem si hrála s fuchsiema a s tím kotětem.

    Břečťan nechám Tomašovi s Radkou.

    Dnes tam jen pojedu omrknout , co kde překaží, Šárka s partou tam mají párty, zítra odpočívam.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 16.06.2023 09:47
     

    Stále jsem se nedobrala ale k informaci, jestli vše opravdu vyvážíte... trávu jsi psala, že házíš do příkopa, jestli si dobře pamatuji. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 16.06.2023 10:43
     

    Mám štepkovač a co je na vyhození ,různý odpad, beru v pytly dómů do popelnice. Kompostér doplňuji a máme bio, plast, papír, i u baráku.Skořápky drtím do záhonku .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 16.06.2023 10:45
     

    U nás už jsem to dovedla k dokonalosti, do bio kontejneru dávám už jen pichlavé - ostružiníky, maliníky, růže. JInak zpracuji úplně vše. Když ostříháme thuje, mulčuji s tím cestičky mezi bramborami nebo zeleninovými záhony. Mám je zvýšené, takže zakyselení až tak neřeším. Zatím nevypadá, že by to vadilo.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (16.06.2023 10:54)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 16.06.2023 10:55
     



    Anavi napsal(a):

    U nás už jsem to dovedla k dokonalosti, do bio kontejneru dávám už jen pichlavé - ostružiníky, maliníky, růže. JInak zpracuji úplně vše. Když ostříháme thuje, mulčuji s tím cestičky mezi bramborami nebo zeleninovými záhony.

    Ty mě chceš prostě nas..t grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 16.06.2023 11:02
     

    Tak ani nechci smiling smiley, spíš tě lituju, že se s tím morduješ. Břečtan taky nastříhám na kousky a házím na cestičky, zatím se mi naštěstí neuchytil a uschnul smiling smiley. A abych nemusela dávat do obřích truhlíků tolik zeminy, tak na dno dávám listí, trávu a ono se to vlastně v té nádobě nebo truhlíku rovnou kompostuje. Takové minizvýšené záhony. Po loňsku jsem vysypala nádobu, kde jsem pěstovala papriky, nalezly do toho k mému překvapení i žížaly a vyklopila jsem kyprou zem. Nic nerozloženého tam nebylo. Prostě zázrak. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 16.06.2023 11:31
     

    Já biopopelnici vůbec nemám, ani jí tu nevyváží. Břečťan dobře hoří. I pichláče by hořely, dávám ale do kompostu. Mám jeden na plevel, růže, shnilé ovoce... Pokojovkám je to jedno. Dýním taky.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.