čtvrtek 28. března, 15:10 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování
Tagy: datura

durman, datura

Datum: 15.06.2007 16:57
 
durman.jpg
Další fotografie:
První je z jakéhosi zásilkového zahradnictví...už loni byl divný, letos ještě divnější. Druhé dva jsou od hespy. Všem žloutnou listy, přestože je zalévám. Co jim může být a jak na ně? Vadí jim umístění na jižní straně?confused smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Autor: bibinaH
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 06.10.2018 15:28
     

    Taky se je chystám už pomalu uklidit, jsou vysoké a tak nebude žádný problím to udělat jako ty. děkuji

     
  • Autor: Reklama

    Re: durman, datura

     
     
  • Autor: RIngr
    Status: nováček

    Re: durman, datura

    Datum: 15.02.2019 09:32
     
    img_20180811_111831.jpg
    Další fotografie:

    Dobrý den děvčata... V loni jsem začal pěstovat pro potěšení oka brukmansie. Nějaké rady zacatečníkovi? Čím třeba hnojite? Jinak zatím mám pár kousků durmanů s jednoduchým květem a rád bych sehnal nějaké zajímavé plnokvěté druhy.Poradite kde sehnat? Případně nemáte některá řízky???

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: durman, datura

    Datum: 15.02.2019 09:38
     

    Krásný, myslím že když je máš takhle pěkné, tak ani radu nepotřebuješ winking smiley

     
  • Autor: RIngr
    Status: nováček

    Re: durman, datura

    Datum: 15.02.2019 10:28
     

    Štěstí začátečníka smiling smileyPročetl jsem si o nich kde co ... Ale rád si nechám poradit od zkušených jaké se jim třeba osvědčilo hnojivo, jaké postřiky... Dost jsem letos bojoval asi ze sviluškou a taky mi tam něco vykusovalo díry v listech.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: durman, datura

    Datum: 15.02.2019 21:46
     

    Souhlas s Pinkou, nepěstuji je, měla jsem kdysi, ale to uklízení na zimu byl problém. Jedna sousedka pěstuje a říká hlavně hodně vody do misek a hnojí slepičákem...

     
  • Autor: RIngr
    Status: nováček

    Re: durman, datura

    Datum: 15.02.2019 21:57
     

    No zazimoval jsem je ve sklepě, ale moc ideální stanoviště to není je tam teplo a málo světla. Tak uvidím jestli to přežijí... Já hnojil kristalonem ale co jsem viděl spoustu durmanů tak byly samý květ. Ty mé byly takové chudobné. Tak musím zjistit jak na ně smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.