čtvrtek 28. března, 23:03 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status:

DUKANOVA DIETA.

Datum: 26.06.2012 17:05
 

Kdo by do toho se mnou šel.dana

 

Komentáře a názory

 
  • Status:

    Re: DUKANOVA DIETA.

    Datum: 26.06.2012 17:09
     
    1. fáze - útočná 1. fáze - útočná Délka první fáze závisí na hmotnosti, které se chcete zbavit: pokud je to méně než 5 kg, měla by trvat dva dny, pokud je to mezi 5 a 10 kg, tři dny. Pokud máte v úmyslu zhubnout 20 kg...
     
  • Autor: Reklama

    Re: DUKANOVA DIETA.

     
     
  • Status:

    Re: DUKANOVA DIETA.

    Datum: 26.06.2012 17:11
     

    Povolené potraviny v 1.f.doc

     
  • Status:

    Re: DUKANOVA DIETA.

    Datum: 26.06.2012 17:27
     
     
  • Status:

    Re: DUKANOVA DIETA.

    Datum: 27.06.2012 16:44
     

    Tak jsem dneska začala a zatím to jde:papání-rano hrnéček kefír.mléka,snidaně-jogurt s tvarohem+višňové aroma,svačina-šunka s dukahouskou a kousek tofu,oběd kuřecí stehno,svačina-jogurt s tvarohem+aroma,večeře asi cottage s bylinkama a dukahouska.Večer asi hrnek kefíru.Teť jdu hupsnout na orbitrek.

     
  • Status:

    Re: DUKANOVA DIETA.

    Datum: 29.06.2012 05:35
     

    tak supr mám dnes třetí den a na váze je o kilo méně-tak jsem zvědavá za týden,jídelníček skoro stejný.

     
  • Status:

    Re: DUKANOVA DIETA.

    Datum: 01.07.2012 08:16
     

    tak dnes jsem se vážila jestli mám přejít na 2 fázi a jsem docela spokojená mám zase o 400g míň než v pátek,tak si dnes ještě sjedu 1fázi,a zítra už zařdím mňam zeleninku.Dnes jsem utrhla první cuketu tak zítra bude jako příloha mls smiley .No sice jsem si ráno udělala otrubovou kaši a tím jsem si vyčerpala denní dávku otrub,ale na sváču dám jednu dukanovu houstičku. stydlin smiley Včera jsme grilovali a já snědla pořádnou flákotu masa a k tomu jsem měla cottage,To jsem si šmákla.

     
  • Autor: nova
    Status: nováček

    Re: DUKANOVA DIETA.

    Datum: 05.07.2012 16:36
     

    Ahoj, jak pokračuješ ? O téhle dietě jsem ještě neslyšela. Musím se sebou něco dělat a začátek prázdnin by byl ideální. Začala jsem mléčnou, ale ta je děsná. Tak jsem se rozhodla pro dělenou - držela jsem ji před 2 lety a dala dolů 16 kg, ale přestala jsem ji držet a polovinu mám zpět. Tato vypadá dobře, ale některé věci mně nejsou jasné. Bylo by fajn se moci s někým radit. Nova

     
  • Status:

    Re: DUKANOVA DIETA.

    Datum: 05.07.2012 17:19
     

    ahojky,já se budu vážit až zítra tak uvidím,ale jinak se to dá.Dnes jsem odpolko byla v kuchyni,dělala jsem si koprovku z kuřecího není špatná,upekla houstičky(placičky),chlebík ten dám do mrazáku a perníkové muffiny-ty jsou sušší nechala jsem je v troubě dlouho.No ke kávě dobrý.Co mě udivuje,nemám vůbec chuť hřešit no držím to včera druhý týden.Včera a dnes bez zeleninky a zítra +sobota se zeleninou.

     
  • Autor: nova
    Status: nováček

    Re: DUKANOVA DIETA.

    Datum: 05.07.2012 17:56
     

    Teď jsem narazila na slovenské stránky [www.dukanovadieta.com].

    Je tam hodně rad, jídelníčky, recepty. Zjišťuji, že čím víc se toho dovídám, tím míň toho vím. Mám v tom zmatek. Hlavně ty nízkotučné potraviny nevím jestli u nás seženu. Nechám to asi chvilku uležet. Písni, jak ti to jde.

     
  • Autor: Weenie
    Status: nováček

    Re: DUKANOVA DIETA.

    Datum: 28.10.2012 14:52
     

    Dukanova dieta ma oslovila priblizne pred rokom. Moc mi pomohla, pokial by chcel niekto zdielat skusenosti, nech sa mi ozve do posty. Chudnutie pomocou bielkovin ma naozaj prekvapilo.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.