čtvrtek 28. března, 23:56 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vztahy
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vztahy
Diskutujte! Vše o vztazích
 
 
 
 
Autor: Ladula
Status: nováček

Druhý život

Datum: 15.01.2011 19:56
 

Nevím jak dal...Proto pišu jestli s tím nemáte někdo zkušenosti a třeba i několik rad.

Mám přitele už 5 let, bydlíme spolu přes tři roky. Miluju ho jako nic jiného na světě. Je pro mně voda, vzduch, životní elán. Nejsem žadná dokonala slečna. Normální baculka s nízkým seběvědomím. A to je to co mně trapí. Díky tomu že si nevěřím hrozně žarlím a dělám sceny...ubijí to mně i přítele.

Zvlášť když on má "druhý život" jak tvrdí. Život v kterém nejsem já a on si tam může prý odskočit a odpočinout si. Jenže tam si rád zaflirtuje se slečnama, chodí s něma na kafičko, občas padnou dvojsmyslný naražky.

Jenže mně tohle hrozně bolí, i když řiká že je se mnou rád, že si pro život přece vybral mně. Bolí to. A hlavně to že mi to tají. Snažím se sama přesvědčit sebe, že mi nevadí ty slečny jako to že to tají. On tvrdí že mi to neřika aby nebyli sceny... Jenže já (koza blbá) mu vždycky projedu icq nebo zpravy a na něco přijdu a je scena.

Nevím jak se mám k tomu všemu postavit? Jak nežarlit? Jak přemoc nutkání ho kontrolovat a špehovat? a je ten jeho "druhý svět" normální? akceptovali by jste ho?

Děkuji za rady...fakt nevím jak to řešit.... please smiley please smiley please smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: Ladula
    Status: nováček

    Re: Druhý život

    Datum: 16.01.2011 23:05
     

    Evi , vím že je to hnus i mně se to hnusí ale nějak to neovladam...nejde to ...třeba příště budu chytřejší.... snad jednou pokud nějaké příště bude v což doufám.....

     
  • Autor: Reklama

    Re: Druhý život

     
     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Druhý život

    Datum: 17.01.2011 11:57
     

    Ladula-čas vše vyléčí,přeji ti aby jsi v životě byla moc štastnáflower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Druhý život

    Datum: 17.01.2011 12:29
     

    Dovolila bych si výše uvedené rady najdi si lepšího přeformulovat na najdi si jiného a vybudujte spolu lepší vztah. flower smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Druhý život

    Datum: 17.01.2011 13:12
     

    Neradil jsem ti aby sis našla "lepšího" ani "jiného", ale aby ses více věnovala sobě a svým přátelům a koníčkům... Možná, že tenhle přístup změní chování toho, kterého podle svých slov miluješ jako nic jiného na světě.

    Na hledání jiného, je dost času, ať ti tu radí co chtějí.

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Druhý život

    Datum: 17.01.2011 17:41
     

    Ladule jak už psaly holky ...... letěl by i bez kopnutí někam , protože by mi nestál za to zvednout nohuangry smiley Ono se dobře žije "druhý život" když je doma navařeno, uklizeno, vypráno a nažehleno ..... to dokáže kdekdo . Konkrétně vím o stejném případu , žena to vydržela, mají dospělé děti a u ní se to najednou zlomilo a začala si až teď žít ten svůj "druhý život". Veškerou péči o manžela nechala zcela na něm samotném ( tzn. nevaří mu, nepere, nežehlí, neobletuje - doporučila mu ať se o něj starají tam, kde si dosud žil ten svůj "frajerský druhý život" ). To je najednou divení a nechápání co že se to vlastně děje confused smiley Je fakt, že jsou práce, které chlap nikdy nezvládne tak jako ženská, ale na druhou stranu je nutné, aby si toho páni tvorstva uměli vážit a podle toho se k nám chovali.

    Ještě když jsem chodila do práce , byla tam s námi starší paní, která sama vychovala dva syny ( a to i co se financí týče neboť jejich otec jim nic neplatil) , oba mají VŠ a dnes již dospělé děti. Paní zůstala dodnes sama, bývalý byl ženatý , měl syna a cca před 2 lety ( když ovdověl) se bývalé ženě ozval a dožadoval se aby si ho vzala k sobě, protože on je nemocný a potřebuje péči. Ona se ptala že jako proč by se měla starat zrovna ona a ten debil jí odpověděl že je přece jeho manželka. To je "myšlení" (??????) což grinning smiley grinning smiley . Dopadlo to pro ni dobře, syn, kterého vychoval , ho strčil někam do útulku , protože se spolu nesnášeli.

    Takže asi tak. Jen se neboj, že zůstaneš sama. A i kdyby ano, určitě to je do budnoucna lepší než dělat doma služku a trápit se. Na to jsi se nenarodila !!!!!!!!!! Držím palce abys to zvládla thumbs down thumbs down thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Dasa (17.01.2011 21:30)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Druhý život

    Datum: 17.01.2011 20:24
     

    Dášo, myslím, že líp to říci nejde thumbs down

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Druhý život

    Datum: 18.01.2011 09:38
     

    Viděl jsem , přečetl jsem, zajímavé téma, odtud raději mizím, tady byste mě žežrala za živa děvčata.flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Druhý život

    Datum: 18.01.2011 11:00
     

    Františku neutíkej, navzdory všemu věřím, že existují i takoví muži, se kterými se dá prožít hezký život. winking smiley thumbs down Vždyť s námi "děvčaty" to taky není vždycky lehké a pak je to právě o tom vzájemném pochopení a kompromisu. A ať je to jak chce, stejně vás máme rádi. Vždyť jste naši love smiley winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Dasa (18.01.2011 14:12)
     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Druhý život

    Datum: 18.01.2011 11:30
     

    To že to není lehké s vámi/ samořejmě i naopak, s náma/ je samozřejmé, záleží na pochopení, porozumění a toleranci. A hlavě, věřit tomu druhému.

    No filozof ze mě nebude,mluvím jak mě zobák narostl, a někdy jsem na to pohořel a člověku se už začínat znova někde jinde po těch letech nějak nechce. Říká se v šak , nikdy neříkej nikdy. Ale soukromý si nechávám pro sebe.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Druhý život

    Datum: 18.01.2011 12:01
     

    Zlatá slova Františku.thumbs down

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Druhý život

    Datum: 18.01.2011 14:20
     

    Františku vím ( a znám ) že začínat znova není vůbec lehké, ale jak se říká : ve dvou se to lépe táhne a taky ( dle rady mého mladšího brášky-kolikrát už jsem si na jeho slova vzpomněla a použila winking smiley ) ať je protějšek takový nebo makový , aspoň se máš koho zeptat jestli chce kafe winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Přiznávám, že vždy když jsem se na to kafe v "krizové situaci" ptala, musela jsem stát k dotazovanému zády, aby neviděl jak mi škubou koutky smíchy. A kafíčko už se potom pilo v pohodě winking smiley coffe smiley love smiley Život je příliš krátký na to, abychom se zabývali nesmyslnými malichernostmi a zkoumali kdo že to měl vlasatně pravdu a jak to ten druhý myslel nebo nemyslel...

    Škoda vzácného času vyměřeném nám k pobytu na světě.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Druhý život

    Datum: 18.01.2011 16:27
     

    Dášo, máš pravdu, do ničeno se už nehrnu, jsem už i pohodlný, pokecám s papouchem, pomazlím s kocourem, okřiknu rybičky, vopráším ibišky a orchideje... na co jsem ještě zapoměl, jo přetočím se na druhý bok .....grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Druhý život

    Datum: 18.01.2011 20:27
     

    winking smiley thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Ladula
    Status: nováček

    Re: Druhý život

    Datum: 20.01.2011 21:49
     

    Tak vas chci jenom informovat jak to zatím vypadá.... Našla jsem si podnajem u dvou holek do spolubydlení ...ani kocour jim nevadil a když jsem se balila najednou změna...že ho to mrzí, a že o mně nechce přijít ....no a dopadlo to tak že v uterý jdem do poradny aby jsme spolu začali snad jinak....tak třeba se zadaří.....

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Druhý život

    Datum: 20.01.2011 22:13
     

    Držím Ti palce.

    Protože právě tohle ti tu nikdo neporadil.

    Abys znovu začala, nemusíš toho druhého ani kopnout někam, ani s ním pohrdat a tvářit se, že ti nestojí za kopnutí někam, jak ti poradily místní šovinistické feministky, ale můžeš začít znova s někým koho máš ráda a kdo má rád tebe a to tím, že se budete snažit pochopit jeden druhého a naučit se ho respektovat a věřit mu.

    A když vám v tom někdo pomůže tím lépe.thumbs down thumbs down thumbs down

    Přeji abyste se znovu našli. flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vztahy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.