pátek 29. března, 11:10 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vztahy
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vztahy
Diskutujte! Vše o vztazích
 
 
 
 
Autor: Ladula
Status: nováček

Druhý život

Datum: 15.01.2011 19:56
 

Nevím jak dal...Proto pišu jestli s tím nemáte někdo zkušenosti a třeba i několik rad.

Mám přitele už 5 let, bydlíme spolu přes tři roky. Miluju ho jako nic jiného na světě. Je pro mně voda, vzduch, životní elán. Nejsem žadná dokonala slečna. Normální baculka s nízkým seběvědomím. A to je to co mně trapí. Díky tomu že si nevěřím hrozně žarlím a dělám sceny...ubijí to mně i přítele.

Zvlášť když on má "druhý život" jak tvrdí. Život v kterém nejsem já a on si tam může prý odskočit a odpočinout si. Jenže tam si rád zaflirtuje se slečnama, chodí s něma na kafičko, občas padnou dvojsmyslný naražky.

Jenže mně tohle hrozně bolí, i když řiká že je se mnou rád, že si pro život přece vybral mně. Bolí to. A hlavně to že mi to tají. Snažím se sama přesvědčit sebe, že mi nevadí ty slečny jako to že to tají. On tvrdí že mi to neřika aby nebyli sceny... Jenže já (koza blbá) mu vždycky projedu icq nebo zpravy a na něco přijdu a je scena.

Nevím jak se mám k tomu všemu postavit? Jak nežarlit? Jak přemoc nutkání ho kontrolovat a špehovat? a je ten jeho "druhý svět" normální? akceptovali by jste ho?

Děkuji za rady...fakt nevím jak to řešit.... please smiley please smiley please smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 2 z 5
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 21:38
     

    Leni-tak to je taky hroznýangry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Druhý život

     
     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 21:42
     

    Kacuda: koukam, ze blbci jsou fakt vsude, bohuzel po svete beha vic blbcu nez hodnych kluku.

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 21:46
     

    Leni-taky bych kolikrát řeklasad smiley sad smiley sad smiley sad smiley

     
  • Autor: Ladula
    Status: nováček

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 22:15
     

    Berušky děkuju moc uvidím co z něho zítra vyleze...a pokud to bude rozchod pokusím se zvednout hlavu a jít .... A samo vám to řeknu...teď dobrou noc

     
  • Autor: neli
    Status: nováček

    Re: Druhý život

    Datum: 16.01.2011 09:04
     

    Ladule winking smiley...souhlasím se vším, co Ti tu holky už napsali předemnou......vím, že to je velmi těžké rozhodnutí, ale rychle od něho pryč.......není pro tebe dost dobrý nono smiley...určitě na tebe ten pravý čeká někde za rohem..... thumbs down

    přeji hodně síly a optimismu love smiley love smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Ladula
    Status: nováček

    Re: Druhý život

    Datum: 16.01.2011 10:05
     

    Tak a je to ...prej přemyšlel a chce být sám....no co už....tak moc to bolí, teď jdu hledat uchazejicí podnajem a začinat novej život....

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Druhý život

    Datum: 16.01.2011 10:26
     

    uz vim ta metoda se jmenuje kineziologie.... kamaradce pomaha na tu zarlivost...ja tomu poradne nerozumim

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Druhý život

    Datum: 16.01.2011 10:27
     

    Ladulo - ver mi, ze to bude nejlepsi. BUde to bolet, ale casem to prejde....

     
  • Autor: dadulka.x
    Status: nováček

    Re: Druhý život

    Datum: 16.01.2011 10:33
     

    Drž se beruško, je to těžké, ale uvidíš najdeš o hooodně lepšího takový vztah byl k ničemu, jsem v duchu s tebouflower smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Druhý život

    Datum: 16.01.2011 10:43
     

    Hlavu vzhůru, to se spraví - často spíš než dotyčného milujeme svoji představu o něm. Nějaký čas zabere, než si to připustíme.. flower smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Druhý život

    Datum: 16.01.2011 11:06
     

    Vztah musí být vyvážený a rovnoprávný a spíš než kecat o kopnutí někoho někam, bych radil Ladule, aby se víc věnovala sobě a svým známým a koníčkům. Je to mnohem lepší než se příliš upínat na toho druhého a žárlit na jeho "druhý život". Buď objevíš, že není na co žárlit a že vám takový volnější vztah oběma vyhovuje, anebo zjistíš, že jsou jiní muži, kteří by o tebe stáli bez nutnosti, žít "druhý život".

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Druhý život

    Datum: 16.01.2011 15:45
     

    Hanule, jsem téhož názoru.... ženy mají tendenci vztah zaslepeně idealizovat. Tedy nééééé, že bych byla výjimka, ale život člověka naučí, jak skákat přes překážky.... a že se jich za celý život nahromadí, o tom ani nedejchám. Takže Ladule, přeji HODNĚ HODNĚ ŠTĚSTÍ DO DALŠÍHO, NOVÉHO ŽIVOTA....a věř, bude určitě lepší, než ten současný, jenom o tom ještě nevíš. Za pár let zjistíš, že ti ta zkušenost hodně dala.

    Ram to vyjádřil jasně a stručně. Na každém vztahu se musí pracovat a k té vyváženosti a rovnoprávnosti nějakým způsobem dojít. Nikdo nejsme dokonalý, je to obrovská dřina, ale určitě se vyplatí. Držím pěsti thumbs down thumbs down thumbs down.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Druhý život

    Datum: 16.01.2011 16:38
     

    Ladulo a zkusila ses na to někdy podívat jeho očima??Bylo by ti příjemné jít domů s vědomím,že tě čeká žárlivá hysterka,která se ti hrabe v ICQ,mejlech,mobilu apod??Mě by to teda příjemné nebylo a podobné jednání by mělo být pod úroveň každé.Ve vztahu je důvěra důležitá.Mysli na to v příštím vztahuplease smiley

    Já mám v práci 3 mladé kolegy,dvousmyslné narážky jsou denní chleba a můj manžel se tím baví(ono taky co jinýho mu zbývá žejowinking smiley ) a u něj v práci,kde na 150 chlapů připadne jedna ženská je to to samý a bavím se tím taky.Vše je pouze a jenom o vzájemné toleranci.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Druhý život

    Datum: 16.01.2011 19:56
     

    Ladule, možná to ještě nevíš, ale to jeho rozhodnutí je možná to nejlepší, co pro tebe mohl v životě udělat winking smiley flower smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Druhý život

    Datum: 16.01.2011 20:04
     

    ......tady bych si dovolila Evčo trošku oponovat. Ono asi není tak jednoduchý nekontrolovat, když víš, že ti partner žije veřejně tzv. DRUHÝ ŽIVOT.... tady by asi odolala málokterá z nás. Tím ale nechci říct, že je žárlivost v pořádku, to ne. Sama ji nesnáším a naštěstí mám partnera, který jí taky neholduje.... ale máš pravdu, že to je o vzájemné důvěře a toleranci. Ale na to musí být dva.

    Tento případ by byl pro mou velikost velice rychle vyřízen, miláček by letěl okamžitě, ani by si nestačil vychutnávat svůj "druhý život " . Žárlivost je bohužel vlastnost, která se těžko kočíruje, proto jsem ráda, že jí nejsem obdařena, jinak by ze mě byla pěkná fúrie spinning smiley sticking its tongue out.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vztahy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.