pátek 29. března, 01:18 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vztahy
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vztahy
Diskutujte! Vše o vztazích
 
 
 
 
Autor: Ladula
Status: nováček

Druhý život

Datum: 15.01.2011 19:56
 

Nevím jak dal...Proto pišu jestli s tím nemáte někdo zkušenosti a třeba i několik rad.

Mám přitele už 5 let, bydlíme spolu přes tři roky. Miluju ho jako nic jiného na světě. Je pro mně voda, vzduch, životní elán. Nejsem žadná dokonala slečna. Normální baculka s nízkým seběvědomím. A to je to co mně trapí. Díky tomu že si nevěřím hrozně žarlím a dělám sceny...ubijí to mně i přítele.

Zvlášť když on má "druhý život" jak tvrdí. Život v kterém nejsem já a on si tam může prý odskočit a odpočinout si. Jenže tam si rád zaflirtuje se slečnama, chodí s něma na kafičko, občas padnou dvojsmyslný naražky.

Jenže mně tohle hrozně bolí, i když řiká že je se mnou rád, že si pro život přece vybral mně. Bolí to. A hlavně to že mi to tají. Snažím se sama přesvědčit sebe, že mi nevadí ty slečny jako to že to tají. On tvrdí že mi to neřika aby nebyli sceny... Jenže já (koza blbá) mu vždycky projedu icq nebo zpravy a na něco přijdu a je scena.

Nevím jak se mám k tomu všemu postavit? Jak nežarlit? Jak přemoc nutkání ho kontrolovat a špehovat? a je ten jeho "druhý svět" normální? akceptovali by jste ho?

Děkuji za rady...fakt nevím jak to řešit.... please smiley please smiley please smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345 | další
    Aktuální stránka: 1 z 5
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 20:30
     

    Tak já ti asi v tomhle moc nepomůžu.Tento "druhý život"bych já teda neakceptovala.Vím,že by mě osobně to taky vadilo a hrozně bych se trápila.Takže má rada je v klidu si s ním sednout a v klidu si promluvit o tvých citech a jestli by se v tomto směru nedokázal nějak změnit,že se prostě kvůli tomu trápíš a prostě ho nechceš ztratit.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kacuda11 (15.01.2011 20:31)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Druhý život

     
     
  • Autor: dadulka.x
    Status: nováček

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 20:40
     

    Asi budu trošku ostrá, nechci ti ublížit, ale mě to normální nepříjde a určitě bych se s tím nedokázala vyrovnat, jak by se jemu líbilo kdyby si měla dvojí život? Zkus to, až bude doma oblékni se , načesej, namaluj a jdi ven, uvidíš jestli se bude ptát kam jdeš, řekni že máš taky druhý život jako on, tohle bych udělala pokud bych o takový vztah stála, ale já osobně bych takového chlapa kopla někam, máš na lepšího a nemáš zapotřebí se trápit pro to že on si ,,potřebuje,, odpočinout, a pobavit, a co bude dělat až spolu budete 20let? Důvěra je ve vztahu důležitá, ale důvěra se nesmí zklamat a on to po.... a diví se ještě že se ti to nelíbí? Co to je za vztah?????????????????Promi'ň je to můj názorflower smiley

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 20:40
     

    Téda já bych ten jeho druhý život neakceptovala takynono smiley jeho druhý svět není normální,vybral si tebe tak bude snad s teboulove smiley Můžu se zeptat kolik je přítelovi....

     
  • Autor: Romca
    Status:

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 20:42
     

    Dadulka-thumbs down thumbs down thumbs down přesně tak,napsala jsi to hezkyflower smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 20:43
     

    Lépe jak dadulka.x bych to asi nenapsalathumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down je pravda že nevíš co bude dělat za 20 leteye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Ladula
    Status: nováček

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 20:44
     

    Přiteli je 23 ....

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 20:49
     

    Ladula-jediné vysvětlení je,že ještě není pořádně vybouřenýeye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: dadulka.x
    Status: nováček

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 20:49
     

    Chjo holka, neztrácej čas s takovým vztahem a koukej si zvednout sebevědomí, hele upřímně já mám 183cm a 145kg, a o chlapi jsem nikdy nouzi neměla, jsou a jejich hodně co nás bacule milujou, nemáš zapotřebí se ničit, zaregistruj se někde na chat, zajdi na diskuze o baculkách a oni ti tam mužský sebevědomí zvednou.Vypadá to že přítel to dělá tak že ,, když mám doma takovou, musím se někde odreagovat,, fakt se ti to líbí? Jsi hrozn ě zaslepená a on ti ubližuje, neseď doma a neplakej jdi s přáteli ven, něco dělej, hlavně nečekej že se někdy změní..nezmění beruško

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 20:51
     

    Tak ja bych druhy zivot taky neunesla. Chapu to dobre, ze je s tebou a pak si vyrazi s nejakyma holkama? S kamaradkama nebo kde je s prominutim bere?

    Ja bych to neunesla. Mam kamaradku, ktera hodne zarli na kazdou kravinku, maily taky prohlizi. Zacala chodit k psycholozce a sla na jednu metodu..ted bohuzel nevim, jak se jmenuje. Ale zjistim to..a moc ji to pomohlo. UZ s pritelem chodi i do spolecnosti, coz driv neslo, protoze zarlila na kazdou holku, ktera se po nem otocila.

    Mela jsem stejny problem. Nemela jsem se rada, muj byvaly pritel mi ublizoval fyzicky i psychicky. V nicem me nepodporoval a totalne mi snizil sebevedomi. Byla jsem s nim pet let. Myslim, ze jsem to vsechno snasela z duvodu, ze byl muj prvni a milovala jsem ho. Pak mi chodili sms, ze ma nejakou holku.. chtela jsem taky po nem at mi ukaze icq, brecela jsem tak hystericky, ze me zbil... to mi bylo asi 19,20let

    Jednou jsem si rekla, ze uz to nejde takhle dal. Ziju s klukem, ktery se do me zamiloval, kdyz jsem mela 93kg na 171cm a on mel 70kg. ke vsemu je mensi, jak ja.. tak si to dovedes predstavit. Kdyz si dnes projizdim fotky, obdivuju ho, ze se do me zamiloval.

    Vim, jake mas depky sad smiley

    Ladulko - nestoji ti za to sad smiley Ver, ze existuje kluk, co mu na vzhledu nezalezi a bude te na rukou nosit. Nejdulezitejsi je asi duvera, ktera se snadno znici, ale spatne dava dohromady (vim o cem mluvim).MIlujes ho, ale me prijde, ze si toho moc nevazi sad smiley Soudim podle toho, co pises.

    Neprijde mi normalni, aby kluk, ktery je zadany si psal s holkama nejaky dvojsmysli a chodil s nima na kaficka.

    Jak si ,,odskakuje" To je strasny sad smiley

    Odkud jsi? Ta pani je z Prahy a ,,leci" i v Plzni. Bere si tedy myslim tisic kc za sezeni, ale na tu zarlivost by ti urcite pomohla a pak bys mohla resit dalsi veci......

     

    Muzu mit otazku? ....je hlavni pricinou tva zarlivost, ze on si chodi odskocit? Nebo jaky je duvod, ze tohle dela?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Lenicka85 (15.01.2011 20:54)
     
  • Autor: Romca
    Status:

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 20:52
     

    Hm to je mladoch,jak říkáš jste spolu 5 let tak se asi málo vyblbnul,ale to nemění nic na tom,že se takhle k Tobě chováeye popping smiley No nevím,já bych taky takového chlapa kopla někamtongue sticking out smiley Je mi to moc líto co prožíváš,ale nesmíš se trápit,protože on si s Tebou dělá co chce,důvěra je ve vztahu hodně důležitáthumbs down Přeji Ti moc síly a nebud hloupánono smiley

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 20:56
     

    hlavne mit rada samu sebe a zvysit si sebevedomi..pak jde vsechno lip.. i opustit cloveka, ktery dela takove vec.....

     
  • Autor: Ladula
    Status: nováček

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 21:14
     

    Berušky děkuju moc...on tvrdí že jsou to jen kamaradky... jenže já žarlím na všechny tyhle kamarádky...prej si chce zítra o tom všem promluvit (teď je na noční) dělá na benzince a vesměs tam je pozná hodí spolu par slov a je to.... nejhorší je že vím že je to špatný, ale mám strach že se se mnou ráno rozejde.....

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 21:22
     

    Dej zitra vedet

     

    On si te nezaslouzi sad smiley ja vim, ze je to tezke to pochopit....drzim palce at to zitra dobre dopadne. Ale, myslim, ze to chovani je proste v nem. Ten muj byvaly od malicka vyrustal s holkama byl v tanecni skupine s mazoretkama. Taky si rad s holkama povidal a flirtoval... treba jsem nasla na diskuzi... ,napsal: ,az vyroste bude z ni kundi..ka jako prase" a mnohem horsi veci...no.... byl takovej, snazila jsem se ho zmenit, ale bohuzel...bylo to horsi a horsi sad smiley

     

    Drzim palce at to dobre dopadne sad smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Druhý život

    Datum: 15.01.2011 21:37
     

    Ladule-věř mi,že ho máš sice moc ráda,ale asi by ses celý život trápila.

    Já měla před manželem kluka,byly jsme spolu 4 roky a poslední rok jsme spolu bydleli.Jenže pořád mě za něco nadával,třeba vysála jsem a on najednou chodil po čtyřech a vybíral mě vlasy v koberci,nebo mě při vaření něco spadlo a on hned nadával,že tu mám bordel.Má mamka vždy když ke mě přišla,tak říkala,že ani na sále tak sterilně nemají,ale on si vždycky něco našel.Další příklad-byli jsme si sednout s jeho kamarády a on najednou na mě "čumíš jak pi.....měl samozřejmě popitý.Naštvala jsem se na něho,ale druhý den přišel s prosíkem a já mu zase blbá odpustila.Pak už to jen pokračovalo tak,že mě ani nepohladil, o posteli ani nemluvím.Měl mě podchycenou.Několikrát jsem si s ním chtěla promluvit,ale on jen "ale prosím tě"jako kdyby mě bral spíše jako mamku.Pak jsem se dokopala k tomu,že se s ním rozejdu,nevěři tomu,myslel si,že si dělám srandu.Na kolenách klečel a brečel že se změní.Já jsem odolala a dnes vím na 100% že by se nezměnil.Občas se sejde s mým bráchem a říkal mu že je na pořádek ještě horší jak byl.Děti by mít nemohl,kvůli jeho pedantství a ani by si mě asi nikdy nevzal.To by bylo ale na knihu.Zjistila jsem pak že si vodil ženskou do mého byt,tak to pro mě bylo nejhorší,ten pocit,že byla v naší posteli.Dnes jsem ráda,že jsem to udělala,měla jsem tenkrát také malé sebevědomí,né kvůli váze,kvůli něčemu jinému.Mám hodného manžela,nikam nechodí,jen tak3x do roka na pivo,máme spolu dvě holčičky a jssem nejštastnější na světě.Vím je to něco jiného jak u tebe,ale věř mi taky jsem se hodně natrápila a věřím,že na tebe taky čeká někde princ,který ocení jaká jseš a bude tě mít moc rád a tohle ti dělat rozhodně nebude.

     
Stránky:  12345 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vztahy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.