čtvrtek 28. března, 11:32 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a stavba
hodnocení: 3.80
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Dům a stavba
Posílejte fotografie! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Hanule
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Dream House

Datum: 03.04.2009 20:28
 
dream2.jpg
Další fotografie:
Rodinný dům v Chomutovicích

ivan kroupa architects
[www.ivankroupa.cz]
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Hanule (03.04.2009 21:39)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dream House

    Datum: 03.04.2009 20:43
     
    Taková lepší chalupa winking smiley grinning smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Dream House

    Datum: 03.04.2009 20:49
     
    No pro mě je to sen thumbs down
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Dream House

    Datum: 03.04.2009 21:02
     
    Majčinko, mně o tom něco povídej.. tuhle Ivule tomu nerozumí. winking smiley
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Dream House

    Datum: 04.04.2009 10:11
     
    Domeček je to každopádně zajímavý (trochu mi to připomíná bydlení Lucie Bílé - taky taková šedá škatule). Pravděpodobně to bude zajímavé a účelné uvnitř, ale že by to nějak ladilo s okolní krajinou, tak to ani náhodou. Já jsem v tomhle asi staromilec, vzdychám nad alpskými chalupami ověnčenými muškáty. Věra
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Dream House

    Datum: 04.04.2009 10:14
     
    Taky by se mi to líbilo někde úplně jako solitér, k těm okolním stavením mi to připadá jak z Marsu, ale jinak se mi to líbí moc.
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Dream House

    Datum: 04.04.2009 10:30
     
    Nevím, myslím, že to mé amatérské focení a pochopitelně pouhý dvě dé rozměr nedokáže nikdy důstojně zprostředkovat reálnou atmosféru a zasazení. Naživo říkám, nestavěla bych jinde.
    Alpské chaloupky s muškáty také můžu, nicméně staromilec jsem jen na poloviční úvazek. Pochopitelně nikomu nic nenutím. flower

    Ještě se mi zadařilo vygůglit zákres..
    [nstandard.files.wordpress.com]
    odsud:
    [nstandard.wordpress.com]

    Ona ta okolní stavení jsou o terénní patro vejš.. Jste-li dole u vody, ten dům je tam hezky sám pro sebe, na pozadí kamenité strmé stráně love smiley, za ním již nic bezprostředně "nepokračuje". Ten dům je "na samotě" uprostřed obce. thumbs down Mně se ten efekt hodně líbí. Zvrchu od silnice je pak usazen pod serpentinou, vlastně takřka nepřečnívá; starou zástavbu dle mého soudu "narušuje" minimálně - pro mě vůbec. Genius loci sem nahrát neumím sad smiley sad smiley.
     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Hanule (04.04.2009 10:48)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Dream House

    Datum: 04.04.2009 10:43
     
    svodidlo.jpg
    Tu přidám ještě fotku, kde je vidět svodidlo při kraji serpentiny a lze tušit stromořadí, které je patrné i na snímcích směrem od vody.
    Je mi jasné, že asi nepřesvědčím smiling smiley, avšak - tento způsob zástavby mému zraku lahodí. thumbs down Btw, čím se ten kontrast liší od Tančícího domu?
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Dream House

    Datum: 04.04.2009 12:21
     
    Prohlídla jsem si obrázky ještě jednou a nemůžu si pomoct, mému oku nelahodí. Určitě by to chtělo schovat do zeleně, porůst přísavníkem, nějaké truhlíky... a pak by to bylo ke koukání. Nebo aspoň nějakou barvu - né křiklavou, ale něco jiného než šeď. Tančící dům má příjemné křivky a třebas Kaplického knihovna se mi taky líbí (ta je tedy zase barevná až moc, tam bych trochu ubrala). Tohle by se určitě líbilo mému synovi. Už měl takové podobné plánky domu (víc skla a kovu než tady), ale pak se s dívkou rozešel a ze stavby sešlo. Věra
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Dream House

    Datum: 04.04.2009 12:53
     
    Věrko, káplas na to. Jsem ten typ, co by ho byť jen jedinej truhlík zabil.
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Dům a stavba (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.