úterý 23. dubna, 08:42 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Po Evropě
 
Autor: petrusa
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

dovolená

Datum: 12.04.2014 19:39
 

Ahojky, potřebovala bych inspiraci kam v létě na dovolenou, kam jedete vy? Hledám dovolenou kde se budu moct válet, ale když tam bude kulturní vložka tak se zlobit nebudu smiling smiley Chorvatsko mě už neláká, jezdila jsem tam posledních 6 let skoro pořád ačkoli je krásný, chtěla bych spíše někam už letecky konečně. S jakou cestovkou nejčastěji jezdíte? Děkuju za rady a tyypy.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: petrusa
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 28.07.2014 20:24
     

    slyšela jsem ze řekové jsou docela milí..? Každopádně tam výše děkuji smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: dovolená

     
     
  • Autor: Alena139
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 13.08.2014 16:35
     

    Letos se asi nejvíc vyplatí dovolená v Turecku nebo v Řecku. My byli s rodinou v Alanyii a pohoda. Jinak v případě cen je dobré hlídat last minute. Pár toho je třeba na Zamorem.cz/category/tipy-na-levne-zajezdy/ nebi standardních webech tipu Invia, Dovolena...

     
  • Autor: petrusa
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 20.08.2014 16:11
     

    Tak tak, sehnala jsem taky last minit do Řecka a jsem nadmíru spokojená. Je pravda, že lidi teď šerří skoro na všem a objevuje se to ze začátku i na té dovolené. Pak přímo na místě jak každý vidí ty kupy čerstvých ryb, lákavý meníčka a krásný výlety tak jsou prachy každýmu fuk a chtěji si dovolenou koneckonců užít.

     
  • Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 26.08.2014 16:18
     

    Petrusa, kam do řecka? Chtěl bych v září s ženou taky do Řecka, myslíte, že tam bude ještě teplo? Mám docela strach, že tam už nebude vedro. Když se dívám ven tak tomu, že bude září pěkné moc nefandím. Minimálně bych se bál, že moře už nebude zrovna teplé, ale ledové

     
  • Autor: Carloss
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 09.09.2014 14:25
     

    Miloši, počasí v Řecku je teď v září pořád výborné. A pokud se opravdu obáváš, tak si vyber ostrov, ideálně asi Krétu. Velký ostrov se spoustou letovisek, české cestovky toho dost nabízejí v Retymnu: [www.a-hotel.com] Kréta je na jihu, po celém létě je moře příjemně vyhřáté a teď jsou tam stále ještě přes den třictítky: [www.foreca.com]

     
  • Autor: monicaG
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 20.09.2014 17:43
     

    zkus se mrknout na brenna. cz, třea tam ještě najdeš nějaký last minyt. Krétu bych sice nevolila, ale tím, že je vlastně na jihu tak tam bude ještě krásně. Teď tam mám kamaráda a fotky vypadaj tak, že tam je ještě krásně teplo... Nebo zkuste Turecko, tam budeš ještě určitě pěkně.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: dovolená

    Datum: 20.09.2014 20:14
     

    Na Krétě bylo v září teplo, o to horší byl ovšem návrat domů. Ještě horší bude v říjnu návrat od Rudého moře sad smiley

     
  • Autor: cleavendka
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 26.09.2014 18:50
     

    Kamarád s přítelkyní se v úter taky vrátili z Řecka, myslím, že taky z Kréty a říkali že tam je ještě krásně. Požádal ji tam o ruku tak to měli zároveň i romantické, asi sen každé holky zažít žádost o ruku u moře. Předpokládám, že povalíš do Egypta co? O to víc závidím, tam bude suprově ale jak říáš, návrat bude trošku horší

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: dovolená

    Datum: 26.09.2014 20:32
     

    Už balím, moc mi to nejde.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: dovolená

    Datum: 26.09.2014 20:39
     

    Majčí a my jedem na dovolenou až 26.10. a vracíme se 10.11. tak já si ještě počkám, už bych taky jela do teplíčka. Letos jsem dovolenou ještě neměla.

     
  • Autor: ursula
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 27.09.2014 09:26
     

    Záááávidím, já si už spíše šetřím penízky na další letní dovolenku, abych mohla na minimálně 2 týdny někam kde bude nádherně. Každopádně dovču si užijte smiling smiley

     
  • Autor: market897
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 25.12.2014 11:23
     

    Zdravím my byli letos o prázdninách v Lago di Garda a bylo tam moc krásně,takže pokud někoho omrzelo moře tak doporučujusmiling smiley jezdili jsme na výlety do Milána,Verony, navštívili aguaparky a Sea life. Akorát jsme jeli autobusem ale bylo to v pohodě bez komplikací, Ck to měla dobře zařízené. Kdyžtak mrknite sem je tu i video (není to ale naše osobní grinning smiley ) zkustotaky.cz/leto/evropa/italie/lago-di-garda/garda/zazitkova-dovolena-u-lago-di-garda-hotel-royal-vlastni-doprava

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: dovolená

    Datum: 15.04.2016 12:48
     
    iconspeak_t-shirt_world_natural_large.jpg

    Tohle je takový malý tip na příruční (nebo přítělní? grinning smiley) slovník.

    Vše důležité je na triku znázorněno a mezinárodně srozumitelné. Stačí ukázat na příslušný obrázek (nebo i na víc obrázků) a hned je jasné, na co se ptám.

    [iconspeak.world]

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: dovolená

    Datum: 15.04.2016 21:33
    Hodnocení fotografie "dovolená": 5
     

    No Spike, některé symboly jsou na ukazování v rizikových místech winking smiley . Takové autíčko, pivo, nebo mráček. na ty bych ukazoval z dálky bych nedostal přes pazoury grinning smiley . Ale triko je super thumbs down

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: dovolená

    Datum: 15.04.2016 22:22
     

    .... a co dovolené týče? Naplánováno jest ubytování v Popradu, kde je stejně daleko do Tater i Slovenského ráje. Trasy jsou vytipované a jen počkat na počasí. K přihlédnutí k Tatrám budou zvoleny letní měsíce, aby jsme se nervali ve sněhu. V Tatrách jsme byli, ale ještě jsme nedali Priečné sedlo a teď už si nejsem jistý, že to fyzicky zvládnem. Je to výzva. Potom ještě je v hledáčku Korsika ...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Po Evropě (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.