pátek 19. dubna, 19:22 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Po Evropě
 
Autor: petrusa
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

dovolená

Datum: 12.04.2014 19:39
 

Ahojky, potřebovala bych inspiraci kam v létě na dovolenou, kam jedete vy? Hledám dovolenou kde se budu moct válet, ale když tam bude kulturní vložka tak se zlobit nebudu smiling smiley Chorvatsko mě už neláká, jezdila jsem tam posledních 6 let skoro pořád ačkoli je krásný, chtěla bych spíše někam už letecky konečně. S jakou cestovkou nejčastěji jezdíte? Děkuju za rady a tyypy.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: dovolená

    Datum: 22.07.2014 14:49
     

    Drago, krásná dovča!

    Než jsem si rozklikla obrázky a přečetla tvůj komentář, tak jsem si říkala, co to na té fotce je - a ony mořské houby grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: dovolená

     
     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: dovolená

    Datum: 22.07.2014 21:48
     

    Drago, tam muselo být krásně love smiley V Řecku jsem ještě nebyla, ale tohle bych klidně prubla. Jak jste to měli s jídlem? Se stravou, nebo bez? A s cestovkou, nebo bez? Autem, nebo letecky? To není moc otázek, že ne? eye rolling smiley smoking smiley

     
  • Autor: petrusa
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 25.07.2014 07:15
     

    draga: To je asi nějakej menší ostrůvek co? O tom jsem snad nikdy neslyšela, je tam klasická letecká doprava nebo tě tam dopravili nějakým tím "menším" letadýlkem? Jinak fotky super, z Řecka mají snad všichni nádherný fotky

     
  • Autor: monicaG
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 26.07.2014 13:31
     

    Od 16ti jsem jezdila pouze do Chorvatska autobusem - už nikdy více, loni jsem měla nateklý nohy, že jsem je měla velký jak slon. Tento rok poletím poprvé s CK Brenna do Řecka na Zakynthos. Dávají v letadle na takovou trasu jídlo? Doporučili byste mi nějaký výlet krom té slavné pláže? Tu už mi doporučovala hromada lidí.. děkuji

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: dovolená

    Datum: 26.07.2014 13:45
     

    Já jsem asi jediná, komu se dovolená na Krétě moc nelíbila sad smiley

     
  • Autor: 256
    Status:

    Re: dovolená

    Datum: 26.07.2014 15:19
     

    Na Zakynthosu jsme byli letos začátkem července. Je to malé letiště, kde se nemůžete ztratit. V letadle dostanete občerstvení, pití kolik chcete, výběr velký: pivo, cola, sprite, voda, džus, káva, čaj ....Na jídlo jsem dostali bagetu a tatranku. Přeji vám hezkou dovolenou smiling smiley

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 27.07.2014 13:16
     



    petrusa napsal(a):

    draga: To je asi nějakej menší ostrůvek co? O tom jsem snad nikdy neslyšela, je tam klasická letecká doprava nebo tě tam dopravili nějakým tím "menším" letadýlkem? Jinak fotky super, z Řecka mají snad všichni nádherný fotky

    Je to malý otrov doprava letecky na Kos a potom asi hodinu lodí na Kalymnos.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: dovolená

    Datum: 27.07.2014 19:30
     



    Majka napsal(a):

    Já jsem asi jediná, komu se dovolená na Krétě moc nelíbila sad smiley

    a byla jsi na jihu nebo na severu?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: dovolená

    Datum: 27.07.2014 19:52
     

    Na severu, což byla asi chyba. I když, ona celá ta dovolená stála tak nějak za hovno bez ohledu na místo, včetně odletu. Tak jsem se v životě nebála.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: dovolená

    Datum: 27.07.2014 22:02
     

    Majko, nejsi jediná. Mně taky nenadchla. A nejvíc mi vadili lidé.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: dovolená

    Datum: 28.07.2014 09:38
     

    byla jsem na jihu několikrát a byla jsem nadšená smiling smiley Se severem se to nedá srovnat

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: dovolená

    Datum: 28.07.2014 12:27
     

    Holky, byl jste nekdo v Kalabrii? Da se tam jeste koncem rijna koupat?

     
  • Status: expert

    Re: dovolená

    Datum: 28.07.2014 16:07
     

    Didi, záleží na tom, jakou teplotu moře potřebuješ. Mělo by mít tak 23, možná 24 st. Pokud ale nevyjde počasí, bude třeba vítr, může být studenější. U nás se v tuto dobu koupeme v pohodě grinning smiley love smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: dovolená

    Datum: 28.07.2014 19:31
     

    Iviku, ja mam zkusenosti akorat s Reckem, tam bylo koncem rijna jeste docela poradne vedro. Asi se letos i kvuli tomu ramenu drive na dovolenou nevydame. Koncem rijna tu maji deti prazdniny. Jak vis, ze letadlem to nebude, ale do Kalabrie se da jet i lehatkovym vlakem. Autem se mi nechce, to je moc daleko. Tak uvidime. flower smiley

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 28.07.2014 20:07
     



    Didi napsal(a):

    Holky, byl jste nekdo v Kalabrii? Da se tam jeste koncem rijna koupat?

    Ahoj Didi myslím si že dá byla jsem tam v září a moře bylo docela teplé,ale bývají tam docela velké vlny.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Po Evropě (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.