pátek 29. března, 00:52 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Po Evropě
 
Autor: petrusa
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

dovolená

Datum: 12.04.2014 19:39
 

Ahojky, potřebovala bych inspiraci kam v létě na dovolenou, kam jedete vy? Hledám dovolenou kde se budu moct válet, ale když tam bude kulturní vložka tak se zlobit nebudu smiling smiley Chorvatsko mě už neláká, jezdila jsem tam posledních 6 let skoro pořád ačkoli je krásný, chtěla bych spíše někam už letecky konečně. S jakou cestovkou nejčastěji jezdíte? Děkuju za rady a tyypy.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: uzlinka
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 23.04.2014 20:57
     

    Zkus řecko, večery tam jsou rušné, na výlety tam pořád kam jezdit. Řekové jsou super lidi, jídlo výborný, není to daleko a ani to není nijak drahý. Pravý řecký tzaziky s tím jejich chebem miluju. Loni jsem byla na krétě a super, tento rok přemýšlíme o lesbosu nebo zakynthosu.

     
  • Autor: Reklama

    Re: dovolená

     
     
  • Autor: petrzvole
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 12.05.2014 21:39
     

    Já beru přítelkyni do Turecka, do Antalye. Byl tam švagr se ségrou a chválili si to tam

     
  • Autor: monicaG
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 19.05.2014 18:33
     

    Záleží jesti chcete dovolenou jenom na válení a památky nebo i večerní zábavu..? My v létě letíme do Turecka do Kemeru s brenna. cz. doporučila nám ji přítelova kolegyně. Při schůzce super, nemám z toho špatný pocit jako ze začátku kdy jsem si říkala, beztak nám to chce udělat naschvál, ale v pořádku. Letíme začátkem září tak snad tu do té doby nepojdu grinning smiley

     
  • Autor: Kulich
    Status: začátečník

    Re: dovolená

    Datum: 20.05.2014 13:11
     

    Hezký článek o tom kde strávit dovolenou [www.atraktivni.cz]

    My jedeme do Chorvatska do Primoštenu. Letos jsem si vybojovala moře, jinak jezdíme často na hory. Minulý rok jsme byli v Rakousku a bylo to moc nádherné.

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 22.05.2014 12:32
     

    Také bych doporučila Řecko,moc se mi tam líbí.Létáme tam už 7let a vždy jsme byli moc spokojení.Zatím jsme navštívili Pargu 2x Zakyntos 2x Krétu,Lesbos a letos je to Kalymnos.Všude je moc hezky. Cestovali jsme s ck.Alex,ck.Brena,ck.Bon Ton a vždy jsme byli spokojení se službama cestovky i delegáta.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil draga (22.05.2014 12:36)
     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: dovolená

    Datum: 22.05.2014 16:35
     

    v neděli jsme se vrátili z Turecka a můžu vřele doporučit, byla to nádherná dovolená thumbs down

     
  • Autor: uzlinka
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 27.05.2014 18:27
     

    Jojo Kréta je taky nádherná, nakonec asi poletíme na ten Zakynthos, já se prostě chci vyrochnit s karetema, který ta prý nějaké určité období bývají grinning smiley

     
  • Autor: petrzvole
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 28.05.2014 20:17
     

    Zakyntos má taky něco do sebe, kadá ženská slyší jenom že tam je jedna z nejhezčích pláží Evropy div se nepotrhá radostí. Švagrová tam byla, byla na výletě u toho vraku a pak se někde s těma karetama někde i koupali, nebo se koukali, už nevím, ale byla nadšená. Fotky super, ale Kréta na které jsem byl je dle mě hezčí

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 01.06.2014 15:46
     

    Já jsem byla na Zakyntu i na Krétě a nemůžu říct kde se mi líbilo víc.Každý ostrov má něco do sebe.Zakyntos nejhezčí pláž Navajo s bílým pískem a karety.Na Krétě zase byla zajímavá návštěva horských vesniček,krajkářek a vyšívaček.Také byla zajímavá plavba na Spinalongu.No prostě Řecké ostrovy se mi moc líbí smiling smiley love smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: dovolená

    Datum: 01.06.2014 17:17
     



    Arwen napsal(a):

    v neděli jsme se vrátili z Turecka a můžu vřele doporučit, byla to nádherná dovolená thumbs down

    My letíme v červenci. Oblast Side, hotel asi 1km od zřícenin.

     
  • Autor: petrusa
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 24.06.2014 18:16
     

    Ahojky, Zakynthos mi doporučovalo tolik lidí. Poletím tam za měsíc, to, že se tam dá koupat s karetama jsem ani netušila a už se těším jak malá holka. Asi si přítel bude myslet, že jsem pěkně šváclá jak budu mít radost, jen doufám, že se tam nerozbrečím radostí. Jak dlouho se tam asi letí?

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 25.06.2014 17:16
     

    Ahoj Petrušo,jestli poletíš z Brna tak to trvá asi 2:30hod. Je tam opravdu hezky.Já odlétám zítra v 5h z Brna na Kos a potom ještě asi hodinu trajektem na ostrov Kalymnos.Také se už těším.Měj se a ať se ti dovolená vydaří flower smiley

     
  • Autor: uzlinka
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 25.06.2014 17:23
     

    petrusa: Nejsi jediná, doufám že ty mrchy nekoušou grinning smiley přesně si už nevybavuju jak dlouho jsme letěli na tu Krétu, ale počítej tak dvě hodinky

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: dovolená

    Datum: 22.07.2014 13:29
     
    p1060588.jpg
    Další fotografie:

    Letos jsme si užívali dovolenou na Řeckém ostrově Kalymnos.Bylo tam moc hezky užili jsme si hezkého počasí a koupání,taky jsme se byli podívat jak se po vylovu zpracovávají mořské houby.No zkrátka a dobře dovolená byla super love smiley Přidávám pár fotek.

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Po Evropě (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.