čtvrtek 28. března, 11:04 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na dovolenou
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na dovolenou
Diskutujte! dlouhodobější pobyty
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Dovolená se psem

Datum: 21.07.2007 22:56
 
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 09.07.2010 21:21
     

    Tak pokud je řeč o dobrmanovi Aronkovi love smiley , tak ten rozhodně nestraší, neobtěžuje štěkotem a neobtěžuje vlastně vůbec ničím, o poškozování nábytku ani nemluvě nono smiley (protože má paničku, která je chovatelka na správném místě a má psa vychovaného!!!!).

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dovolená se psem

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Cestovatel

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 22.10.2010 13:18
     

    Tam to taky znám. Byl jsem tam vloni. Docela se mi tam taky líbilo. ALe se psem jsem byl posledně v Polsku v Krakově. [petanuvblog.quicksnake.cz] nechtěl jsem nikam daleko se psem ale polsko je ideální.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 22.10.2010 15:15
     

    Anavko, děkuji za zastání. Opravdu jsme nikoho neobtěžovali. Souhlasím i s Bob3.

    Náš pse se choval vzorně, což se o některých dětech na pláži nedalo říct a to jsem velmi tolerantní a sama matka..

    Pro paní Alenu - měli jsme pokoj hlavně od podomních prodejců, kteří vlemi obtěžovali a naopak maminky s dětmi, které nechtěly být jimi také obtěžované, když zjistily, že je pes hodný, nastěhovaly se do naší blízkosti, aby jim otravní prodavači dali pokoj. A z vašich slov, paní Aleno, je jasné, že máte ráda zřejmě hlavně jateční zvířata a nebo zoufalce v kleci, či na řetězu

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 22.10.2010 17:30
     

    Zistila som,že mám isté predsudky. Nejak nechápem ľudí,čo nemajú radi psy. Viem,že taký existujú tiež,uznávam,že majú právo na existenciu,lenže ľudsky sa s nimi nejak míňám.

    BTW- já naopak zisťujem,že čoraz viac majitelov objektov (v Chorvátsku)umožňuje ubytovanie s domácími mazlíčky..

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lenaks

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 08.11.2010 16:58
     

    Se psem jsem dokonce letos letěla za známými do Anglie [blogzlatky.bonzuje.cz] a nebyl to vůbec žádný problem. měla jsem z toho strach, přeci jenom mu jsou jen dva roky, ale zvládl to na 1 a TED UŽ NEMÁM STRACH S NIM KAMKOLIV LÉTAT

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jirka Paraha

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 11.11.2010 15:18
     

    Chtěla bych se zpetat, zda má někdo zkušenosti s dovolenou v exotických zemích jako je Thajsko, kambodza atd se psem? [sushis.viviti.com]
    Musíme ho nechat očkovat? a není to pro někj příliš dlouhá cesta?

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 11.11.2010 20:55
     

    V thajsku som bola ale samozrejme bez psa. Podľa mňa je to strašne dlhá cesta,myslím že čistý let trvá viac ako 10 hodín. Keď som videla to množstvo potulných psov, pričom väčšina z nich trpela roznými chorobami (napr. rozvinutým svrabom) tak by som sa tam psa obávala vziať.

     
  • Autor: fifinka
    Status: nováček

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 29.05.2011 11:16
     
    img_5758.jpg

    No, když se mě někdo zeptá kam se psem tak já jednoznačně řeknu na Jezerku. Je to krásný hotel ve východních čechách. Personál je velice příjemný a ochotný. S pejsky tu nemají sebemenší problém. Mohu jen doporučit smiling smiley

    [www.jezerka.cz]

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 08.06.2011 22:33
     

    Nemáte někdo tip na ubytování se psem v Adršpachu /okolí?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 08.06.2011 22:47
     

    Ilko, my byli se psy přímo v Adršpachu, ale nemůžu si vzpomenout na ten chatičkový kemp, jak se jmenoval. Koukni na moje stránky, jsou tam momentky z dovolené a je to otamtud

    Teď jsem tam koukala, ale je tam z kempu jen jedna fotka. Zadej si do vyhledávače. Určitě si vybereš.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (08.06.2011 22:49)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 08.06.2011 22:56
     

    Už jsem to našla. Byli jsme ubytovaní tady: [ubytovani.kamsi.cz]

     
  • Autor: Denny
    Status:

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 12.06.2011 22:28
     

    Tipy na dovču s mazlíkem winking smiley myslím, že si vybere každý smiling smiley [www.dovolena-se-psem.cz

     
  • Status: nováček

    Když pejsek nemůže:(

    Datum: 13.06.2011 17:30
     

    Je to na trošku jinou notu - někdo musí (?) na dovolenou nebo na služební cestu a pejska musí nechat doma, resp. někde u známých nebo v rodině. No, to bývá dost velký problém. Pejsek se trápí a prochází několika stavy úzkosti až do případné deprese. Je spousta pejsků, kteří musejí doma čekat než se jejich páníček nebo panička vrátí z práce... Je mi jich moc líto. My to řešíme Dokonalou láskou. Dokonalá láska je značka aromaterapeutických přípravků pro psy a jeden z jejich preparát se jmenuje Dokonalá láska proti neklidu a strachu z osamění a neznáma, což je právě přesně pro tyhle případy. I v případech separační úzkosti, když třeba pejskové nesmí do postele a hrozně trpísmiling smiley [www.dokonalalaska.cz] Je to prostě návrat k přírodě a funguje to skvělě, já myslím, že líp a smenším rizikem než farmaceutické oblbováky. Mějste se skvěle!

     
  • Status: nováček

    Re: Když pejsek nemůže:(

    Datum: 22.06.2011 13:59
     

    Tady Vás rádi uvítáme. [www.vlkov.tv]

     
  • Autor: nikoleta
    Status: začátečník

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 30.06.2011 18:39
     

    loni jsme jeli na last minute s eximtours i s pejskem a mamčou a opravdu nám vyšli vstříc... Není možné mít psa u všech zájezdů co nebízejí, ale když jsme se zeptali, bylo to bez problémů. Jinak letos jsme se bobiška rozhodli nechat doma, přece jenom pro něj bylo u moře moc horko. sad smiley ale nevím jak to bez něj vydržím.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na dovolenou (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.