čtvrtek 28. března, 20:57 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na dovolenou
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na dovolenou
Diskutujte! dlouhodobější pobyty
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Dovolená se psem

Datum: 21.07.2007 22:56
 
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 18.07.2011 18:55
     

    ...navazuji na ten Adršpach. My jsme nakonec vyrazili komplet do Zdoňova. Trefili jsme ten první hnusný studený prázdninový víkend a poté co nám 2 dny propršely, venku bylo 10 stupňů a manžel šel pana domácího prosit ať nám ozatopí (ten se kroutil jak had, no nakonec zatopil) a po tomto přebývání s mokrým "voňavým" psem v místnosti jsme to nakonec předčasně zabalili. kdo budete chtít vědět KAM NEJEZDIT ráda mu to napíšu!!!!! super, měli jsme fejvr - mohli jsme vzít psa, ale něco jsme za něj platili, nic levného to na zdejší (už bohužel obsazené penziony) nebylo, no ale abych si ve svých bezmála 40 letech pokaždé když někam vejdu napřed vydrhla rychlovarnou konvici a hrnky na čaj a jogurt jedla káááááávovou lžičkou???? Nádobí co dům dal,příbory taky no šílené. to kvůli úklidu nikam nemusím a můžu to dělat doma. fakt se mi začíná eklovat ten přístup zištného vypočítavého českého podnikatele - investuju pokud možno nic nebo málo a chci za to co nejvíc....na internet pověsí největší apartmán, strčí vás jinam a pak tam ani neutřou prach?! Povlečení je z tmavého krepu, takže netušíte jestli se před váma pralo nebo ne apod. Já jsem do Adršpachu strašně moc chtěla, asi proto to nevyšlo confused smiley . Jsem zklamaná. Dáme to ještě jednou, jindy a hlavně už vím kam nejezdit.thumbs up Já to prostě musím někde ventilovat...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dovolená se psem

     
     
  • Status: nováček

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 21.07.2011 17:31
     

    Ahoj, s rodiči a mými čtyřnohými miláčky jsme loni vyrazili autem do Itálie a protože to byla naše první společná dovolená, docela jsem se toho děsila, jak se s cestou hafani poperou. Nakonec to bylo úplně v pohodě, jelikož jsme dělali poměrně časté zastávky, kde jsme je nechali vyvenčit, napít a potom hned zpátky do auta a směr Itálie. Letos jsme se rozhodli, že tuto dovolenou zopakujeme akorát, pojedeme víc k Římu - pravděpodobně sem: Dovolená Itálie s tím, že si uděláme několik výletů k moři. Tady ještě zasílám fotečku jednoho z našich miláčků

     

     
  • Status: nováček

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 30.09.2011 16:26
     

    Dovolená nejen se psem grinning smiley [www.krkonose.name]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 19.05.2013 11:01
     

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 18.05.2013 23:36
    Překopčím sem dotaz od Ilky:

    Nevím kde se zeptat, resp. kde hledat -ale chystáme se letos se psem do Krkonoš - znáte někdo prostředí natolik, abyste mi poradili - je tu nějaká trasa, které se vyhnout protože by ji pes nezvládnul? - myslím žebříky, řetězy, přechody přes skálu apod.

    což o to, malého strčíte do baťohu, ale 40 živých kilo někde přenášet - to asi nikdo z nás nedá :-)

    Půjdeme i s dětma, takže to nebudou žádné extra dlouhé či náročné trasy, ale jen abysme "nenarazili"..... díky flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 19.05.2013 13:19
     

    Že byste šli na výlet a najednou na něco takového narazili, to nehrozí smiling smiley

     
  • Autor: johnyy85
    Status: nováček

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 24.06.2013 18:44
     

    ahoj, chci se zeptat jak je to s cestováním do Chorvatska? Musí mít pes nějaký pas nebo tak něco? A nevadí mu slaná voda, když se v ní bude koupat? díky za info

     
  • Autor: Trendolina
    Status: nováček

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 30.05.2014 13:51
     

    Dovolená se psem v Chorvatsku není vůbec žádný problém. Byli jsme s naším pejskem v Chorvatsku již několikrát a parádně jsme si to vždy všichni užívali. Co se týká slané vody, tak bude mít pes první den tendenci se napít, ale až zjistí, že není dobrá, pít mořskou vodu nebude. Vždy s sebou berte pitnou vodu i pro pejska!

    Veškeré informace týkající se dovolené se psem v zahraničí a cestování se psem, získáte např. zde: dovolenasepsem.unas.cz/bezpecne-a-pohodlne-cestovani-se-psem-kockou-fretkou.html

    Na portálu najdete i rozsáhlou nabídku k pejskům přátelských prázdninových domů: dovolenasepsem.unas.cz/more-evropa/ a také nabídku levného ubytování se psem v Chorvatsku: dovolenasepsem.unas.cz/levne-ubytovani/levne-chorvatsko-se-psem-akce-slevy-last-minute.html , včetně přehledu psích pláží, kam se můžete jít se svým psem bez problémů vykoupat winking smiley

     

    Dovolená se psem v Chorvatsku

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 03.04.2016 10:05
     

    Letos koukáme opět po dovolené se psem a protože máme dva 40 kg. Nikde nás nechtějí. Ač poslouchají, prostě je to problém. V Čechcách jsou ceny silně přemrštěné, oproti zahraničí a v zahraničí se bojí. Sice manželovi říkám, že bych to klidně v září riskla na "blint" do Itálie, že tam volno mají a když uvidí poslušné psy, vezmou nás, ale on se bojí, že CO KDYŽ NE? V Itálii je totiž převážná většina psů naprosto nevychovaných, protože nemají psí školy a když ano, tak snad jen na severu a šíleně drahé, takže se jim nedivím, že psy nechtějí, že se bojí. Ale kdysi s dobrmanem, když viděli, jak je hodný, nebyl vůbec problém a užívali jsme si překrásnou dovolenou. U nás je snad jen Mácháč, kde můžeme eventuálně se psy být (po sezóně) Jinde zoufalost sama. Abych platila o 50% víc za horší ubytování, než v Itálii, to se mi nechce. Nakonec budeme zase doma. eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 03.04.2016 20:48
     

    Drahuš, v Chorvatsku se psem nikdy problém nebyl smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 03.04.2016 21:01
     

    Kamrádka měla 3 šarpeje a jezdili s nimi vždycky v září do Chorvatska. Zeptám se jí, kam jezdili, jestli už měli nějaký kemp, kam je vzali bez problémů. Oni jsou asi rádi mimo sezonu, že tam někdo je.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 03.04.2016 22:08
     



    ivik11 napsal(a):

    Drahuš, v Chorvatsku se psem nikdy problém nebyl smiling smiley

    Přiznám se, že naše citovka je Itálie love smiley Není tam ani jazyková bariéra a krásně se fotí. Tím nechci říct, že Chorvatsko ne, ale moc rádi bychom do Itálie love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 04.04.2016 23:17
     

    Drahuško, také mám ráda Itálii, Chorvatsko nemusím, ale dříve jsme tam s boxerem byli bez problému. Itálili znám jenom bez psa. Ale také ji mám raději, chápu tě winking smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 14.05.2016 15:40
     

    Potřebuju poradit. Na dovolenou jezdíme po Česku. Příští rok si chceme pronajmout nějakou chatu. Máme 2 psy, asi tak 25kg. Nevíte náhodou o nějaké chatě, kde by šlo mít je oba s sebou?

    S jedním to není až takový problém, se dvěma už ano. A protože to jsou členové rodiny, nechtěla bych je nechávat doma, i když by se o nich postaral syn. confused smiley Pořizovali jsme si je s tím, že s náma budou jezdit i na dovču. Nemáte někdo nějaký tip na chatu, kam by mohli oba? please smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 15.05.2016 14:51
     

    Zdravím,

    tak my třeba jezdíme každoročně na dovolenou i s pejskem a nikdy nebyl žádný problém - člověk hold musí vědět, jak ho ukočírovat. Také pokud za dovolenou chcete ušetřit, tak doporučuji pronájem minibusu - doprava vyjde levněji. Mně osobně se osvědčila firma [www.dodavky-express.cz], doporučuji

     
  • Autor: emilie
    Status: nováček

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 12.10.2016 12:18
     

    Ahoj, osobně s pejskem necestuji, ale byla jsem na jamajce a tam měly hezký pláže pro pejsky. Jezdili na surfech an byla to taková hezká podívaná smiling smiley . Nevím jistě ale zkuste se zeptat přes cestovku Arcadia Air (přes tu jsem šla já a doporučuji) zda náhodou nenabízej dovolenou i s mazlíčkem. Odkaz tady: [www.exotickapriroda.cz] .

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na dovolenou (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.