čtvrtek 28. března, 20:36 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Domov duchodcu

Datum: 21.01.2008 14:18
 

Zacínám mít docela problém s otcem. Bydlí v samostatném byte v baráku, kde bydlí jeste muj brácha s manzelkou, já tam obcas dorazím. S bráchou nevychází vubec, takze tam není nadeje na pomoc, já bych mela právo, po tom co mi provedl taky na nej kaslat, nicméne to nechci udelat.

Bude mu 72 a ted jsem se dozvedela, ze zacíná ponekud bláznit. V sobotu volal svagrovou, ze mu lezou ze zásuvky hadi , na pude je chlap, elektromer se tocí, i kdyz stojí,apod. Takze to vypadá, ze uz asi dlouho nebude moct být sám. Nepripadá v úvahu, abych ho vzala k sobe, nejen kvuli malému bytu, barák zatím není, ale i kvuli tomu, ze jsem v zahranicí a nevím, jak bych to delala s doktory, tady by ho nikdo nepojistil a tudíz neosetril atd.

Tudíz, jediné schudné resení: DD. problém není ovsem jen v sehnání místa, ale i v tom, ze on tam dobrovolne nepujde.Napadá mne jediná moznost, az to uz nebude schudné. Zbavení svéprávnosti. Nemohu prece dopustit, aby vyhodil eventuelne do vzduchu barák nebo se mu neco stalo. jiank ho tam asi nedostanu.

Nemáte nekdo s tímto problémem zkusenosti?sad smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567
    Aktuální stránka: 7 z 7
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Domov duchodcu

    Datum: 07.04.2013 22:46
     



    Emilka12 napsal(a):

    To ne.Vypadá dobře,jen je strašně vybíravá a musím s ní jednat jak s malym děckem. grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    ........jem jsem chtěla říct, tam by se s ní nikdo nezdržoval, nechčeš, tak nejez, nebo ji to nechaji na stole, příbuzných tědlech lidí tam nestačí lítat, aby je nakrmili a dali jim napít eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Domov duchodcu

     
     
  • Status: expert

    Re: Domov duchodcu

    Datum: 08.04.2013 13:14
     

    Já jsem taky vybíravá a to ani nemusím být stará spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Domov duchodcu

    Datum: 08.04.2013 23:10
     

    Je to hrůza ,ale i na takové nepžřčetnosti jsou léky a to uklidňující .Co do psychoanalitika a to by měl lékař hodnotit jako nejzasší východisko.Takhle by to opravdu v domácnosti nešlo.Měla jsem mamču taky tak trochu mimo a bylo to něco hrozného.Jednou jsem k ní přišla a pořád mě tvrdila ,že vidí Lenina a proč já ho nevidím ,že to není možné.Jednou zase jsem údajně koupila jinou postel i s peřinama a nedalo se ji to vymluvit.Vím o čem mluvíš.Někdy je to opravdu na blázinec i pro tebe.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Domov duchodcu

    Datum: 14.12.2013 17:31
     
    pc140012.jpg

    ......u mamky winking smiley

    ......Domov má pěknou Vánoční výzdobu uvnitř i zvenku, to musím pochválit flower smiley

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Domov duchodcu

    Datum: 16.12.2013 20:39
     

    Krasna vyzdoba flower smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.