čtvrtek 25. dubna, 08:14 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

Datum: 29.01.2008 15:16
 

V neděli udělal muž domácí banánovou zmrzlinu. Přesný recept zjistím. Je vynikající. Nějak mu to šleháním nabylo, takže jsme zamrazili hodně kelímků....ovšem večer u televize hned dva padly. grinning smiley

Přidejte své recepty na zmrzliny. mls smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (06.02.2011 10:23)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 11
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

    Datum: 26.06.2015 14:32
     

    Dnes jsem natrhala čeervený a černý rybíz. Rozmixovala a propasírovala. K němu cukr a smetanu a možná je zmrzka ještě lepší, než jahodová mls smiley Protože je nakyslá, je hodně osvěžující thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

     
     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

    Datum: 26.06.2015 17:18
     

    Tak tomu věřím, z rybízu /hl s přísadou černého/ je zmrzka supr. mls smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

    Datum: 26.06.2015 20:42
     

    m.youtube.com/watch?v=tA_JVRvXCHc

     

    Mrkla jsem na video,u me by byl problem dat tu prazdnou nadobu do mrazaku... confused smileyMam ho stale plny vseho mozneho.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

    Datum: 26.06.2015 21:11
     

    No právě grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

    Datum: 26.06.2015 22:42
     

    Stejný problém grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

    Datum: 27.06.2015 10:00
     

    Už jsem mu vyhradila v šuplíku stálé místo, aby byl kdykoli připravený k použití. Máme i veliký pulťák, tak to jde a z pulťáku likviduju pomalu maso pro psy, protože Brita už má po něm problémy (je hodně stará a metabolismus nic moc) a pes nesmí drůbež. Kupovala jsem jim maso a kosti pro lidi, takže dělám vývary a tak a likviduji balíky, takže místa pomalu přibývá.

    Chci zkusit i třešňovou zmrzlinu, dokud jsou třešně čerstvé, na stromě. Máme chrupky, ty tmavé. Mohla by být dobrá. pak se těším na višně. Ta by také mohla zabodovat grinning smiley mls smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

    Datum: 27.06.2015 10:06
     

    Tak to jo. Me lakala vyroba domaci proto,ze casto obtizne hledam misto na litr zmrzliny. winking smileyTak jsem myslela,ze vyrobim,snime a zbytek rozdelim po mensich krabickach. Takhle smula.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

    Datum: 04.07.2015 11:01
     
    dscn1568.jpg

    Třešňová nic moc, ale dělala jsem citrónový sorbet a je skvělý, ale dala bych příště míň cukru, než je v receptu. Dnes zkoušíme kakaovou winking smiley

    Je vynikající mls smiley to je zbytek, po dvou dvoukopečkových porcích. Přendala jsem do misky a strčila do mrazáku.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (04.07.2015 13:38)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

    Datum: 04.07.2015 15:39
     

    kolegyně včera donesla do práce čokoládovou s kouskama čokolády a malinovou z domácích malin. To bylo nebe v hubě. Ale říkala, že má zmrzlinovač skoro za desítku eye rolling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

    Datum: 04.07.2015 15:39
     

    Drahuš ta kakaová vypadá moooc dobře

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

    Datum: 04.07.2015 16:12
     



    iriska napsal(a):

    kolegyně včera donesla do práce čokoládovou s kouskama čokolády a malinovou z domácích malin. To bylo nebe v hubě. Ale říkala, že má zmrzlinovač skoro za desítku eye rolling smiley

    Irisko, to má jistě ten, co má Didi - s kompresorem, který sám mrazí. Ten můj nemrazí. Tam to zamrazí namražená míchací mísa. Mám trošku výhodu, že v těchto vedrech můžu dát na posledních pár minut míchat do velkého mrazáku, jen vystrčím kabel na napájení a zapnu do sítě. Zmrzlina je pak pěkně tuhá winking smiley Kakaová je skutečně moc dobrá, ale příště dám asi míň kakaa, protože teď tam bylo 80g a to je strašně moc. Myslím, že by stačila půlka nebo 50g. Chci zkusit i čokoládovou, ale v těchto vedrech jsou možná trošku kepší sorbety, protože jsou víc studené. atím citronový byl suprový. Dozrává rybíz, tak nadělám do foroty rybízovou. Ta hodně osvěží, protože je nakyslá a také mňamózní. Za chvilinku budou i višně. Už se těším na višňovou zmrzku mls smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

    Datum: 04.07.2015 16:18
     

    asi si na ní k vám zajedu grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

    Datum: 04.07.2015 16:49
     

    Tak šup, šup!!!

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

    Datum: 17.07.2015 15:43
     

    Další povedené pokusy - Kávová, ale ne z instantního blivajzu, ale ze tří silných, 30 ml press. mls smiley Opravdu nemá chybu. thumbs down

    Dnes poprve meruňkovou a višňovou, ale tyj sem ještě nechutnala. uvidím v podvečer, až si s kamarády dáme winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí zmrzlina, zmrzlinovač

    Datum: 17.07.2015 15:50
     

    Drahuško, já snad začínám litovat, že jsem si ten zmrzlinovač nekoupila taky. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.