úterý 23. července, 02:58 Svátek má Libor
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..

Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Domácí pekárna

Datum: 14.02.2008 14:17

Za poslední týden mě oslovily tři kamarádky, jestli ji náhodou nemám nebo nevím o někom, kdo ji má a jaké má zkušenosti. Vím, že tady se o ní zmiňovala Kofila, o tom, že by ji vlastnila ještě některá další z vás, nevím.Případně se pochlubte a podělte se o zkušenosti please smiley .

Z mého pohledu - mám obavu, že bych ze začátku byla nadšená, pak by to polevovalo a pak už bych z ní jen otírala prach sad smiley. Ale možná je to jinak.

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 140 z 140
  • Autor: Radim

Re: Domácí pekárna

Datum: 27.06.2013 14:10

Díky za tip, mám to truchu z ruky winking smiley.

• Autor: Reklama

• Autor: skrblice

Datum: 27.06.2013 15:44

Radime, já používám úplně ty nejobyčejnější, co se dají koupit v supermarketech, nebo jsou i tady na tomto odkazu:

[www.zbozi.cz]

já mám přesně tu první, nejobyčejnější a slouží už hezkých pár let..... když chci upéct mazanec nebo chleba, tak ošatku vyložím ubrouskem (buď papírovým nebo plátěným), popráším moukou a vložím těsto, které nechám kynout. No a potom jenom vyklopím na plech a peču....

• Autor: skrblice

Datum: 27.06.2013 15:47

jsou za pár šupů a fakt mi slouží už hezkých pár let.... mám jich asi 7, používám je i na upečené pečivo, když je nějaká větší rodinná sešlost...

• Autor: Andora

Datum: 27.08.2013 17:39

Přes léto se tu nemaká?

• Status: nováček

Datum: 29.03.2017 21:04

Já jsem si nedávno koupila pekárnu tuhle [www.nejlepsi-spotrebice.cz]. Je skvělá.

• Autor: Andora

Datum: 30.03.2017 08:15

Tak jsem mrkla na odkaz od Skrblice a po těch 4 letech už rozhodně za pár šupů nejsou.

• Autor: drahus

Datum: 30.03.2017 08:59

Ano, dost je zdražili. Já jí odložila na půdu. Pořídila jsem si robota a zadělávám v něm. Domácí chleba děláme málokdy a přiznám se, že mi chutná jen první den a ve tvaru bochánku. takže není problém ho zadělat v robotu a vytvarovat na plech.

• Status: expert

Datum: 30.03.2017 12:57

Drahus, u nás skončila stejně. Dědek tomu říká propadliště dějin kuchyňských přístrojů. A to jsem dostala jako vánoční dárek docela drahou. Mělo to i nějaký udělátka na bagetu nebo rohlík. To se nezkusilo ani jednou.

Datum: 30.03.2017 13:01

Tak já mám asi pátou. První novou, jinak jsem dojížděla staré po kamarádkách a snaše:-). Je fakt, že chleba už moc nepeču, ale na zadělávání těsta, nudlového těsta, na pečení suprové sekané :-)

Datum: 30.03.2017 13:35

Také mám pekárnu drahou, dvou nádobovou nebo má i jednu velkou.

Právě, že jsem dostala bezva robota, tak všechno míchám v něm. Používám ho často. Má i mlýnek na maso, takže nekupuji ani mleté maso a je to chuťově hodně znát... Z robota jde všechno dát do myčky. Najednou mi ta obrovská pekárna začala v kuchyni překážet, tak je v krabici na půdě smiling smiley

Datum: 30.03.2017 14:25

Jajo, ta sekaná mě nenapadla. To by mohlo přístroj oživit. Jak to děláš?

jaja99 napsal(a):

Tak já mám asi pátou. První novou, jinak jsem dojížděla staré po kamarádkách a snaše:-). Je fakt, že chleba už moc nepeču, ale na zadělávání těsta, nudlového těsta, na pečení suprové sekané :-)

Datum: 30.03.2017 14:36

Mleté maso a jako normálně co tam dáváš, nechám umíchat a pak vyndám metličky a sekanou jako rozhrnu a dám vejce a párek, nahoře ji zase nad náplní uzavřu a peču asi hodinu. Je taková jemná jako bavorská, jak se maso důkladně rozmíchá. Taky z ní nic nevyteče takže je šťavnatější. Vyklopí se a nezůstane připečený pekáček, jen umyju nádobku. Máme ji tak rádi. Navíc se nemusí hlídat a podlévat, taky nepukne:-)

Datum: 30.03.2017 14:41

Jajo, fakt mě to nikdy nenapadlo. Ale má to logiku, jemně se to vlastně rozkutruje. A i to ostatní má logiku a je to jednoduché. Člověk se furt učí. Vyzkouším a dám vědět. flower smiley

Datum: 30.03.2017 19:20

Sekanou jsem také dělávala a byla výborná. mls smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: utopenci a nakládaný hermelín Dělená strava recepty- OBSAH.. Startovací jídelníček u DS n..

Přišlo mi na mail:  Beanovi utopenciUnikátní technologie výroby této národní pochoutkyIngredience:Materiál: buřty či špekáčky 20 ks, cibule

Autor: Mona - 27.10.2007 18:02
Rubrika: Studená kuchyně - Komentářů: 33

STRANA 1 KYTKY: Celozrnný chléb pro domácí pekárnu Špagety s tofu a kořením na americké brambory Nepomotaná vánočka Velikonočný beránek Řecké sm

Autor: evinka - 04.02.2010 12:50
Rubrika: Dělená strava - Komentářů: 2

Jídelníček u DS- na 14 dní 1.den ráno čaj dopoledne 10dkg salámu-Junior, zelenina- rajčata, paprika oběd grilované kuře, sterilizovaný salát odpoled

Autor: f.mamina - 24.05.2010 22:06
Rubrika: Dělená strava - Komentářů: 16
Galerie: SLANÝ CHLEBOVÝ DORT Znáte ji? Delonix re.. Kam 25. prosince na čerstvý ..
  SLANÝ  CHLEBOVÝ DORT
Autor: kajinamac - 01.08.2008 16:10
Rubrika: Vaření - Komentářů: 8
Znáte ji?         Delonix regia - hořící strom
Autor: SPIKE - 28.12.2011 14:40
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 13
Kam 25. prosince na čerstvý chléb
Autor: Hanule - 25.12.2015 14:38
Rubrika: Povídání o vaření - Komentářů: 11
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.