středa 24. dubna, 19:31 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Domácí pekárna

Datum: 14.02.2008 14:17
 

Za poslední týden mě oslovily tři kamarádky, jestli ji náhodou nemám nebo nevím o někom, kdo ji má a jaké má zkušenosti. Vím, že tady se o ní zmiňovala Kofila, o tom, že by ji vlastnila ještě některá další z vás, nevím.Případně se pochlubte a podělte se o zkušenosti please smiley .

Z mého pohledu - mám obavu, že bych ze začátku byla nadšená, pak by to polevovalo a pak už bych z ní jen otírala prach sad smiley. Ale možná je to jinak.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 00:06
     



    suee napsal(a):

    Peefko jsme na tom stejně winking smiley jakou máš tu kuchařku? mě přinesl ježíšek ty poklady klasické české kuchyne smiling smiley


    No tak to by mě ježíšek pěkně nas.al nono smiley nono smiley

    Máte všichni mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley výtvory thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Domácí pekárna

     
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 10:06
     

    Holky, upřímně závidím. Když vidím ty vaše výrobky - krása a sliny mi tečou do klávesnice mls smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 10:09
     

    Četla jsem recept SPIKE na kvásek a následně na chleba. Ale já jsem jelito. Asi bych to sama dokázala jedině za předpokladu, že bych postup výroby viděla na vlastní oči.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 10:22
     

    Helenko, já taky nejlíp funguju, když si to pod odborným dohledem sama zkusím. Takhle jsem zjistila, že jsem do kvásku dávala málo mouky a dělala ho moc řídký. Pak jsem ho měla málo a do těsta jsem musela přidávat ještě vodu. Teď už vím, jakou správnou hustotu má kvásek mít, ale musela jsem to vidět.

    Podobně jsem to měla i s palačinkami. Dlouho se mi nedařily, byly mastné a trhaly se. Teď je dělám s přehledem bez tuku a jsou super. Ale taky nejsem nikomu schopná popsat, kolik čeho. Cítím v ruce, jestli metla v těstě jde už tak akorát ztuha a pak je hustota správná.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 10:30
     

    Věrko, vystihla jsi to přesně. Budu muset vychmátnout nějakou šikulku ve svém okolí. Ale to bude jako hledat jehlu v kupce sena spinning smiley sticking its tongue out . Pekárnu nemám, pekla bych v troubě.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 10:32
     

    Já taky pekárnu nemám. Zadělávám ručně a peču v troubě.

    Uděláme někdy sraz za účelem pečení chleba grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (23.01.2013 11:09)
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 10:57
     

    Jj, já jsem pro všema deseti grinning smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 11:00
     



    SPIKE napsal(a):

    Já taky pekárnu nemám. Zadělávám ručně a peču v pekárně.

    Uděláme někdy sraz za účelem pečení chleba grinning smiley


    Co to ??? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 11:10
     

    ...si říkám, co tě tak pobavilo.

    Ach jo, už vím a v původním příspěvku jsem to opravila. Rychleji píšu, než myslím. Takhle zbrklá jsem normálně. eye rolling smiley

     
  • Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 11:14
     
    p1020955.jpg
    Další fotografie:

    smiling smiley... Helenko , já dělám podle rcp. / od tety / je jednoduchý - přímo pro d...la - mně grinning smiley , který nikdy chleba a nic podobného nepekl.Necelý měsíc , co mám rcp. se pořád peče eye rolling smiley .Od rána mám zaděláno na dva s cibulkou. Můj poznatek - těsto je řidší - má takové být , kvasnice opravdu sušené , z norm. to nejde. Někdy dám 2hr. hl. a 1hr. polohr.m.Těsto vyklopím na mírně pomoučený stůl - nezakrývám a stírám tou gumovou stěrkou jde to , ikdyž je těsto řídké - čehož jsem se poprvé zalekla. Forma fakt předehřátá , když je málo nešel chleba vyklopit. Jinak krásně vyběhne , hned po upečení. Rcp. je fakt jadnoduchý a nám chutná mls smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jarka.666 (23.01.2013 12:18)
     
  • Autor: monicka
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 11:30
     

    Jaká značka domácí pekárny je kvalitní?Jaké máte zkušenosti?Nevíme,kterou máme koupit,když je tolik různých značek.Domácímu chlebu se přece jen nic nevyrovná.Děkuji za odpovědi. smiling smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 15:22
     

    Jaruško, díky. Někdy to vyzkouším (teď se snažím něco shodit a s takovou pochoutkou bych se neudržela mls smiley )

    Nezkoušela jsi to náhodou někdy z jiné než ze pšeničné mouky?

     
  • Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 15:36
     

    winking smiley zatím ne , ale v plánu je. Chci zkusit ze směsi - selský chléb. Zrníčka by u nás nejedli nono smiley. Jen si dej - jsi jak proutek love smiley .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jarka.666 (23.01.2013 15:38)
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 16:17
     

    Jaruško, dej potom vědět, jaký byl please smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 20:39
     
    suee napsal(a):

    Peefko jsme na tom stejně winking smiley jakou máš tu kuchařku? mě přinesl ježíšek ty poklady klasické české kuchyne smiling smiley

     

    Tak já mám ten druhý díl - Kouzlo kuchyně Čech a Moravy. Taky mi ji přinesl Ježíšek a potěšilo mě to. Celkem jsem se tam už něco dozvěděla. Začala jsem používat přepuštěné máslo, např.na telecí řízky a je to úplně jiná příprava než když jsem je dělala na másle normálním. Jen se mi v té kuchařce u sterilovaných okurek a jiné zeleniny nelíbí v nálevu použití sacharinu. V Pekle na talíři hovoří o škodlivosti umělých sladidel a do receptu je dává confused smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.