čtvrtek 18. dubna, 15:59 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Domácí pekárna

Datum: 14.02.2008 14:17
 

Za poslední týden mě oslovily tři kamarádky, jestli ji náhodou nemám nebo nevím o někom, kdo ji má a jaké má zkušenosti. Vím, že tady se o ní zmiňovala Kofila, o tom, že by ji vlastnila ještě některá další z vás, nevím.Případně se pochlubte a podělte se o zkušenosti please smiley .

Z mého pohledu - mám obavu, že bych ze začátku byla nadšená, pak by to polevovalo a pak už bych z ní jen otírala prach sad smiley. Ale možná je to jinak.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 30.03.2017 13:01
     

    Tak já mám asi pátou. První novou, jinak jsem dojížděla staré po kamarádkách a snaše:-). Je fakt, že chleba už moc nepeču, ale na zadělávání těsta, nudlového těsta, na pečení suprové sekané :-)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Domácí pekárna

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 30.03.2017 13:35
     

    Také mám pekárnu drahou, dvou nádobovou nebo má i jednu velkou.

    Právě, že jsem dostala bezva robota, tak všechno míchám v něm. Používám ho často. Má i mlýnek na maso, takže nekupuji ani mleté maso a je to chuťově hodně znát... Z robota jde všechno dát do myčky. Najednou mi ta obrovská pekárna začala v kuchyni překážet, tak je v krabici na půdě smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 30.03.2017 14:25
     

    Jajo, ta sekaná mě nenapadla. To by mohlo přístroj oživit. Jak to děláš?

    jaja99 napsal(a):

    Tak já mám asi pátou. První novou, jinak jsem dojížděla staré po kamarádkách a snaše:-). Je fakt, že chleba už moc nepeču, ale na zadělávání těsta, nudlového těsta, na pečení suprové sekané :-)

     
  • Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 30.03.2017 14:36
     

    Mleté maso a jako normálně co tam dáváš, nechám umíchat a pak vyndám metličky a sekanou jako rozhrnu a dám vejce a párek, nahoře ji zase nad náplní uzavřu a peču asi hodinu. Je taková jemná jako bavorská, jak se maso důkladně rozmíchá. Taky z ní nic nevyteče takže je šťavnatější. Vyklopí se a nezůstane připečený pekáček, jen umyju nádobku. Máme ji tak rádi. Navíc se nemusí hlídat a podlévat, taky nepukne:-)

     
  • Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 30.03.2017 14:41
     

    Jajo, fakt mě to nikdy nenapadlo. Ale má to logiku, jemně se to vlastně rozkutruje. A i to ostatní má logiku a je to jednoduché. Člověk se furt učí. Vyzkouším a dám vědět. flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 30.03.2017 19:20
     

    Sekanou jsem také dělávala a byla výborná. mls smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.