čtvrtek 28. března, 21:12 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Domácí pekárna

Datum: 14.02.2008 14:17
 

Za poslední týden mě oslovily tři kamarádky, jestli ji náhodou nemám nebo nevím o někom, kdo ji má a jaké má zkušenosti. Vím, že tady se o ní zmiňovala Kofila, o tom, že by ji vlastnila ještě některá další z vás, nevím.Případně se pochlubte a podělte se o zkušenosti please smiley .

Z mého pohledu - mám obavu, že bych ze začátku byla nadšená, pak by to polevovalo a pak už bych z ní jen otírala prach sad smiley. Ale možná je to jinak.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 20:50
     

    s tím chlebem to zkusím...jen mi vadí, že tak dlouho kyne.....mě přejde chuť grinning smiley mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Domácí pekárna

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 23.01.2013 21:05
     



    monicka napsal(a):

    Jaká značka domácí pekárny je kvalitní?Jaké máte zkušenosti?Nevíme,kterou máme koupit,když je tolik různých značek.Domácímu chlebu se přece jen nic nevyrovná.Děkuji za odpovědi. smiling smiley

    Nejlíp poradí na [www.dama.cz] Každému vyhovuje něco jiného

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 25.01.2013 10:15
     
    dsc_0380.jpg
    Další fotografie:

    A z ošatky šup do trouby. Za půl hodinky bdou chlebíčky pečené.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 25.01.2013 11:13
     
    dsc_0382.jpg

    Jeden prasknul trochu víc, ale aspoň bude dobrá kůrka na okusování.

     
  • Autor: evinka12
    Status: nováček

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 06.02.2013 21:36
     

    Dámy, já bez pekárny nedám ani ránu smiling smiley ! Používám na vše možné - hlavně na zadělávání těst ať kynutých či nekynutých. Je to skvělý pomocník, já už jsem vystřídala nejméně 3. Mohu vřele doporučit!

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.06.2013 12:19
     

    Dámy, kde kupujete ošatky? Všude je maí tak za 350,-, je někde k mání levnější? Díky za info.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.06.2013 12:24
     

    Radime, ošatky mám ugandské z trávy, tuto sobotu budou k dostání na Lipnici. Nejsou taky úplně nejlevnější, protože je to humanitární pomoc, ale za 350 jsou snad jen ty obrovské.

    Tady najdeš kace, kde bývá i prodej výrobků: [www.bwindiorphans.org]

     

     

    Jinak to asi není snadné je sehnat, snad na nějakých trzích, kde se prodávají i lidové tradiční výrobky. Asi lze používat i proutěné, ale ty ze slámy nebo trávy jsou pro tento účel lepší.

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.06.2013 14:10
     

    Díky za tip, mám to truchu z ruky winking smiley.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.06.2013 15:44
     

    Radime, já používám úplně ty nejobyčejnější, co se dají koupit v supermarketech, nebo jsou i tady na tomto odkazu:

     

    [www.zbozi.cz]

     

    já mám přesně tu první, nejobyčejnější a slouží už hezkých pár let..... když chci upéct mazanec nebo chleba, tak ošatku vyložím ubrouskem (buď papírovým nebo plátěným), popráším moukou a vložím těsto, které nechám kynout. No a potom jenom vyklopím na plech a peču....

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.06.2013 15:47
     

    jsou za pár šupů a fakt mi slouží už hezkých pár let.... mám jich asi 7, používám je i na upečené pečivo, když je nějaká větší rodinná sešlost...

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 27.08.2013 17:39
     

    Přes léto se tu nemaká?

     
  • Status: nováček

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 29.03.2017 21:04
     

    Já jsem si nedávno koupila pekárnu tuhle [www.nejlepsi-spotrebice.cz]. Je skvělá.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 30.03.2017 08:15
     

    Tak jsem mrkla na odkaz od Skrblice a po těch 4 letech už rozhodně za pár šupů nejsou.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 30.03.2017 08:59
     

    Ano, dost je zdražili. Já jí odložila na půdu. Pořídila jsem si robota a zadělávám v něm. Domácí chleba děláme málokdy a přiznám se, že mi chutná jen první den a ve tvaru bochánku. takže není problém ho zadělat v robotu a vytvarovat na plech.

     
  • Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 30.03.2017 12:57
     

    Drahus, u nás skončila stejně. Dědek tomu říká propadliště dějin kuchyňských přístrojů. A to jsem dostala jako vánoční dárek docela drahou. Mělo to i nějaký udělátka na bagetu nebo rohlík. To se nezkusilo ani jednou.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.