sobota 20. dubna, 14:51 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Domácí nářadí

Datum: 17.11.2015 15:32
 

Protože mnou koupená přímočarka za tři stovky po letech už není, co bývala, ráda bych k Vánocům koupila nějakou novou. Nějaká zkušenost či doporučení?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 4 z 6
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 08.02.2023 13:09
     

    Tak ať Ti slouží, ....já jsem nakonec vzala pilku obyčejnou a větev uřízla

     
  • Autor: Reklama

    Re: Domácí nářadí

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 10.02.2023 15:29
     

    Dnes mi PPL přivezla balíček z Lidlu. Když jsem to přebírala, tak mu říkám, že je to nějaké lehké. No bodejť by nebylo, když v balíčku je pouze nabíječka. Pila nikde. Volala jsem řidiči, jestli to nebylo ve dvou balíčkách, prý ne (no taky by to byla blbost, není to nic velkého). Tak jsem jim hned psala mail, vyfotila jsem balíček, aby viděli, že je plný papíru a skoro nic v něm. angry smiley

    Doufám, že to hned vyřeší a bez průtahů pošlou zbytek. Už jsem se těšila, že vyrazíme do lesa.

     

    Asi tento týden divná konstelace hvězd - ve středu jsme kupovali vysavač na okna, ten původní nám odešel. Až doma jsme zjistili, že tam pro změnu nabíječka chybí. Reklamovat to nepůjdu, protože ta stará funguje, nabíjet tedy můžeme.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 10.02.2023 16:10
     



    SPIKEnapsal(a):

    Asi i ta lídlovská pila potřebuje olej ve spreji (nebo tam má nějakou nádržku na olej?).

    Spike, s tím přimázáváním řetězu, to je jen takový můj nápad.Nikde o tom nepsali,ale říkám si - kdo maže ten jede.

    Ještě jsem mrknul na stránky Lidlu a na jednom z obrázků je s krytem na řetězovou lištu i lahvička na olej (asi).

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (10.02.2023 16:16)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 10.02.2023 18:16
     

    Taku, olej už jsem koupila a mám ho doma. Vzala jsem si tvoji radu k srdci. winking smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 10.02.2023 19:56
     

    Spike, v Lidlu to tak chodí, že to posílají ve více balíčcích, taky jsem to nechápala....

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 10.02.2023 20:31
     

    Ale proč nepřišly oba balíčky najednou?

    A taky jsem neobjednávala dvě věci, bylo to pod jedním produktem - pila s nabíječkou, za jinou cenu tam měli jen pilu bez nabíječky a samozřejmě měli i samostatnou nabíječku. No uvidím.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 10.02.2023 21:53
     

    Oni to můžou mít v různých skladech a logisticky se jim to prostě asi hodí takhle. Taky mi od nich chodila.objednavka na etapy.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 11.02.2023 10:10
     

    Manco, ale že by něco napsali, aby s tím člověk počítal!

    V mailu mi přišla faktura na všechno a taky mail, že už to ke mně putuje.

    Počkám do pondělka, jestli budou reagovat na můj zpětný mail, potom se jim ozvu holt znovu.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 12.02.2023 13:43
     

    Ňení to o nařadi. I když jednou jsem dala objednávku na Lidl. Strunovku ,plotostřih, dobíječka.....najednou bylo potvrzeno několik objednávek, asi by chodil každý kus zvlášť. Tak jsem to raději stornovala.

    Ale co jsem chtěla, zkoušeli jste dát do pračky k utěrkam pášek do myčky? Docela dobrý.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 13.02.2023 12:48
     

    Tak to vypadá, že je pilka na cestě ke mně. Přišla mi sms, že česká pošta mi veze balíček (odesílatel Lidl). Ovšem ten první balíček přivezla PPL.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 13.02.2023 18:41
     
    kordulanapsal(a):

    Ale co jsem chtěla, zkoušeli jste dát do pračky k utěrkam pášek do myčky? Docela dobrý.

    Kordulko, tohle mě zajímá. Mám utěrky flekaté. Jako kdyby polité kafem. Nevím, co to způsobuje, ani jsem to ještě nezkoušela fakt řešit, jako Savo a tak, natvrdo. Normální Ariel to nevypere. To by šlo pořešit myslíš?

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 13.02.2023 20:03
     

    Hurááá! Pila je doma. Lidl holt jde cestou "proč to dělat jednoduše, když to jde složitě". grinning smiley No hlavně, že to klaplo.

     

     

    Utěrky jsem dřív občas vyvařovala v odbarvovači (jejich barva to vydržela, fleky zmizely).

    To už teď nedělám, ale občas je vyvařuji v hrnci na kamnech a potom teprve vyperu. Vyvařuji hadry na nádobí, protože ty nepěkně smrdí i po vyprání (neperu na 90), občas k nim přidám i utěrky.

     
  • Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 14.02.2023 07:50
     

    Spike, na tohle jsem kdysi vyčetla a používám, aby nepáchlo. Mokré přeprané v běžné nízké teplotě, strčit do igelitového sáčku, ten samozřejmě neuzavřít a dát na několik minut do mikrovlnky. To dělám i s utěrkami občas.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 14.02.2023 08:44
     

    Nemám mikrovlnku. winking smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 14.02.2023 09:14
     

    Utěrky peru na 60,program "intenzivní praní" a zatím dobrý.Dřív jsem je pomydlila obyč.mýdlem a nechala do rána namočený a pak vyprala.Taky to fungovalo.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.