pátek 29. března, 00:02 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Domácí nářadí

Datum: 17.11.2015 15:32
 

Protože mnou koupená přímočarka za tři stovky po letech už není, co bývala, ráda bych k Vánocům koupila nějakou novou. Nějaká zkušenost či doporučení?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456 | další
    Aktuální stránka: 1 z 6
  • Status:

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 17.11.2015 15:45
     

    Co to, prosím, je přímočarka, asi jí mám doma a nevím o tom. confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Domácí nářadí

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 17.11.2015 15:57
     



    Alenka napsal(a):

    Co to, prosím, je přímočarka, asi jí mám doma a nevím o tom. confused smiley

    Přímočarka, přímočará pila, kmitací pila a také se jí říká šukačka.

    Já mám šukačku od f. Bosch asi za 1500 Kč a jsem s ní moc spokojenej. Použitelné pro domácí kutily jsou už i od 800 Kč. thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 17.11.2015 16:32
     

    Taku, na Bosch koukám, páč jsem už kupovala aku šroubovák i vrtací kladivo a fakt jako dobrý. Jenže těch pilek je kvantum, tak nevím, kterou vybrat. sad smiley

     
  • Status:

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 17.11.2015 16:36
     

    Taku, děkuji, já takhle nářadí do kuchyně, ale pilky, to mám akorát tu ruční na prořezávání stromů. Tuhle přímočarku doma určitě nemáme. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 17.11.2015 16:57
     

    Majko, za těch 800 Kč můžeš narazit na použitelný stroj, ale taky na úplně nepoužitelný, se kterým neuděláš rovný řez ani náhodou thumbs up . Jednu takovou pilu jsem vyhodil. Už nevím co to bylo za značku, ale byla celá žlutá - asi za 400 Kč.

    U nejlevnější Bosh Bosch PST 700 E máš záruku, že si nechtěj kazit jméno a nezklame. Mám jí asi 3 roky a při slušném zacházení určitě poslouží.

    [www.heureka.cz]

    Za 1348 Kč.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 17.11.2015 17:04
     

    Žlutou máme tu starou, koupila jsem ji kdysi na cestě, když jsme jeli pokládat podlahu dětem v podnájmu. Nadělala spoustu práce, i když o přesnosti se mluvit nedá.

    Já su vyhlídla tuhle [pily.heureka.cz]

    Ale říkám si, jestli to není už zbytečně moc. Tu sedmistovku jsem měla taky v merku.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 17.11.2015 19:19
     

    Majko, dobrý výběr thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 18.11.2015 09:00
     

    Většinu drobného el. nářadí kupujeme v lidlu. Zatím spokojenost, i když letošní rok dostala konkrétně šukačka docela zabrat, zvládá bez uzardění. Co trochu zklamalo je, multifunkřní nástroj, protože řezací kotoučky jsou tak akorát na dřevo, ale jistě ne na kov, na který jsou inzerovány, velmi rychle se opotřebovávají. Ale na různé otvory, které se dělají uprostřed materiálu a ne od kraje a mají být přesné, je to bomba! thumbs down

    El. hoblík, velká, malá flexa a mafl a nevím, co ještě, jsou také lidlovské. Flexy makají opravdu často a hlavně ta velká, je pro chlapa bezvadná. Máme jí už spoustu let, vlastně všechno. Jen elektrickou příklepovku máme asi čtyřicetiletou profi Bosch, po mém tatínkovi, který jí kdysi dostal, jako dárek z NSR. Maká spolehlivě dodnes. Je to PANÍ vrtačka love smiley thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 18.11.2015 09:06
     

    drahuško, v nářadí se docela vyznám, ale co je prosím tě "šukačka"? eye popping smiley eye popping smiley winking smiley

    Předevčírem jsem tam měla řemeslníka, nebyl dostatečně vybaven smiling smiley, tak jsem mu nabízela křížový šroubovák se slovy: Chcete křížák? Představuji si, jak mu budu chtít být stejně nápomocna a pronesu: Chcete šukačku? Abych ho nějak nevyděsila... eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley Takže radši prosím o to vysvětlení grinning smiley. Děkuji velmi flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (18.11.2015 09:07)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 18.11.2015 09:08
     

    v Lidlu mají sadu vrtáků, ta cena se mě na to množství nezdá, confused smiley .....potřebuju hlavně vidiák

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 18.11.2015 10:11
     

    Ivčo,šukačka je přřímočará pila grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 18.11.2015 10:16
     



    Evca napsal(a):

    Ivčo,šukačka je přřímočará pila grinning smiley

    Evčo, Anavi má zase postranní úmysly smiling smiley

    Anavi, věř mi, že s tou by sis neužila smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 18.11.2015 10:24
     

    Šmankote, no tak to by byla jízda... winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 18.11.2015 10:33
     

    To jo, přeřízne to skoro všechno a navíc rovně! grinning smiley

    Anavi napsal(a):

    Šmankote, no tak to by byla jízda... winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Stránky:  123456 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.