pátek 29. března, 01:35 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Domácí nářadí

Datum: 17.11.2015 15:32
 

Protože mnou koupená přímočarka za tři stovky po letech už není, co bývala, ráda bych k Vánocům koupila nějakou novou. Nějaká zkušenost či doporučení?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456
    Aktuální stránka: 6 z 6
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 11.04.2023 14:35
     

    nemáte prosím někdo tuto?

    Šla bych do ní za ty peníze: (Lidl, Parkside)

    [www.lidl.cz]

     

    Ale nevím, jestli to není ta, o které psala Alenka, že je spíš na tenčí větve a žádný zázrak. confused smiley

     

    Jestli by nestálo za to si připlatit a objednat třeba tuto?

    [www.lidl.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (11.04.2023 14:39)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Domácí nářadí

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 11.04.2023 21:53
     

    Anavi, řezat to bude. Nemám s tím skušenost, ale je jasný, že než řízneš, tak tu pilku musíš opřít o řezanou větev, aby ti to neposkakovalo. Možná o tom psala Kordul, že s tím měla problém. Myslím, že je důležité vychytat způsob řezání a určitě to musí být pevně zapřené o řezaný materiál a pak to bude řezat jak do sejra. U slabšíh větviček (do 1cm) to nebude nic moc, ale to v pohodě střhneš nůžkama.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 12.04.2023 08:23
     

    Díky. thumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 12.04.2023 13:08
     

    Ivi mám, ještě ten starší model na jiné baterie, parametry přesně nevím, mám na větve i ocasku. Nemám problém, vlezu do stromu a jednou rukou se držím nějaké větve, abych se mohla natáhnout co nejdál. V pohodě pilku v jedné ruce, tenké silné.. Sejmula jsem i strom urcitě 20cm průměr. klidně i tou osaskou, co mám v ruce tím řežu. Mám je urcitě 5 let, stála asi 600 samo bez baterií a nabíječky. Akorát jsem si koupila sadu pilovejch listů, jiný je na suché dřevo, jiný na živé, pak na plast a kov. Řežu s nima všechno.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 12.04.2023 14:19
     

    Díky za recenzi "z praxe". love smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 12.04.2023 14:54
     

    Baterie mám "2A a 4A" , mám na ně více druhů nářadí. Vzhledem k váze těch baterií... i s tou větší, těžší bezproblémů lezu ve stromech a nedělá mi to problém. To jen kdybys kupovala a váhala jakou baterku . Kordula myslím kupovala řetězovou pilku, do té bych nešla, tady s tou s přehledem nařežu prkýnka, desky a tak..Vyřezávala jsem i díru do nového vika na studnu. Ruční pilku už nepoužívame vůbec.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (12.04.2023 15:24)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 12.04.2023 15:08
     

    Tady už k tomu baterie má být, tuším.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 12.04.2023 15:22
     

    Koukni jaké máte a podle toho si ji kup mám myslím xtrem 20 nevím jestli jsem to napsala dobře hledat nebudu, každopádně 20. měli jsme starou vrtačku ta byla ještě na ..16. Samo jsem v první akci koupila novou. Jo a ty pilky jsem koupila taky v lidlu selou sadu asi 12 platků. K té pilce je jeden univerzální.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.