sobota 20. dubna, 01:17 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Domácí nářadí

Datum: 17.11.2015 15:32
 

Protože mnou koupená přímočarka za tři stovky po letech už není, co bývala, ráda bych k Vánocům koupila nějakou novou. Nějaká zkušenost či doporučení?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 5 z 6
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 05.03.2023 10:07
     

    Spike, mám prosím dotaz. Kupovala jsi pilku aku z Lidlu, jaká je spokojenost a jaký typ? Uvažuju, že se musí něco koupit, pro moje fidlání. Aku i nabíječku z Lidlu máme, tak by to bylo jednodušší. Děkuju.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Domácí nářadí

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 05.03.2023 10:28
     

    Alenko, koupila jsem z Lidlu (mají snad jen jeden typ). Zatím nevyzkoušená, my ležíme s virózou, takže pilka teprve čeká na svoji premiéru.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 18.03.2023 21:33
     
    20230318_212528.jpg

    Bacha při řezání. Je to dravec. Nedával jsem pozor a stál při tom na štaflích. Štěstí, že to bylo přes rukavici.

     
  • Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 18.03.2023 22:35
     

    Taku, to bylo skutečně štěstí. Je to kousek od tepny na zápětí.

    [www.idnes.cz]

    Naštěstí jsi nerozšířil statistiku.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (19.03.2023 07:26)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 20.03.2023 00:27
     

    Taku, já jsem v pátek řezala živý plot z pámelníku. Po chvíli mi to Nikola raději sebral a dodělal to sám. Zná mě, že jsem občas zbrklá a nepozorná, úrazů s jiným drobným nářadím mám za sebou dost a tady hrozí hned ufiknut prstů.

    Loni mě pěkné kousnul ten el. zastříhávač trávy (taky z Lidlu). trávu jsem přidržovala a jednou holt neucukla včas.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 20.03.2023 14:46
     

    Ale pilka jako taková je velký pomocník. Větve o průměru 10 cm bere v pohodě. Než se baterka vybije, tak je druhá nabitá.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 21.03.2023 12:21
     

    Mám též pilku z lidlu už nějakej ten pátek.. Nemůžu si vynachválit, koupila jsem si rovnou i sadu listů, jen železo jsem zatím nevyzkoušela. Nařezala toho už kvanta..

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 21.03.2023 18:07
     

    Asi každý mluvíme o jiné pilce z Lidlu. Klacik 5cm a byla to fuška

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 21.03.2023 19:36
     



    tak63 napsal(a):

    Bacha při řezání. Je to dravec. Nedával jsem pozor a stál při tom na štaflích. Štěstí, že to bylo přes rukavici.

    TAku, foukám na bebino, velké štěstí, že rukavice byly. Snad se brzo zahojí love smiley please smiley flower smiley .

    Tvůj jmenovec si před pár roky šmiknul elektrickou pilou přes monterky do kolena (8 stehů) - naštěstí jsem byla na druhém konci republiky v tu chvíli, jinak by k tomu dostal ještě naflákano přes hubu (jak už je to velkej kluk) ... a jeho nejmladší brácha za něj zvládl - odvést ho do špitálu, odvozit svatbu kamarádovi (to slíbil ten debil co se zranil), odskakovat pohlídat rodící fenu - dopravit ze špitálu, pokračovat ve vození svatby .... dozvěděla jsem se vše až jsem byla po třech dnech doma ... dědek u TV snad ani nezaznamenal, že se něco dělo.

    S pilkou z Lídlu zkušenost nemám. Já jsem jaksi raději ručmo bez velkých energií přidaných stydlin smiley .

    Nefotila jsem, bez el. či jinak přídavného nářadí, štrejchla jsem při rytí mojí klikatou pravicí o motýlák ... už tři dny ruka jako papuč, bolí, trochu topí a je červenější než druhá, ale ... sice zpomaleně ... pracuje

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 22.03.2023 13:09
     

    Mám normální, ne řetězovou...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 22.03.2023 13:11
     


    šmankote, ještě by tě zavřeli do blázince, že sis chtěl podřezat žíly grinning smiley

    tak63 napsal(a):

    Bacha při řezání. Je to dravec. Nedával jsem pozor a stál při tom na štaflích. Štěstí, že to bylo přes rukavici.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 22.03.2023 13:12
     


    a to máš taky aku? Mám jen tu ruční a ta teda pracuje pěkně... ale je to samo na pár větviček, celý den by se s tím dělat nedalo.

    kordula napsal(a):

    Asi každý mluvíme o jiné pilce z Lidlu. Klacik 5cm a byla to fuška

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 22.03.2023 14:16
     



    Anavi napsal(a):


    a to máš taky aku? Mám jen tu ruční a ta teda pracuje pěkně... ale je to samo na pár větviček, celý den by se s tím dělat nedalo.

    kordula napsal(a):

    Asi každý mluvíme o jiné pilce z Lidlu. Klacik 5cm a byla to fuška

    Ano AKU,.. ale připomněla jsi mě, že někde mám ruční pilku Fiskars

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 22.03.2023 21:13
     



    babkaela napsal(a):



    tak63 napsal(a):

    Bacha při řezání. Je to dravec. Nedával jsem pozor a stál při tom na štaflích. Štěstí, že to bylo přes rukavici.

    TAku, foukám na bebino, velké štěstí, že rukavice byly ...

    Elo díky. Bylo to pouze štrejchnutí a za 5 minut jsem byl zpátky na žebříku. Dal jsem to sem pouze proto, aby jste viděli jakej jsem chomout a taky je těchto řetězových pilek mezi náma čím dál více. Tyhle pilky neřežou, ale trhají, TAK pozor při práci s nimi. Mě se to stalo už podruhé a to si o sobě myslím jak jsem šikovnej. Furt je co zlepšovat ... winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Domácí nářadí

    Datum: 26.03.2023 16:33
     
    received_861982134900251.jpeg

    Od čtvrtka mají mít v Lidlu AKU řetezova pila, za 2500,- bez baterka a nabíječky. Tu mám asi od té malé pilky Parkside

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (26.03.2023 17:55)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.