sobota 20. dubna, 07:07 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Nápoje
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Nápoje
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: terka
Status:

domácí baileys

Datum: 06.12.2006 18:44
 

ahoj, děláte někdo?

hoďte sem recept, prosím.

Vždycky se někde dočtu že tam mám dát kondenzované mléko Tatra(to je to v plechovce, že?) a pak ještě nějaký jiný mléko či co????

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: domácí baileys

    Datum: 08.12.2006 17:14
     

    Můžu ti recept poskytnout. Dělám ho už dlouho, je lepší jak vaječňák

     

     2  kondenz.slazená mléka v plechovce

    1/2 l rumu nebo whisky

    1/2 l mléka

    1 mandlový puding

     

    Plechovky s mlékem pomalu vařit v hrnci s vodou 2 hodiny. Nechat vychladnout.

    Z norm.mléka a pud.prášku uvařit puding. Také nechat vychladnout. Potom všechno rozmixovat  (i s alkoholem).

     
  • Autor: Reklama

    Re: domácí baileys

     
     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: domácí baileys

    Datum: 11.12.2006 09:17
     
    díky moc ,vyzkoušímyawning smiley)
     
  • Autor: alca
    Status: začátečník

    Re: domácí baileys

    Datum: 19.12.2006 06:31
     
    Kondenzované mléko v plechovce vařím 1/2 hod. v papiňáku den předem, nechám v zavřeném hrnci do druhého dne. Postup stejný jako Vladka jenom přidávám 250 ml smetany na šlehání . Puding už jsem dělala karamelový, čokoládový myslím  že jednou i vanilkový a vždycky je to mňamka. Teď mám rozpracovanou jednu variantu s kokosem , jsem zvědavá na výsledek. Jestli se to povede dám recept.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: domácí baileys

    Datum: 22.12.2006 17:20
     

         Tak jsem neodolala a včera vyzkoušela podle receptu Vladky. Jen jsem místo mandlového pudingu dala karamelový, spoléhala jsem na to, že mezi tou spoustou pudingů ve špajzu se mandlový najde a on se holt nenašel (byly tam snad všechny ostatní - jahodové, čokoládové, malinové, vanilkové, banánové a další, jen ten mandlový se mi někam mrška schoval). Výsledek je opravdu vynikající. Dneska jsem dávala ochutnávat kolegyni a odpoledne mi volala, že už vaří v hrnci plechovky.

    To se bude o Vánocích mlsat. Receptu musím jen

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: domácí baileys

    Datum: 21.05.2009 07:22
     

    Už se dlouho nemlsalomls smiley . Když mám jen jedno SALKO (v Albertu místo SALKA mají jen ceduli, že litují a blablabla) a dám 1x TATRU, snad tím nic nezkazím, ne? Zatím jsem vždy dělala přesně podle receptu a slíbila jsem na příští víkend mamce na ochutnání(trumfujem se se ségrou)confused smiley

     

    A ještě jsem zapomněla. Nezkoušel jste někdo použít to kakaové SALKO (snad se to jmenuje nějak jako PIKAO)?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Andora (21.05.2009 07:29)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: domácí baileys

    Datum: 21.05.2009 07:31
     

    Já mám ten recept už strašně dlouho, ale ještě jsem to nezkoušela. Asi bych ani neměla, když teď dietuji. Tohle nebude zrovna kaloricky chudésad smiley . Ale určitě se do toho pustím, až budu potřebovat dárek pro babičky. Různých alkoholických lahví máme doma dost a nepijem to, tak by se to krásně hodilo právě sem. Věra

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: domácí baileys

    Datum: 21.05.2009 07:41
     

    Věrčo, držíš dietu? Já pořád začínám a tak jsem docela byla v pohodě a včera jsem doslova sežrala naposezení 2 obrovský nanuky. A já nanuky jindy vlastně vůbec nejím, vůbec o ně nestojím. Baileys je taky hooodně kalorickýwinking smiley . Do ničeho se nevejdu, po padesátce jsem začala dost kynout a přibrala jsem za pár let 15 kilo a jsem z toho otrávená, ale nedaří se. Přechod je sviňawinking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: domácí baileys

    Datum: 21.05.2009 07:49
     

    Máš pravdu, taky se to na mě po padesátce lepí ještě víc. Chodím hubnout kolektivně do Prahy do Diany. Za 6 týdnů bude dole 5 kilo. Potřebuji nad sebou dozor i to povzbuzení. Máme na to tady diskuzi, ale neveřejnou. Požádej Anavi, ať tě tam taky přidá. Taky vypadá docela zajímavě ta dělená strava, jak se nám tu nedávno objevila. Věra

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: domácí baileys

    Datum: 21.05.2009 07:52
     

    Dělenku jsem zkoušela před lety, držela jsem jí se synem přes prázdniny. On zhubl asi 6 kilo a já 2 nabrala. Tak nevím. Prostě snažím se jíst málo, ale nehejbu se. Ono když chodíš o holi, tak tomu pohybu moc nedáš. A to bych asi měla.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: domácí baileys

    Datum: 23.11.2011 11:35
     

    Vladko, hledala jsem recept na baileys a vypadlas mi ještě z Livingugrinning smiley

    Tak jdu vařit ještě jedno salko, uvařila jsem jen jedno. Mandlový puding nemám, ale můžu dát vanilkový s pár kapkama mandlové tresti ne?

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: domácí baileys

    Datum: 23.11.2011 11:55
     

    Heli, já ho teď dělala taky z vanilkového a je to dobrý

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: domácí baileys

    Datum: 23.11.2011 12:16
     

    Fajn díkyflower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: domácí baileys

    Datum: 23.11.2011 16:56
     

    dělám podobný recept,hlavně bez vajec a teď mně došel tenhle "

    1/4 l šlehačky

    1 ks salka

    3ks ledových kaštanů

    4 kostičky hořké čokolády

    0,5 l rumu

    nalámat do šlehačky led.kaštany a kostičky čoko a na mírném ohni zahřívat a stále míchat,nechat rozehřát a pak vychladit,do vychlazeného nalít salko a rum,pořádně zamíchat a naplnit do lahví...

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: domácí baileys

    Datum: 23.11.2011 17:37
     

    Skokanko, to bude ten recept, co jsem nedávno někde viděla v časopise, který jsem ovšem neprozřetelně vyhodila. Ale mezitím jsem si už nakoupila ledové kaštany a ty už zase snědla. grinning smiley Tak teď můžu začít zase od začátku, nákupem surovin. winking smiley Věra

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Nápoje (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.