pátek 29. března, 00:20 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Doklady

Datum: 10.07.2007 08:30
 

Inspiroval mne včerejší nález peněženky. Bylo v ní vše (krom peněz), občanka, karta pojištěnce, řidičák, několik kreditních karet, zdravotní průkazy atd. Pamatuji si, jak mne v metru nějaký poberta šlohl peněženku, ve které jsem také měla vše a co to pak dalo lítání všechno zablokovat a vyřídit nové doklady. Takže od té doby vím, že v peněžence by měly být jen peníze. Doklady zvlášť. Kreditky zvlášť. (zatím to tak opět nemám...ale už nejezdím metremgrinning smiley ).

Jak to máte vy? Nosíte všechny doklady v peněžence?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Doklady

    Datum: 10.07.2007 09:43
     
    Všechno co jsi popsala, tak do puntíku nosím v peněžence. Jen ty peníze tam nějak pořád chybějí. grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Doklady

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Doklady

    Datum: 10.07.2007 10:12
     

    Já to mám taky tak...víc papírů než prachů..grinning smiley

    Taky mám všechno v jednom,mít to na několika místech,tak určitě něco poztrácím.Jinak prachy většinou nosím po kapsách a tak doklady jsou doma v bezpečí.grinning smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Doklady

    Datum: 10.07.2007 12:05
     
    Asi jsem divná, ale v peněžence nosím jen peníze, občanku, řidičák, zdravotní průkazku a jiné další průkazy zvlášť, a kartu už nemám (tu mi nemusí nikdo krást, vystačím si sama, pak o víkendu zblázním banku kvůli ztrátě, abych ji druhý den našla někde, kam bych si ji v životě nedala, prostě debílekeye rolling smiley , okamžitě jsem jí rozstříhala na tisíc kousíčků a pro novou už jsem si nešla). Ale nikdy jsem ji nenosila ani v peněžence ani s doklady. Budete se se mnou ještě kamaráditconfused smiley
     
  • Status: expert

    Re: Doklady

    Datum: 10.07.2007 15:35
     
    V peněžence jen peníze a kartu /bez pinugrinning smiley /.Doklady v pouzře v kabelce.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Doklady

    Datum: 10.07.2007 15:43
     
    Já se právě chystám pořídit si nějaký futrálek na doklady, jiný futrálek na karty a v peněžence fakt jen ty prachy (teda jsou-li). To obíhání mi stačilo jednou.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Doklady

    Datum: 10.07.2007 17:58
     
    Fakt je ,že jsem nikdy nic neztratila ani jsem nebyla okradena....doklady,peníze,klíče...Proto mi ,asi přijde lepší mít vše v jednom...Pokud někam jedu,tak mám peněženku v kapse nebo v ledvině,připadá mi to dost bezpečné proti krádeži i ztrátě.Doma když nepotřebuju mít nic u sebe,tak peníze po kapsách jak jsem psala.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Doklady

    Datum: 10.07.2007 19:04
     
    No on mi třeba může někdo čmajznout celou kabelku...a jsem tam, kde jsem byla, že...grinning smiley I s oddělenými doklady.
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Doklady

    Datum: 10.07.2007 20:41
     
    Jo, právě to se mi stalo.V roce 1994, mi u nás v krámě těsně před zavíračkou šlohli kabelku z kanceláře(byla jen za plentou). V kabelce sakumprásk všechno, pět minut předtím jsem si tam všechno nachystala, abych mohla tašku jen popadnout a stíhat MHD. Ztratilo se všechno, občanka, platební karta, účty z banky,řidičák(ten jediný jsem už neobnovila),telefonní seznámek atd. a spoustu dalších důležitých maličkostí, včetně brejlí toho času cca 9000,- .Naštěstí pro mně, jsem si akorát vyndala klíče od krámu, které jsem měla společně i s klíčema od domova. Bylo to děsný, pořizovat to všechno znovu.thumbs up
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Doklady

    Datum: 11.07.2007 07:16
     
    No a ono to chvíli trvá, než se doklady obnoví, že jo. A do té doby...děs. S tím papírem od policajtů jsem si připadala jak malomocná. K výplatě se nedostanete, na poště vám nevydají dopis, dokonce ani v knihovně mi nepůjčili knihy.confused smiley grinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Doklady

    Datum: 11.07.2007 08:27
     
    To je pravda...to by člověk oželel raději pětikilo nebo litr výměnou za to obíhání dokladů...
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Doklady

    Datum: 13.07.2007 00:10
     

    Hlásím, že já vše nosím v peněžence.... je to prostě při ruce. Manželovi šlohli peněženku taky se všemi doklady, když nám vykradli před barákem auto, takže pak učinil radikální rozhodnutí a nosil doklady v pouzdře zvlášť. Když se pak několikrát při návštěvě banky, pošty atd. vracel do auta pro tu úžasnou "dokladovku", zas to narval vše zpátky do peněženky grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Doklady

    Datum: 13.07.2007 23:58
     
    56.gif

    tongue sticking out smiley the finger smiley drinking smiley thumbs down Re"grinning smileyoklady

    Takovou zkušenost mám taky.Není to zrovna příjemná věc.Když se vám to stane ,že si vás zrovna vyčíhne zlodějíček,tak přesně ví jak jte zrovna rozpoloženi.Já jsem byla ten den dost rozladěna.Bylo před vánocemi a to je zrovna ten okamžik jak být neopatrná.Spěchala jsem na odpolední šichtu a v tu chvíli jsem si neuvědomila,že si mne už tipuje zlodějíček.Schválně mne poklepal na levé rameno a já mám ve zvyku se vždy podívat na opačnou stranu.Tím to začalo aniž bych zrovna tomuto dával nějakou příčinu.Šel neustále zamnou i když se omluvil,že si mne s někým spletl.Při nástupu do tramvaje mne blesklo,že jsem, bez peněženky a s tramvaje jsem se ještě koukala za zlodějem.Teda řeknu vám,že ta bezmocnost byla strašná.Štěstí v neštěstí.Peněženka se našla o několik bloků dál od měho bydliště,zahozená pod ato.Jelikož jsem v peněžence měla vizitky se svým jménem,tak mne kontaktoval majitel vozu.Ihned jsem zašla za svým zachráncem mého cenného pokladu.A světe div se v mé peněžence na tajném místě-jsem našla své úspory na dárky toho roku.To bylo tak nádherné,že jsem nechtěla ani věřit jakou jsem měla jkliku.56.gif

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Doklady

    Datum: 28.08.2007 20:13
     
    Jajo, to ti tak věřím, peníze v peněžence a doklady v pouzdře... Cchce. Kecko. Jako správná chaotička přece musíš vědět, že peníze a doklady jsou po kapsách (včetně županu), na botníku, v misce s piškotama, na lednici, v knihovně... Teda teď to zní jako že máme peníze všude, ve skutečnosti se mi všude povalujou drobný... Ale něco vám povím: Znáte to, jak v zimní bundě po roce najdete dvacku a jak je to super pocit? Věřte nebo nevěřte, já našla asi před čtrnácti dny ve svých vypraných a vyžehlených kapsáčích, který jsem neměla na sobě asi dva měsíce, PATNÁCT STOVEK!!!!! Tohle se může stát jenom dokonalýmu chaotikovi... eye rolling smiley thumbs down
     
  • Status: expert

    Re: Doklady

    Datum: 28.08.2007 20:16
     
    Stano, sakra jdu prošacovat skříň, hele peněženka v mrazáku to znáš????
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.