pátek 29. března, 07:24 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Dodavatelé energií a jejich praktiky

Datum: 01.03.2012 16:38
 

Právě jsem vypakovala zástupce Českého energetického centra z baráku, co se tvářili a jednali tak, jako by zastupovali EON a chtěli podepsat novu smlouvu. Odvolávali se dokonce na nějaký vymyšlený dopis od eonu, na který jsme nereagovali a tím pádem platíme o 200 Kč za kWh víc. Měli to skutečně vymakané, myslím, že spousta lidí na to naletí, takže si dávejte pozor a každého zástupce Českého energetického centra pošlete pěkně šupem do prdele.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Dodavatelé energií a jejich praktiky

    Datum: 01.03.2012 16:47
     

    Před pár dny se mi stalo něco podobného. Dívčina teda měla vizitku RWE a nejprve mě varovala před podvodníky, kteří takto obchází byty a nabízejí slevy, zda jsem už někomu nenaletěla. Čímž se ode mě vlastně dozvěděla, že jsem stále u Čezu a spustila svoji písničku o super slevě a taky se odvolávala na nějaký dopis, na který jsem prý nereagovala a příjdu tak o tu slevu, a že sjednat ji mohu už jen s ní, na pobočce to už nepůjde. Ať přinesu poslední vyučtování, že se podívá. No to je něco na mě, tak jsem jí řekla, že mám teda fakt smůlu a neušetřím, protože na chodbě nikdy nic neuzavírám a zabouchla jsem. Ale v hlavě mi to vrtalo pěkně dlouho. Takže určitě mohla dost lidí nalákat, zejména ty starší.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dodavatelé energií a jejich praktiky

     
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Dodavatelé energií a jejich praktiky

    Datum: 01.03.2012 17:15
     

    Mně nějací panáčci předhazovali, že ČEZ má zahraniční majitele a že tímto jdou zisky mimo republiku a že oni zastupují českého dodavatele.

    A tvrdili podle nějakého výpisu, co vytáhli z kapsy, že platíme ročně 200 Kč ročně na bezplatnou linku.

    Vyhodila jsem je slušně. winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Dodavatelé energií a jejich praktiky

    Datum: 01.03.2012 17:23
     

    U nás byli nějací moraváci, taky nabízeli elektřinu téměř zadarmo, ovšem, když jsme jim řekli, že si je ověříme na netu a přečteme reference, tak se začali vymlouvat, že protože jsou tak levní, nemají netovou propagaci. Poslali jsme je víte kam? grinning smiley Byli jsme s nima na zahradě s tím, že by je jinak mohli pokousat psi winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Dodavatelé energií a jejich praktiky

    Datum: 01.03.2012 17:51
     

    Drahou bezplatnou linku Čezu jsem si zrušila na jejich stránkách. A jestli někdo přijde pustím na ně kočky :-)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (01.03.2012 17:51)
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Dodavatelé energií a jejich praktiky

    Datum: 01.03.2012 17:57
     

    aha eye popping smiley, mně ani nenapadlo si jejich slova ověřit confused smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Dodavatelé energií a jejich praktiky

    Datum: 01.03.2012 17:57
     

    Jo, jo, u mě byl zástupce z ČECu (České energetické centrum). I když byl akreditovaný, mlel pořád něco o slevě, resp. levnější dodávce, úspoře cca 1500,- ročně ...... No nebudu to natahovat, prostě jsem smouvu podepsal. Nedalo mě to a tak sjem is i na NETu našel reference, samozřejmě že více méně negativní, a rozhodl se smlouvu v řádném termínu vypovědět. Nic mě na smouvě nevadilo až na smluvní pokuty. Ty mě fakt vytočily. Proto jsem smlouvu vypověděl. I přes to, že se jedná o dodavatele elektřiny na trhu nový, jednali celkem korektně. Jenom synek zatajil, resp. obešel, smluvní pokuty. Ale protože každou smlouvu ČEC telefonicky z centrály verifikuje, tak jsem na dotaz operátorky odpověděl že o smlouvu nemám zájem. Ale pro sichr jsem to poslal ještě písemně .....

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Dodavatelé energií a jejich praktiky

    Datum: 01.03.2012 17:58
     

    aha eye popping smiley, mně ani nenapadlo si jejich slova ověřit confused smiley, nečekala jsem, že by mohli mít v něčem i pravdu

    dík flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.