pátek 19. dubna, 22:16 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Maminky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Maminky
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Docela síla, tohleto

Datum: 08.01.2009 13:51
 

[search.seznam.cz]

 

 

Nijak me nepohorsuje, kdyz se nekdo rozhodne nemit deti, prave jako kdyz se nekdo rozhodne mit jich spoustu. Ja sama jsem se do toho prave nehrnula a dala jsem si na cas. Jsem ochotna i uznat, ze nektere deti by se jiste daly vychovavat jinak a lepe. Ale to, co jsem tam cetla, to uz hranici s nejakymi psychickymi poruchami, rekla bych. Zvlaste v diskuzi o hromadnych dopr. prostredcich.thumbs up eye rolling smiley eye popping smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Docela síla, tohleto

    Datum: 08.01.2009 13:52
     

    Didi, nemůžeš dát ten konkrétní odkaz... mně se tam objeví všechny stránky, které jsou tomu věnované, žádné konkrétní příspěvky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Docela síla, tohleto

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Docela síla, tohleto

    Datum: 08.01.2009 13:53
     

    [nokidding.webovastranka.cz]

     

     

    Hlavne to forum ( kravy s kocarkem)stoji za to.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Didi (08.01.2009 13:56)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Docela síla, tohleto

    Datum: 08.01.2009 13:55
     

    když oni čtou takovýhle články... to nemůžou, že jo grinning smiley grinning smiley grinning smiley to by odradilo i takové, co ty děti regulerně chcou!!! winking smiley

    [www.zena-in.cz]

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Docela síla, tohleto

    Datum: 08.01.2009 13:58
     

    Ale kdyz tam ctu, jak je nejaka kravka hrda na to, ze v devitce rozmlatila prvnakovi hlavou umyvadlo, protoze na ni byl drzy,tak to uz je trochu moc.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Docela síla, tohleto

    Datum: 08.01.2009 14:02
     

    Didi, si to tak neber... myslím, že některý jsou programově takhle hnusný. smiling smiley Asi nějakej mindrák, no.

     

    Mám kámošku, taky nechce děti a když chce přijet na kafe, ptá se: A máš doma haranty? smiling smiley Prostě děti nesnáší, já jí to neberu. Vadí jí, že skáčou do řeči, že nejsou potichu jako pěny, že jim upadne drobeček, když jedí, vždycky sepsuje i ty moje ve stylu: Nemůžeš přestat křičet? nebo Nedělej tady tý mámě binec a tak smiling smiley.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Docela síla, tohleto

    Datum: 08.01.2009 14:08
     

    Anavi: tak to bych nesnesla. Kdybych si kluka vzala nekam s sebou a on tam zlobil, tak prosim. Ale to bych si ho servala uz predem sama. Ale aby mi nekdo cizi doma komandoval dite, tak to ne.

    A co se toho webu tyce, nejak nemuzu pochopit, ze nenavist nekoho vuci detem, potazmo rodicum, muze jit tak daleko,ze je tam ochoten travit hodiny a psat tam takove nenavistne blaboly zrovna na toto tema. Asi to bude urcite nejaky komplex. Koho mi to jen pripomina?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Docela síla, tohleto

    Datum: 08.01.2009 14:54
     


    Anavi napsal(a):

    Vadí jí, že skáčou do řeči, že nejsou potichu jako pěny, že jim upadne drobeček, když jedí.......

    Hi hi, já děti mám a mám i vnoučata, ale taky to nesnáším, ale človíček je tvor přizpůsobivý a naši harantíci babču generála respektují, já jim taky občas ustoupím.... Ale skákat do řeči - to je okřiknu a pít a jíst cokoliv smí jen u stolu. winking smiley Teď je tady zrovna mám až do neděle (momentálně jsou s dědou na dvě hoďky venku - venčí psy winking smiley )

    No a dala jsem si za úkol, že tu větší Kačku budu už učit fotit. Má na to myslím věk (5) smiling smiley

    Ne, že jí budu vysvětlovat ohniskovou vzdálenost, ale obsloužit foťák a vyfotit tak, aby nechybělo kus hlavy, to už může umět a pak uvidíme.

     

    Didi, v každé lidské činnosti se najdou extrémisté. Jsou řachlí a ať si trhnou nohou. Kdyby byli všichni lidi, jako oni, vůbec by se blbouni nenarodili grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Docela síla, tohleto

    Datum: 08.01.2009 15:03
     

    drahu, já jsem taky peskovací typ matky. Pořád je učím, že když mluví dospělí, musej to vydržet. Jenže ona je hrozně ukecaná, ještě víc, než já... a to by se kluci ke slovu fakt nedostali, takže se prosazujou grinning smiley, třeba když menší potřeboval čůrat a potřeboval mě k tomu a ona ne a ne skončit smiling smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Docela síla, tohleto

    Datum: 28.01.2009 13:29
     

    [spunt.centrum.cz]

     

    tak dneska jsem asi našla citace z článku, co tě, Didi, tak sebral.. no je to vážně síla!! eye rolling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lena

    Re: Docela síla, tohleto

    Datum: 04.03.2009 11:02
     

    To mate pravdu, nechapu, radeji si ctu stranky, kde z clanku mam dobry pocit jako treba rodinaadeti.cz.

     
  • Autor: janagp
    Status: nováček

    Dotazník pro dobrovolně bezdětné

    Datum: 30.03.2011 15:22
     
     
  • Status: nováček

    Re: Docela síla, tohleto

    Datum: 25.02.2015 14:14
     

    masakr smiling smiley

     
  • Autor: tikxka
    Status: nováček

    Re: Docela síla, tohleto

    Datum: 03.03.2015 14:35
     

    podobné dotazy řeší i na [www.rodina.cz] . Je toho hodně, já osobně nikoho neodsuzuji jestli dítě chce, jestli mnoho a jestli vůbec.....!

     
  • Autor: dominikat
    Status: nováček

    Re: Docela síla, tohleto

    Datum: 14.04.2015 12:57
     

    No, to je každého volba.

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Maminky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.