sobota 20. dubna, 11:30 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: gedgitka
Status: nováček

Dobrý veterinář na euthanasii - Pardubice

Datum: 23.09.2008 14:30
 

Dobrý den, bohužel musím nechat utratit 14-ti letého středního knírače sad smiley . Nechci ho ale nikde tahat, a proto bych byla ráda, kdyby někdo znal nějakého dobrého veterináře z Pardubic please smiley , který by ho přijel uspat domů. Mám strach kontaktovat neznámého, protože jsem na internetu četla pár hrozných zkušeností. Předem děkuji za pomoc.

Prosím, prosím, please smiley please smiley please smiley pomozte někdo.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil gedgitka (24.09.2008 06:48)
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Dobrý veterinář na euthanasii - Pardubice

    Datum: 23.09.2008 16:37
     

    Bohužel, v tom ti nepomůžu, ale chválím rozhodnutí to udělat doma. Taky jsme tohle řešili před rokem. Nebylo to vůbec lehké, ale připravili jsme se a paní doktorka přišla na naše zavolání v neděli. Tentokrát to nebyl šok, věděli jsme, do čeho jdeme a že už nic jiného nemůžeme pro naše zvířátko udělat. Zažili jsme okamžik, kdy se nám kočička neprobrala po těžké operaci z narkózy a s tím jsme se nemohli srovnat hrozně dlouho.

    Přeju dostatek odhodlání a ať najdete toho správného, co má ke zvířatům vztah.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dobrý veterinář na euthanasii - Pardubice

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Dobrý veterinář na euthanasii - Pardubice

    Datum: 23.09.2008 16:46
     

    Myslím si, že veterinář, ke kterému jste celý psíkův život chodili, by to pro vás mohl udělat. My jsme sice museli k veterináři zajet, ale fenu jsme nechali v autě, které tolik milovala a doktor přišel ven a vše potřebné udělal. Pokud budete mít doktora, kterého osobně neznáte, nechte si vše předem vysvětlit a dohodněte se. Nejdřív musí peisek dostat narkózu a teprve když usne dostane smrtící injekci do srdce nebo se může předávkovat přímo narkózou. Nedovolte v žádném případě, aby dostal smrtící injekci bez narkózy!!! Trpěl by. Nenechte se přesvědčit/! Jsou to kecy!!! A někteří veterináři se snaží tímto nehumánním způsobem ušetřit angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dobrý veterinář na euthanasii - Pardubice

    Datum: 23.09.2008 18:03
     

    drahu, proč ušetřit??? My si tu dávku "před" normálně platili, takže dr. to nestálo vůbec nic a mohlo mu to být jedno. Za to "uspání" + euthanasii + výkon jsme platili něco kolem patnácti stovek, hádám, že to bude hodně různé, závislé na lékaři i na velikosti psa.

    gedgitka: a vy si toho psa pak chcete - třeba na vaší zahradě - pohřbít?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Dobrý veterinář na euthanasii - Pardubice

    Datum: 23.09.2008 19:42
     

    Anavi, myslím "ušetřit" do svý kapsy (pana doktora). Kamarádce v Praze se to stalo s jezevčicí. Ta chudinka umírala dlouho a hrozně naříkala angry smiley thumbs up

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Dobrý veterinář na euthanasii - Pardubice

    Datum: 23.09.2008 20:08
     

    Před třemi lety jsme takhle museli řešít naši milovanou sedmiletou rotwajlerku. S doktorem, ke kterému jsme chodili odmalička, jsme to vyřešili úplně stejně jako drahuš. Strašně milovala auto a také tam vše doktor provedl. My si ji pak odvezili domů a teď odpočívá na zahradě a kvetou na ni kytičky...

     
  • Autor: gedgitka
    Status: nováček

    Re: Dobrý veterinář na euthanasii - Pardubice

    Datum: 24.09.2008 06:45
     

    Drahuš: My jsme bohužel veterináře potřebovali vždy jen na očkování a jezdili jsme na kliniku k p. Tlučhořovi. Žádný jiný zákrok než očkování jsme tam nikdy nepodstupovali. Proto jsem právě chtěla, aby mi někdo někoho odzkoušeného doporučil, protože rozhodně nechci, aby Benda trpěl a že jsem se dočetla hrůzy. Z toho, co jsem se občas dočetla mi je na blití a asi bych to už psychicky neustála. Jestli ale nikoho neseženeme, budeme ho muset vést na kliniku, ale to je až to úplně poslední řešení.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil gedgitka (24.09.2008 06:47)
     
  • Autor: gedgitka
    Status: nováček

    Re: Dobrý veterinář na euthanasii - Pardubice

    Datum: 24.09.2008 06:46
     

    Anavi: Rozhodně ho nechci dát někam do kafilérie. Bude odpočívat na zahradě.

     
  • Autor: deniska93
    Status: nováček

    Re: Dobrý veterinář na euthanasii - Pardubice

    Datum: 17.04.2009 17:24
     

    Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat,mám čtyřměsíční štěnátko AMFORDa a asi tak pred mesícem sme si všimli že ma na hlavě kapičku krve a myslely sme si že se nekde praštil o topení ale pozdeji se mu tam udelala hrcka.Ted tam má 2cm jelito s olezlou srstí a máme obavy že se to zvětšuje.Muže jít o nějákou kožní nemoc?Prosím porad´teplease smiley děkuji

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Dobrý veterinář na euthanasii - Pardubice

    Datum: 17.04.2009 19:49
     

    Denisko, asi sotva ti niekto na dialku povie zarucene o co moze ist...

    No...v jednoduchsom pripade ( to myslim v uvodzovkach) moze ist aj o nejaky kozny abces...Nasa japoncinka mala asi pred 2 mesiacmi na chrbatiku jeden medzi lopatkami...Tiez najskor sa objavila krv...akoby sa poranila, ale potom sa to zdurilo a narastla bulka s priemerom tiez okolo 2cm, mozno pod kozou hlbsie aj viac... ktorej povrch nakoniec vyzeral ako mokvajuca rana......

    Nooo...nenapadlo ma nic lepsie, ako...zacala som to omyvat repikom a davat trochu ichtyolu..a takt striedala 3-2xdenne...Par dni to vyzeralo otrasne - ma bielu dlhu strst) - nevedela som co z toho tecie - ci ichtyol, alebo nejaky sekret...ale krasne rychlo sa to zhojilo. Okupala som tu hnusotu zo srsti...a bol pokoj..

    Ale...ak vahas...tak radsej chodte k veterinarovi - istota je gulomet ...oni aj take abcesy - napr. zvlast ak sa tvoria opakovane , mozu mat nejaku inu pricinu...( nasa mala v tom obdobi aj vazne problemy s analnymi zlazami a museli ist von, takze cely organizmus mala rozhadzany...)

    Hm..takze len tolko....viac skusenosti nemam, aby som fundovane radilawinking smiley

     
  • Autor: deniska93
    Status: nováček

    Re: Dobrý veterinář na euthanasii - Pardubice

    Datum: 18.04.2009 13:19
     

    Tak děkuju ja právě nevěděla jestli je to vážné ale jak se to začalo zvětšovat tak už s ním mám starostisad smiley ,zajedem k veterináři!Ještě jednou děkuji za radu a zkušenostflower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.