čtvrtek 25. dubna, 17:26 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: kordula
Status: expert

dobré ráno.... dobrou noc

Datum: 18.05.2015 07:48
 
11102697_1030381023646495_5420877946121303244_n.jpg

dobré ráno na Weeku

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (18.05.2015 07:51)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 11
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

    Datum: 17.11.2016 10:16
     

    Asi je to tak všude.U nás taky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

     
     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

    Datum: 17.11.2016 14:48
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    A už pojď paničko spát a neruš!

    Regino,zdá se mi to nebo je ta kočka větší než pes?

     
  • Status: expert

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

    Datum: 17.11.2016 17:31
     

    Berdo, normálně zvířata nevážíme ale teď, jak byly neustále nějaké choroby a píchalo se podle váhy, tak odpovím skoro přesně.

    Na objem je větší kocour, těžší váha je Hercule. Gustav má tak 6kg, možná trošku víc, ale objem mu dělají chlupy. Hercule měl asi před 14ti dny 7,2kg. Jak s kojenci. eye rolling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

    Datum: 18.12.2016 08:56
     
    15492519_1417408361622980_5520948291511272359_n.jpg

    ..... winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

    Datum: 18.12.2016 09:07
     

    Kordulko, dík. Jdu na ten Kaajin chlebíček. Zkušební pečení. Zapálím u toho poslední svíčku.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

    Datum: 24.12.2016 23:48
     

    Přeju všem krásnou dobrou noc flower smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

    Datum: 12.03.2017 22:54
     
    p3110250.jpg
    Další fotografie:

    pěknou dobrou noc

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

    Datum: 13.03.2017 21:08
     
    p3050161.jpg

    tak dobrou noc a jesli bude čas, tak se Vám ze špitálu ozvu love smiley

     
  • Status: expert

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

    Datum: 13.03.2017 21:10
     

    Kordulko, ozvi se, dneska se mi ozvala Kaaj, je taky ve špitále, bohužel ne jako doprovod. Mám všechny pozdravovat. Není to nic moc ale mohlo by být ještě hůř.

    A ať to s vnukem dobře zvládneš. please smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

    Datum: 16.03.2017 21:06
     

    Kaja je v nemocnici, chudák... copak ji skolilo ,to jak se hrnula honem uhrabovat , tak ať je brzy fit love smiley

     

    ... my už jsme doma, doktorky i sestřičky výborný a kluk vypadá o 100 % lépe, jsou to machři, v pondělí jedeme na stehy a za 2 měsíce pokračování thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

    Datum: 16.03.2017 21:21
     

    Kordulko paráda, Káju dnes taky pustili, volala jsem jí, blbě jsem pochopila, že až zítra, dneska že to na vizitě rozhodnou. Už byla doma, pravila, že se jde konečně vyspat. Ve špitále je spaní o ničem. Počítám, že zítra už bude psát. love smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

    Datum: 17.03.2017 06:36
     

    no ahoj holky moje - tak mě fakt pustil primář ještě po vizitě -pozdě odpoledne. Kordul- žádné uhrabování -ten kousek s listím posbíral dědek sekačkou .. - ale jsem na tom dost vážně s plícema..v práci jsem kdysi řezala na rozbrušovačce trubky a mám zaprášené plíce . . pak stačí, aby na mně někde někdo prsknul a dusím se. je to pořád horší .takže cigarety okamžitě zahoďte. já nikdy nekouřila a vidíte . - choroba se jmenuje Chronická obstruční choroba plic . je nevyléčitelná a když vás nechci strašit - má vždy strašný konec. zemřela mi na to před 4. roky sestra. - mladší než já . taky dělala ve fabrice- ale k tomu kouřila..

    aby toho nebylo málo ,mám to ještě komplikováno brontichiálním astmatem ./a dědek mě rozčiluje winking smiley

    takže když jsem byla u obvodního napsat léky - nebo ani nevím kde - jsem dostala bacila a i když jsem druhý den byla u nás na plícním - tak po víkendu jsme volali rychlou - už jsem byla modrá . minule to byl zánět močáku a během dvou měsíců 6x ATB - nepomáhaly, samozřejmě.. ted´ v nemocnici kapáky kortikoidy a včera mi je převedli na tablety - takže jsem mohla domů . a te´d snižuju cukrovku - ta po těch lécích vyletí nahoru .no- jedno druhé poškozuje.

    s prací na zahradě to bude zajímavé --- celá se třesu a nemůžu ani na nohy ..

    tak jsem vám to vysvětlila - a píšu VAROVÁNÍ . v mládí se to tak nebere - krhám, tož kašlu spinning smiley sticking its tongue out .ale přijdou roky a všechno se to vyhrotí - tak pozor holky na ty cigára a zanedbanou léčbu nachlazení . - Jano - Gábi:::::i ostatní -- Regi nehul --

    tak se jenom budu dívat ., jak zahrada začíná a uvidím , co pomalu půjde .. kopat nemám co .jen sem tam šmiknout musím . stydlin smiley

     
  • Status:

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

    Datum: 17.03.2017 11:17
     
    dscn4578.jpg

    Káji, to je fajn, že jsi doma love smiley flower smiley 

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

    Datum: 17.03.2017 11:43
     

    Kájo, vítám tě zpět love smiley flower smiley . Se svými chorobami asi moc nenaděláš, musíš se s nimi naučit žít a taky se naučit odpočívat, ale věř, že bude líp. Pomaloučku polehoučku se zase rozchodíš a vyrazíš mezi svoje růžindy a jiné kytky. Na tyhle neduhy je jaro a podzim špatné ... a co opravdu nedělej nono smiley ... sekat kosou (to asi neděláš stejně), žehlit a umývat okna ... to nech jiným.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: dobré ráno.... dobrou noc

    Datum: 17.03.2017 12:27
     

    ahoj-- no jasně-ani kdybych chtěla, tak to nejde. je to rok od roku horší . nedá se nic dělat - jen dávat pozor . ale to vždycky od někoho můžeš cosi chytit . zvláště , když člověka honí od čerta k ´dáblu . po různých doktorech a všude nascípaní .

    Regi - musíš.... please smiley dědka před deseti lety začala bolet noha- na cévním , že se ucpávají cévy . noha si udělala nové řečiště a už nebolí - ovšem cígo už by do huby nevzal . thumbs down

    stejně venku ještě nic moc- taky tady byl i dnes mrazík .. a hlásí opět povichr . to je nejhorší - zpotit se a nechat nafoukat .. nono smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.