neděle 24. ledna, 09:05 Svátek má Milena
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Záliby a volný čas

Autor: detskyweb
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Dětský-web

Datum: 08.02.2009 10:42

Anketa
V anketě již hlasovalo 9 uživatelů.
Ankety se mohou účastnit všichni uživatelé.
Líbí se vám web?

Dobrý den,
chtěl bych vám představit web určený pro děti [www.detsky-web.cz] web je nezávadný nenajdete tam žádné závadné hry, ale naleznete zde spoustu pohádek, určitě se podívejte, Děkuji za návštěvu a komentář. winking smiley
(pro adminy:moc se omlouvám, jestli vám to vadí)

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil detskyweb (08.02.2009 12:38)

Komentáře a názory

• Autor: Anavi
    Status: expert

Re: Dětský-web

Datum: 08.02.2009 12:33

Odkaz jsem prozatím nerozklikla, odrovnalo mě - s prominutím - už ve zdejším textu, že chcete web "představyt" ... tak to je drsný sad smiley . Nad absenci čárek v textu jsem se s velkým přemáháním přenesla...

Každý nechť si píše ve svých příspěvcích, jak chce. Je to JEHO vizitka. Ale pokud se někdo pouští do věcí jako jsou stránky pro veřejnost, a navíc ještě určené pro děti, tak by se měl zamyslet nad pravopisem a nekazit češtinu.thumbs up

Tolik můj názor.

• Autor: Reklama

• Autor: detskyweb
    Status: nováček

Datum: 08.02.2009 12:40

Moc se omlouvám, za chybu psal jsem to rychle a nevšiml jsem si toho ještě jednou se omlouvám,ale určitě se podívejte na web snad se vám aspoň web bude líbit. Děkuji sad smiley sad smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Kuchyňské spotřebiče (trouba.. očkování proti hepatitidě Tvoření z keramiky

Dobrý den, otvírám tuto diskusi , protože vybírám spotřebiče do kuchyně (trouba, sklokeramická deska a digestoř) a ráda bych se dozvěděla něco více,

Autor: Pavlusa - 30.05.2011 10:01
Rubrika: Domácí spotřebiče - Komentářů: 184

info pro všechny cestovatele, kterým se hodí očkování proti žloutence A a B. VZP teď přispívá 1300,-. Akce platí do konce roku a je nutné zakoupit 3 o

Autor: denda - 13.08.2013 23:23
Rubrika: Afrika - Komentářů: 0

Ahojky všem, co tvoří z keramiky. Já osobně keramiku nedělám, ale občas hledám na netu inspiraci pro ségru. Má kroužek keramiky ve škole pro děti, tak

Autor: gabca - 19.11.2016 19:00
Rubrika: Keramika - Komentářů: 39
Blog: INDIE 2014 (1.část) - Dillí THAJSKO 2015 - 2.pokračování VIETNAM 2017 - Mui Ne

Ani nevím, co jsem od návštěvy Indie čekala, ale v každém případě mě tato země zaujala i překvapila. Letěla nás tam malá skupinka 8 turistů a jedné pr

Autor: SPIKE - 04.02.2015 01:29
Rubrika: Indie - Komentářů: 5

Dnešní noc strávíme ve vlaku. Jsem dost zvědavá, jakou úroveň má železniční doprava v Thajsku. Na nádraží jsme včas, tak se naše malá skupinka 16 turi

Autor: SPIKE - 25.11.2016 11:09
Rubrika: Thajsko - Komentářů: 0

VIETNAM 2017 - Mui Ne 2.pokračování   Mizíme z velkoměsta a přesouváme se mikrobusem do turistického přímořského letoviska Mui Ne. Rusové u

Autor: SPIKE - 07.02.2018 12:05
Rubrika: Vietnam - Komentářů: 1
Galerie: Nádražní putyka Terezka v 1 roce Průhonické ronďáky
  Nádražní putyka
Autor: SPIKE - 08.07.2016 20:46
Rubrika: Střední Čechy - Komentářů: 19
Terezka v 1 roce
Autor: jabraka - 17.07.2016 19:54
Rubrika: Miminka a batolata - Komentářů: 4
Průhonické ronďáky
Autor: SPIKE - 29.05.2017 19:09
Rubrika: Praha a okolí - Komentářů: 7
Adresář: http://www.dumalois.cz http://www.designbymm.cz/ http://sbal.se/

Skvělé ubytování pro rodiče s malými dětmi v Krkonoších.

Autor: ferite - 21.05.2008 13:14
Rubrika: Čechy - Komentářů: 0

Interiérový desing, vyjímečný cit pro věc, nápaditost, sladěné barvy, doporučuji.

Autor: martinek - 11.09.2011 00:39
Rubrika: Interiérový design - Komentářů: 1

Na SBAL.se publikujeme denně nové tipy na akční letenky, levné dovolené a cenově atraktivní eurovíkendy. Inpiraci, kam vyrazit hledejte u nás, na nov

Autor: loosix - 19.11.2012 09:43
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Záliby a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.