čtvrtek 28. března, 19:45 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Kaci
Status: nováček

dětský kobereček

Datum: 24.11.2006 21:12
 

Ahoj,

tak zkusím vložit i já.

Na Livingu je diskuse "Dětské dekorace" - sleduji ji. Zařizujeme dětem pokojíčky - dárek k Vánocům. Holčičce malujeme na růžovo(jemná růžová, jen jedna stěna výraznější růžová) stěny (sem tam květina na zeď - velmi nekomplikovaná, spíše květ - barevně)a nábytek nakonec asi zvolíme v IKEE - masivnější policový systém - bříza, proutěné velké koše apod.. Takový, aby s ní rostl a doplňky, barvy pokoje prostě půjdou k věku.Spoléhám zpravidla sama na sebe, ale dnes mne zaujalo několik kousků dětských koberečků (odkaz zadala ejvis na L.)a tak bych ráda, kdybyste mi pomohli vybrat, ohodnotili je a případně dali odkaz na nějaké jiné zajímavé kousky.

Tak zkouším kopírovat, sand mi to vyjde.


 

Hm, zdá se, že se zadařilo.

Ještě podotýkám, že jde o podkrovní pokoj.

Děkuji.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: dětský kobereček

    Datum: 26.11.2006 08:05
     

    Kaci...tak jsem si také najela na stránky dětských koberců a koukala jsem, jaký je teď sortiment na výběr. Stránky, ze kterých tu máš koberce jsou asi tak nejlepší, jinak je to samý Disney. grinning smiley Z těch tvých se mi nejvíc líbí ten druhý. Není to přeslazené a kdyby na stěnách byla sem tam podobná kytka, tak to nemusí vypadat blbě.

    Hledala jsem koberec, co mají moje děti v pokojíčku, ale nenašla. Tak až ho vyfotím, dodám. Potřebuju totiž poradit, jak k tomu vymalovat pokoj.

     
  • Autor: Reklama

    Re: dětský kobereček

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: dětský kobereček

    Datum: 26.11.2006 09:02
     

    Tak já bych vybrala ten jak na něm leží ta holka. Taky jsou na něm kytičky a je jemnější.

    Kači a jaké máte na podlahy? Plovoučku, nebo lino nebo co, proč chceš dávat kobereček. 

     
  • Autor: Kaci
    Status: nováček

    Re: dětský kobereček

    Datum: 26.11.2006 09:10
     
    pb261044.jpg

    Ahoj Mono,

    děkuji. Koberce = koberečky jsou na můj vkus velmi drahé, proto uvítám odkazy i jinam.  Sama zatím nejvíce fandím srdíčkovému, proukatému s holčičkou a uvedenému jako první na obrázcích. Pokoj bude mít "rostoucí nabytek" - nic složitého. Už jsme o nakonec vybrali v IKEE, dnes pro něj jedeme. Doplňky tedy pojedou v duchu dvouletých až xletých prťat. Přikládám obrázek uričých dekoračních prvků. Podobné motivy bych právě ráda i na zeď. Tuto serii dekorací prodávají u nás v hypermarketech a hračkárnách. My máme doma pouze tyto kousky a jsou u syna v pokoji - dokoupím, domaluji apod...  Jen pro ilustraci, kam se asi budeme ubírat.

     
  • Autor: Kaci
    Status: nováček

    Re: dětský kobereček

    Datum: 26.11.2006 09:12
     
    Jé, Amee, máme plovoučku. Tenhle kobereček je jen "hrací", dekorativní, malý, - není po celé ploše. Za chvíli odjíždíme do té IKEI.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: dětský kobereček

    Datum: 26.11.2006 09:54
     
    100_0796.jpg
    Tak ten je náš.grinning smiley Mají k němu červenobílý nábytek. Vím, že za pár let nebude aktuální a bude působit dost infantilně...ale do té domy ho myslím spolehlivě zničí.grinning smiley
     
  • Autor: Kaci
    Status: nováček

    Re: dětský kobereček

    Datum: 27.11.2006 14:05
     

    Ahoj,

    Mono, jaký výrobce? Mají on-line nabídku? My včera byli v té IKEE a koupili Jule nábytek (policový s proutěnými koši s fcí zásuvek) a nějaké doplňky. Koukali jsme i po koberečcích, ale nenarazili jsme na žádný, který by se nám líbil a současně se hodil do zamýšleného pokoje. Opravdu ani jeden. (No, pravda, byli jsme jen v IKEA, KIKA, víc jsme rostě nestihli). Stále více zvažuji, že objednám jeden z vybraným nahoře, ale ta cena se mi vůbec nelíbí a nelíbí se mi víc a víc při představě budoucnosti koberečku...

    Jinak už se na pokojíček těším, zítra to vypukne.

     

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: dětský kobereček

    Datum: 27.11.2006 14:53
     
    Kaci...to nevím. My byli v obchodě v Chlumci a měli tam tento. Původně jsme chtěli takový červený s myškama a sýrem, někde na netu jsem ho viděla, ale už nevím kde. Ten neměli, tak jsme vzali tento.grinning smiley
     
  • Autor: Kaci
    Status: nováček

    Re: dětský kobereček

    Datum: 07.12.2006 16:50
     

    Ahoj,

    kobereček jsem přehodnotila po vymalování - růžová by se slila a tak hledám jinou barvu - hezké od Alaxe - modrá dominantní.

    ALE díky Livingu jsem se konečně dostala na stránky Funky Landu, na jejich domovskou stránku - anglická. Prosím vás, kdo se vyznáte v PC víc než já, můžete mi na těch stránkách odhalit e-shop a hlavně ukázat na ceny???

    Díky.

    Tady odkaz: [www.funkyland.com]

     
  • Autor: Kaci
    Status: nováček

    Re: dětský kobereček

    Datum: 08.12.2006 10:55
     
    Ahoj, fotky pokojíku jsem dala na L. Není ještě hotový, obrázky jsou dočasná patlanina z odkazu od evacka - kopiewinking smiley . Počítám je vyměnit a doladit do FunkyLandu.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    pavel

    Re: dětský kobereček

    Datum: 19.02.2007 23:35
     
    eshop nemaji,pouze velkoodber v tisicich kusech
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: dětský kobereček

    Datum: 25.02.2007 12:02
     
    KACÍ, koukejnám sem dát taky obrázky!!! Já "vedle" chodím jen sporadicky, tak bych o to přišla! smiling smiley
     
  • Status: nováček

    Re: dětský kobereček

    Datum: 16.04.2009 13:32
     

    Dobrý e-sho je [www.vopi.cz] tam mají spousty dětských koberečků. Mám s nimi osobní zkušenost a mohu jen doporučit.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Verča

    Re: dětský kobereček

    Datum: 13.11.2009 19:13
     

    Koukněte na [www.koberecky.cz] nebo [www.almara-shop.cz], máme ručně tkané koberečky ze Slovenska

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.