pátek 29. března, 06:07 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Aktivity a volný čas
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Aktivity a volný čas
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Dětské bazárky

Datum: 18.03.2007 16:45
 
 

Komentáře a názory

 
  • Status:

    Re: Dětské bazárky

    Datum: 18.03.2007 17:16
     
    Takhle kdybys věděla o dědskejch bazénech!
     
  • Autor: Reklama

    Re: Dětské bazárky

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dětské bazárky

    Datum: 19.03.2007 08:37
     
    a nebo o dědským bazárku - že by si tam babky chodily vybírat, co by ještě stálo za hřích! grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dětské bazárky

    Datum: 19.03.2007 08:39
     
    Ale abychom nekazili Libi diskuzi. Taky jsem občas nakupovala v netových bazarech a musím říct, že jsem ráda, že už mě to pustilo. Kluci pak měli spoustu zbytečných hadrů, které ani neunosili, protože se mi prostě VŠECKO líbilo a musela jsem to mít. ONo to pak někdy vypadalo jinak, než na obrázku (tím myslím,ž e to nebylo v tak dobrém stavu, jak to vypadalo) nebo bychom se bez toho zcela jistě obešli, takže teď už chodím pouze do sekáče a ještě s konkrétním úmyslem, že jdu třeba pro tepláky a když je ulovím, tak odcházím. Jinak by za ty hadry člověk utratil šílený peníze!!!
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    vaanilla

    Re: Dětské bazárky

    Datum: 05.10.2009 09:34
     

    Pokud sháníte něco na své ratolesti zkuste se podívat sem [bazarek-bekinka.webnode.cz]. jsou to stránky úplně nového internetového bazaru.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anglický bazárek

    Re: Dětské bazárky

    Datum: 07.07.2010 18:41
     

    Já bych také jeden přihodila. Anglický bazárek na [www.mimino.cz] . Mimino.cz je prostor, kde se dá inzerovat a já tam mám svůj profil - Anglický bazárek. Přímý odkaz pro proklik : [www.mimino.cz] To, co tady někdo popisuje v diskuzi,že na fotce to vypadá jinak než ve skutečnosti - u mne nemusíte mít strach. Věci fotím přesně a hlavně na jakoukoliv vadu, popřípadě stupeň onošení upozorňuji v popisu. Dostanete to, co je popsáno a nafoceno. Beru jen tu nejlepší kvalitu zboží a plno věcí je jako nových, popřípadě úplně nových. Mrkněte a posuďte sami smiling smiley Letní akce na poštovné při objednávce tří a více kusů láká k nákupu smiling smiley Budu se na vás těšit. thumbs down

     
  • Autor: ewa
    Status: začátečník

    Re: Dětské bazárky

    Datum: 10.02.2015 13:54
     

    já znám ještě [www.babyburza.cz] winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Aktivity a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.