sobota 20. dubna, 03:49 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: maruska
Status: nováček

dětská psychologie

Datum: 18.03.2007 17:12
 
Dobrý den.Prosím vás nemáte nějakej tip na nějakou dobrou knížku o dětské psychologii? Nebo nějakou internetovou stránku. Docela se o to zajímám, ale pořád nemůžu na žadnou pořádnou knihu narazit. Děkuji
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: dětská psychologie

    Datum: 28.11.2010 21:58
     

    Anavi víla Ariel nemá chybu ,ale aby to tomu dítěti nezůstalo napořád , to by byl průšvih akorát k psychoušovi.

     
  • Autor: Reklama

    Re: dětská psychologie

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: dětská psychologie

    Datum: 28.11.2010 22:19
     


    balanclady napsal(a):

    Anavi víla Ariel nemá chybu ,ale aby to tomu dítěti nezůstalo napořád , to by byl průšvih akorát k psychoušovi.

    U psychouše dřív skončí její nebohá matka grinning smiley.

     
  • Status: expert

    Re: dětská psychologie

    Datum: 29.11.2010 09:55
     

    Mě to připadá hezké, že děti mají fantazii a dovedou se vžít do jiné postavy. Pro mě to nevadí já to u vnuků vítám a podporuju. eye popping smiley

     
  • Autor: avoknap
    Status: nováček

    Re: dětská psychologie

    Datum: 17.01.2011 10:58
     

    Dobrý den. Mohly by jste mi poradit? Jestli to teda jde. Máme tříletého syna a začal chodit do školky. Strašně nám pláče, že do školky nechce. Pláče už od okamžiku, kdy se probudí. Začal říkat, že se bojí hraček. Vysvětlujeme mu, že se hraček bát nemusí a přesto pláče. Už si nevíme rady. please smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: dětská psychologie

    Datum: 27.02.2011 16:22
     


    avoknap napsal(a):

    Dobrý den. Mohly by jste mi poradit? Jestli to teda jde. Máme tříletého syna a začal chodit do školky. Strašně nám pláče, že do školky nechce. Pláče už od okamžiku, kdy se probudí. Začal říkat, že se bojí hraček. Vysvětlujeme mu, že se hraček bát nemusí a přesto pláče. Už si nevíme rady. please smiley

    A to se týká všech hraček? Já bych zkusila panenky nebo panáčka a pak bych postupně k nim přidávala hračku jako v životě mezi lidma. Všechno s něčím souvisí a tak bych to taky pojala.

     
  • Autor: lucie478
    Status: nováček

    Re: dětská psychologie

    Datum: 15.03.2013 16:09
     

    Dobrý den , chtěla jsem se zeptat , mám pomaly devítiletého syna, který si neumí sám mezi spolužáky a kamarády nic vyříkat sám. Když má z některým znich problém tak spíše to řeší s třídní učitelkou nebo s námi rodiči než by si to vyřídil sám. Jak mu zvýšit sebevědomí? Bojím se, že časem by mohl být otloukánek ve třídě.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: dětská psychologie

    Datum: 15.03.2013 17:27
     



    lucie478 napsal(a):

    Dobrý den , chtěla jsem se zeptat , mám pomaly devítiletého syna, který si neumí sám mezi spolužáky a kamarády nic vyříkat sám. Když má z některým znich problém tak spíše to řeší s třídní učitelkou nebo s námi rodiči než by si to vyřídil sám. Jak mu zvýšit sebevědomí? Bojím se, že časem by mohl být otloukánek ve třídě.


    To je tezke, kdyz o nem clovek jinak nic nevi. Jak je na tom s ucenim, se sportem? Pokud treba neni moc sportovni typ, mozna by to chtelo zkusit zvednout sebevedomi tam. Zalezi na tom, proc ma, dle Vas, male sebevedomi a tam zkusit neco udelat. Dobre jsou ruzne bojove sporty-aikido, judo, karate...... neni to jen o mlaceni toho druheho, to je az to posledni, ale i obecne to sebevedomi taky muze posilit.

     
  • Status: expert

    Re: dětská psychologie

    Datum: 15.03.2013 17:39
     

    Já si myslím, že ani tak nejde o to, co bude dělat, ale aby byl v kolektivu, který povede dobrý instruktor. Aby je vedl ke kamarádství, ne jenom soupeřivosti. A nejlepší by bylo, kdyby to bylo něco, v čem je už teď dobrý, šikovný, aby se dobře začlenil, aby měl už od začátku sám ze sebe dobrý pocit

     
  • Autor: Berenika
    Status: nováček

    Re: dětská psychologie

    Datum: 28.06.2013 08:59
     

    Doporučuji Respektovat a být respektován, o komunikaci s dětmi, ale i s dospělými. Je to kniha, kterou by si měl opravdu přečíst každý.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.