sobota 20. dubna, 01:38 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Prckové
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Prckové
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Betule22
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Dětská odrážedla

Datum: 30.09.2011 11:12
 

Ahoj maminky, rozhodla jsem se, že kamarádce koupím odrážedlo pro malého. Jen z těch moc, a všech cca stejných, nevím jaké si vybrat sad smiley Máte některá nějaké doma, nějaké ozkoušené? Díky za radu.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Status:

    Re: Dětská odrážedla

    Datum: 30.09.2011 11:15
     

    záleží na tom pro jak staré dítě to chcete. Pro úplná prťata je supr auto - stabilní na sezení a odrážení..tak motorka a my máme malého takové to kolo bez šlapek. Je to super, teď jsme ho odstavili a nasedl na kolo a jede. Hlavně u těch kol..je důležité, aby měli brzdu - my máme bubnovou, takže super winking smiley 

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dětská odrážedla

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Dětská odrážedla

    Datum: 30.09.2011 17:45
     

    Myslim,že nejlepsi je First bike, není to ale nejlevnejsi zalezitost,kazdopadne zkusenosti dobre z vice stran.

     
  • Autor: Lenka_3
    Status: nováček

    Re: Dětská odrážedla

    Datum: 05.10.2011 17:33
     

    Já mám teda pro malýho odrážedlo od ybike, kupoval ho manžel a sme s ním spokojení. Malej se na tom dost vyřádí :-)

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Dětská odrážedla

    Datum: 05.10.2011 21:48
     

    Malá řádí na odrážedle JD Bug ( [odrazedla.heureka.cz]). Je stejně težké jako first bike. U toho vidím zase jako výhodu možný nákup redukce ke snížení výšky. Prďola pak plynule přejde z plastového odrážedla endura na tento koloběh. [www.firstbike.cz]

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Dětská odrážedla

    Datum: 25.10.2011 08:59
     

    Ahoj, já nakupuji na hračky-miminka - [www.hracky-miminka.cz] . koupila jsem tam už odstrkovadlo a ted tam budu kupovat i odrážedlo. A jsem spokojená. Tak snad si někde vybereš. Měj se.

     
  • Status: nováček

    Re: Dětská odrážedla

    Datum: 03.04.2012 14:02
     

    Ahoj já kupovala odrážedlo ybike smiling smiley (ybi.cz) jsou bezpečná a opravdu dobrá. Kdyz se dítě pozdeji učilo na kole, nepotřebovalo ani pomocná kolečna a jezdilo samo jak drak..

     
  • Autor: Lenka_3
    Status: nováček

    Re: Dětská odrážedla

    Datum: 06.04.2012 10:49
     

    Ahoj není to náhodou tady toto [www.ybi.cz]? narazila jsem na to právě nedávno na fb. Taky jsem se na to dívala. Mám 1roční dceru, tak jsem přemýšlela, že bych jí to taky pořídila. doufám právě v to, že dítě se zdokonalý jak v pohybu, tak v rovnováze časem.

     
  • Status: nováček

    Re: Dětská odrážedla

    Datum: 10.04.2012 11:42
     

    Ano to je ono. Určitě to díteti pořidte. Je to dobrý věc a s rovnováhou to dost pomůže. Mají je dobře udělané. Dokonce i pro děti od 9 ti mesíců. Tak to zkuste určitě. Určitě to bude patřit mezi oblíbenou hračku, alespon u nás tomu tak bylo :-)

     
  • Autor: Lenka_3
    Status: nováček

    Re: Dětská odrážedla

    Datum: 03.05.2012 14:31
     

    Ja myslim, ze se jí to bude líbit. Dítě se fakt zdokonaluje. Je to dobrá věc. Daleko lepší když ho dítě bude bavit taková hračka, než třeba televize. Toto je alepon něco pro pohyb a zdraví. Já se snazila deti vzdycky drzet od televize co nejdál.

     
  • Status: nováček

    Re: Dětská odrážedla

    Datum: 16.05.2012 11:36
     

    Určitě se líbit budesmiling smiley.todle děti většinou baví smiling smiley. no tak to je jedině dobře děti držet od televize. Me se to teda zas tak uplně nepodarilo. Večer jim to občas pustim, nejakou tu pohádku..ale taky tak na pul h..a konec...nechci aby na to byly navyklé a pak nedělali nic jiného...

     
  • Autor: Lenka_3
    Status: nováček

    Re: Dětská odrážedla

    Datum: 22.05.2012 12:51
     

    No tak snad to bude dobré a bude jí to bavit. S manželem jsem se domluvili, že to koupíme...tak pak uvidíme smiling smiley. No s tou televizi to je u děti tezké. Jak se jim jendou ukáze tak je to spatné smiling smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Dětská odrážedla

    Datum: 24.05.2012 12:27
     

    Jo vidite to, ze jste se rozhodlismiling smiley tak at se líbísmiling smiley. Jo jo ta televize je doslova občas "peklo" sad smiley. No co se dá dělat no smiling smiley

     
  • Autor: marcelab
    Status: nováček

    Re: Dětská odrážedla

    Datum: 14.05.2013 07:26
     

    Ahojky, my jsme pořídili tohle - Wishbone Bike 3v1, možná je trochu držší, ale je fakt super. Náš malej na něm řádí pořád a je fakt, že hodně vydrží. mají ho v obchodě kuchynky-hracky tečka cz - chtěla bych ti poslat rovnou odkaz, ale tady to nejde, takže aspoň tak...kdyby něco, tak mi napiš...nedávno jsem taky tenhle problém řešila, tak dávám svůj tip:-)

    [www.diskuze.cz]
     
  • Autor: marcelab
    Status: nováček

    Re: Dětská odrážedla

    Datum: 18.07.2013 09:10
     

    ahojky, my máme doma toto odrážedlo - nemůžu ještě vkládat odkazy, tak snad si to najdeš - je to Odrážedlo Wishbone Bike 3v1 Original . je sice trochu dražsí, ale dá se to. na druhou stranu je fakt, že drží jako pes:-)

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Prckové (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.