čtvrtek 18. dubna, 16:47 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Děti nečtou...

Datum: 19.02.2007 11:10
 

Dnes jsem na Seznamu četla tento článek, a bohužel mu musím dát za pravdu.

[www.novinky.cz]

 

Moje starší dcera čte. Sice míň, než dřív, ale čte. Zato mladší přestala. A to si myslím, že základ měla dobrý. Chodila se mnou do knihovny ještě než nastoupila do školy (protože už četla), bavilo jí to a já se těšila, že jí snesu z půdy další knihy. Teď prostě přestala, čte akorát to, co do školy potřebuje a nelze ji nijak donutit. Vzor má, my s mužem čteme. Čtení jí jde, ze třídy čte nejlíp. Ale jak ji k tomu přimět?!confused smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567
    Aktuální stránka: 7 z 7
  • Autor: ewa
    Status: začátečník

    Re: Děti nečtou...

    Datum: 14.07.2014 19:26
     

    bohužel, taková je dnes doba, děti objevují možnosti, které jsme my neměli a je to na úkor čtení a věcí, které byly pro nás běžné sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Děti nečtou...

     
     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Děti nečtou...

    Datum: 14.07.2014 20:09
     

    U nás je to pravý opak - děti čtou hodně ("jsou naše"). smiling smiley Malá je teroristka, co se týká večerního usínání, bez pohádky nejde spát.

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil lanimka (14.07.2014 20:29)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děti nečtou...

    Datum: 14.07.2014 20:10
     

    Lanim,koupila jsem synovi knihu,ze bude na chvili klid od tabletu... mel ji prectenou za tri hodiny! grinning smiley a uz zase mohl na Minecraft winking smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Děti nečtou...

    Datum: 14.07.2014 20:14
     
    img_1408.jpg

    No ale měl pěkné tři hoďky, ne? grinning smiley Kluk se taky tlačí k x-boxu, kdykoli to jde, ale i přes to čte stále dost a bohužel i rychle, bez městské knihovny to nejde.

     

    Jeho stůl před odjezdem na tábor, binec jsem musela vyretušovat. grinning smiley Konečně jsem se s obrázkem trefila do správného příspěvku ...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lanimka (14.07.2014 20:30)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děti nečtou...

    Datum: 14.07.2014 20:26
     

    Taky chodime do knihovny,pujcuje si to rovnou po peti kusech. Nez zaznamenam,co ma,uz to vali zpet prectene :-)

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Děti nečtou...

    Datum: 14.07.2014 20:54
     

    tak dnes jsem se nařehtala - ovšem jen do deky .. byla tu děcka a ta šestiletá ,, jako'' četla čtyřletému .. no jen jako . ale půl hodiny bez zadrhnutí a myslela jsem ,že mně omyjou .. měla na klíně knížku a mimo jiné tam jako četla -- dotáhli si domů zločince a pak se jim zasekly dveře - byla jedna sova měla mladé a pak je sežrala .. no a v tomto duchu půl hodiny s krásnou intonací a bez zastavení ..Marek seděl a zbožně na ni koukal . já ležela na válendě a ta se pode mnou třásla . grinning smiley Vendy totiž odmala táta každý večer čte -- no a dveře se jim nedávno zasekly v tom povichru ,co tu byl .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děti nečtou...

    Datum: 14.07.2014 21:08
     

    Jo,jo,ona si ta decka nekdy tak vymysli,az tomu samy veri... winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Děti nečtou...

    Datum: 14.07.2014 22:22
     

    Kaaj, třeba z ní jednou bude spisovatelka, tak zatím příběhy trénuje na bráchovi winking smiley love smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Děti nečtou...

    Datum: 14.07.2014 22:43
     

    Kaaj, to je krásné love smiley , má fantazii a jednou možná z ní opravdu bude spisovatelka thumbs down .

     
  • Autor: pospet
    Status: nováček

    Re: Děti nečtou...

    Datum: 15.07.2014 11:35
     

    Škoda, že je takových málo a až vyrostou, často vůbec v dospělosti nečtou...

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Děti nečtou...

    Datum: 15.07.2014 15:23
     

    Kaaj, to je fantazie. thumbs down

    Naše mamka má zapsané, co řekl syn, když ho hlídala (ve třech letech) - a jsou to perly.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.