čtvrtek 18. dubna, 19:36 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Aktivity a volný čas
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Aktivity a volný čas
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: jarka75
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Děti a první lyžování

Datum: 28.01.2011 23:59
 

Dobrý den,

přemýšleli jsme s manželem, že necháme děti naučit lyžovat v lyžařské škole(ce). Zatím přemýšlíme o lyžařské školce v Hořicích u Blanska, pže je to z Brna kousíček a na stránkách to vypadá, že se na děti zaměřují (www.tygriskolka.cz). Nemáte s tím někdo zkušenost? Díky za info. Jarka

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Děti a první lyžování

    Datum: 29.01.2011 10:53
     

    Nemám sice zkušenosti s touto konkrétní, ale jinak mohu lyžařskou školu či školku vřele doporučit. Mně se velmi osvědčila a vůbec nelituji, vydaných peněz. Hlavní výhoda spočívá v tom, že učitele a jeho rady děti více respektují, než rady rodičů. Druhá výhoda je v tom, že metodiku výcviku a výuky lyžování mají instruktoři přeci jen lépe zmáknutou. Takže pokud nejste jako rodiče sami lyžařští instruktoři, tak na svých dětech můžete víc pokazit než vylepšit. No a neposlední výhoda spočívá v tom že děti byly uklizené v péči instruktorů a já si docela pěkně sám zalyžoval. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Děti a první lyžování

     
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Děti a první lyžování

    Datum: 27.02.2011 11:07
     

    Lyžařská škola jedině souhlas děti rady rodičů opravdu moc nechtějí respektovat, tak je lépe přijmou od zkušených učitelů.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děti a první lyžování

    Datum: 27.02.2011 11:10
     


    Vladana napsal(a):

    Lyžařská škola jedině souhlas děti rady rodičů opravdu moc nechtějí respektovat, tak je lépe přijmou od zkušených učitelů.

    No hlavně, když se jim nechce, tak na instruktora si nedovolej "vyskakovat", rodičům se seknou daleko snáz. Takže i já hlasuji pro "profíka", vynaložené finance se vrátí - jednak nepřeberou špatné návyky rodičů a rodiče si ušetří spoustu nervů smiling smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Děti a první lyžování

    Datum: 27.02.2011 15:02
     

    Teď na horách jsem na menší sjezdovce viděla od manžela kolegy syna, kterému jsou čtyři roky a valila jsem očieye popping smiley eye popping smiley Sám si nasedl na vlek a domů to šustil jako dábel, sám si nechal označit kartičku přes takový turniket a jezdil takto celé dvě hodiny.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děti a první lyžování

    Datum: 27.02.2011 16:22
     

    Máme to doma winking smiley, je mu teda o rok víc, ale už mu nestačím! eye popping smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Aktivity a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.