pátek 19. dubna, 05:50 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Detaily mojí zahrádky

Datum: 04.05.2007 21:30
 
pict0141.jpg
Další fotografie:
Tak to jsou kousky mojí zahrádky. Na prvním snímku je sezení s vistárií, ještě nedorostlým miscantusem giganteou a v popředí je převislá vrbička - ta koule. Na druhém snímku jsou některé moje kontejnery a na dvou dalších chrlič žabička.


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 18.10.2022 22:46
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Gabco, grinning smiley. To máš dobrý, že tu práci vidíš až na podzim. Já to vidím už od jara. grinning smiley

    Na jaře to jde, když si to na podzim připravíš. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Detaily mojí zahrádky

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 19.10.2022 19:25
     
    received_5885961618121790.jpeg
    Další fotografie:

    Gábi na focení oko mám, ale nemám čas se s tím zdržovat.

    Dnes jsem přežila svou smrt. Stříhala jsou jehličnany že štaflí a udělalo se mě špatně, nic mě nebolelo , bylo mé na zvracení s spocená jak myš . I Čenda přišel za mnou do chaty a seděl u mě. Potom jsem se vzpamatovala , ale na štafle jsem už nelezla. Ale nový kout se šicím strojem a vyhozeným starým stolem hotovo. Ještě jsem uklidila šupnu a spálila ten stůl.

    A už Kordulo brzdi, nejsi nejmladší.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 19.10.2022 19:41
     
    received_5885961618121790.jpeg
    Další fotografie:

    Gábi na focení oko mám, ale nemám čas se s tím zdržovat.

    Dnes jsem přežila svou smrt. Stříhala jsou jehličnany že štaflí a udělalo se mě špatně, nic mě nebolelo , bylo mé na zvracení s spocená jak myš . I Čenda přišel za mnou do chaty a seděl u mě. Potom jsem se vzpamatovala , ale na štafle jsem už nelezla. Ale nový kout se šicím strojem a vyhozeným starým stolem hotovo. Ještě jsem uklidila šupnu a spálila ten stůl.

    A už Kordulo brzdi, nejsi nejmladší.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 19.10.2022 20:40
     



    kordula napsal(a):

    Gábi na focení oko mám, ale nemám čas se s tím zdržovat.

    Dnes jsem přežila svou smrt. Stříhala jsou jehličnany že štaflí a udělalo se mě špatně, nic mě nebolelo , bylo mé na zvracení s spocená jak myš . I Čenda přišel za mnou do chaty a seděl u mě. Potom jsem se vzpamatovala , ale na štafle jsem už nelezla. Ale nový kout se šicím strojem a vyhozeným starým stolem hotovo. Ještě jsem uklidila šupnu a spálila ten stůl.

    A už Kordulo brzdi, nejsi nejmladší.

    Právě to si myslím nono smiley,brzdi! Je na čase si odpočinout.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil bosk (19.10.2022 20:42)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 19.10.2022 21:05
     
    received_3343949162599297.jpeg



    bosk napsal(a):



    kordula napsal(a):

    Gábi na focení oko mám, ale nemám čas se s tím zdržovat.

    Dnes jsem přežila svou smrt. Stříhala jsou jehličnany že štaflí a udělalo se mě špatně, nic mě nebolelo , bylo mé na zvracení s spocená jak myš . I Čenda přišel za mnou do chaty a seděl u mě. Potom jsem se vzpamatovala , ale na štafle jsem už nelezla. Ale nový kout se šicím strojem a vyhozeným starým stolem hotovo. Ještě jsem uklidila šupnu a spálila ten stůl.

    A už Kordulo brzdi, nejsi nejmladší.

    Právě to si myslím nono smiley,brzdi! Je na čase si odpočinout.

    Jsem vzala formu na dort , ozdobila a zapálila svičku za Drahušky Sorbona sad smiley angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 19.10.2022 22:08
     

    Kordulko, opatrně. Drahus lituju, má hafany skutečně jako rodinné příslušníky. sad smiley Škoda, že přestala chodit.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 30.10.2022 22:51
     
    received_1711841149210816.jpeg

    Podzim na zahradě

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 02.11.2022 16:51
     
    dscn8799.jpg

    pracně jsem dědka přesvědčila ,aby špejlí zapálil od plynu svíčku / nenašly se zápalky // a dal ji do lampy na zahradě.. -- no jo , chvilku hořela a pak ji sfoukl přŕůvan . sad smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 03.11.2022 09:49
     
    img_20221102_105326.jpg

    Na mišpuli se mě hodně kolemjdoucí ptají. Mám ji u plotu a krom toho, že je neprůhledná, i dobře vypadá. Doporučuju do přírodního živého plotu mezi keře. Plody teda nic nežere, ale ještě mi žádná nová rostlina nevyklíčila.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 15.12.2022 10:29
     
    dscn0337.jpg

    Šla jsem vymetat sníh. Kvůli těmto fešákům jsem si došla pro foťák. Ve sněhu nevypadají nespokojeně. grinning smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 15.12.2022 11:30
     

    Vypdají velice pokojeně love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 15.12.2022 14:06
     

    Za barákem štěpkovali a tak jsem je poprosila., jestli by mě kupku nedaly tady dopředu na obecní.

    Byli velice ochotní , i když to museli nabírat lopatou. Potom to celé zachumelilo, než jsem to stačila rozhodit. A samozřejmě někoho moc zajímalo, co pod tím sněhem asi je a celé to rozvrtal angry smiley

    Ale skřítka zatím nikdo nezničil

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 15.12.2022 17:40
     



    kordula napsal(a):

    Za barákem štěpkovali a tak jsem je poprosila., jestli by mě kupku nedaly tady dopředu na obecní.

    Byli velice ochotní , i když to museli nabírat lopatou. Potom to celé zachumelilo, než jsem to stačila rozhodit. A samozřejmě někoho moc zajímalo, co pod tím sněhem asi je a celé to rozvrtal angry smiley

    Ale skřítka zatím nikdo nezničil

    Byla jsem rozházet štěpku.Na tom bilém sněhu to nevypadá zrovna dobře ,ale kdyby ta kůpa nalepená na barák udělala flek, bylo by to horší

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 15.12.2022 17:55
     

    no a o tom to je-- ty si nedáš pokoj a pak jsou tady problémy se zdravím . už se vykašli na něco , co dělat nemuíš. ono se to tzv nepos--e nono smiley

    držím ti palce.. love smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (15.12.2022 17:58)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.