sobota 20. dubna, 04:50 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Detaily mojí zahrádky

Datum: 04.05.2007 21:30
 
pict0141.jpg
Další fotografie:
Tak to jsou kousky mojí zahrádky. Na prvním snímku je sezení s vistárií, ještě nedorostlým miscantusem giganteou a v popředí je převislá vrbička - ta koule. Na druhém snímku jsou některé moje kontejnery a na dvou dalších chrlič žabička.


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 23.05.2023 07:41
     

    Já nikdy nevím, jestli soused je kocour nebo chlap grinning smiley. Takže v tomhle případě asi fakt chlápek?

     

    Alenko, kompost nemáš?

    kordula napsal(a):

    My vozíme trávu do příkopu, je to sice za plotem ,ale je to ještě naše. Máme jen švestku a mizernou broskvičku. Jinak ostružiny, rybíz,rajčata, bylinky a šnitlik. Ovocné stromy byly mizerné a tak jsme je vykáceli už před 20 lety. Stromy v okolí jsou staré a postupně je vykáceli, neb jablka byla nejedlá.

    Ale dnes mě mohlo klepnout, moc už nepotřebuji eye rolling smiley

    Zalejvat a koukám ,co to je. ? Soused o kterém jsem si už začínala myslet, že dostal rozum,ale.., Zabije králika a kůži a střeva zahrabe,jak jinak mělce a ne jen že to dmrdí, něco to vyhrabe skus kůže i se zadníma nohama jsem měla v hortenzii.

    Posledně zese kachní vejce. Chatu přestavěl pěkně, až na ta okna, ale jinak je bordelař . To že vnitřnosti zahrabe hala bála do hnoje se s ním hádal už můj táta. Smrdí to hlavně večer.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Detaily mojí zahrádky

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 23.05.2023 07:42
     

    krásná kompozice thumbs down

    gabca napsal(a):

    Jen tak... foceno okem okem v plotu. grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 23.05.2023 12:54
     


    Kompostér mám jen ten zelený, tenhle soused je chlap 50 jak naš Tomaš, ..kompost je v příkopu

    Anavi napsal(a):

    Já nikdy nevím, jestli soused je kocour nebo chlap grinning smiley. Takže v tomhle případě asi fakt chlápek?

     

    Alenko, kompost nemáš?

    kordula napsal(a):

    My vozíme trávu do příkopu, je to sice za plotem ,ale je to ještě naše. Máme jen švestku a mizernou broskvičku. Jinak ostružiny, rybíz,rajčata, bylinky a šnitlik. Ovocné stromy byly mizerné a tak jsme je vykáceli už před 20 lety. Stromy v okolí jsou staré a postupně je vykáceli, neb jablka byla nejedlá.

    Ale dnes mě mohlo klepnout, moc už nepotřebuji eye rolling smiley

    Zalejvat a koukám ,co to je. ? Soused o kterém jsem si už začínala myslet, že dostal rozum,ale.., Zabije králika a kůži a střeva zahrabe,jak jinak mělce a ne jen že to dmrdí, něco to vyhrabe skus kůže i se zadníma nohama jsem měla v hortenzii.

    Posledně zese kachní vejce. Chatu přestavěl pěkně, až na ta okna, ale jinak je bordelař . To že vnitřnosti zahrabe hala bála do hnoje se s ním hádal už můj táta. Smrdí to hlavně večer.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 16.06.2023 09:44
     
    received_807630343938238.jpeg
    Další fotografie:

    Heuchery

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 16.06.2023 09:46
     

    Letos jsou krásné, asi jim pomohly jarní deště. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 25.06.2023 20:58
     
    received_670608238224594.jpeg
    Další fotografie:

    Už dám pokoj, za tím lavorem je hortenzie drsná ,dvě přesazené latnatky, veliké bohyšky, venkovní fuchsie .Kdybych uřízla ještě tu spodní větev bylo by tam na to vidět

    Tomáš mě tam přesadí zlaty jehličnan zeravu.brala bych něco jehličnatého ,střapatýho, ale tenhle mám na zahradě, je chudák zastrčený, tak se snad vzpamatuje.

    Další fotky je pohled ze zahrady.

    Pokračovani za týden, jestli se toho dožiju

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (25.06.2023 21:02)
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 25.06.2023 22:33
     

    No něco vysokého to tam chce, o tom žádná. Já sázím spíš ovocné stromy, tak nemám představu, jak rychle jehličnany rostou. Vzrostlý strom bude brát nováčkovi vodu, na to pozor.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 01.07.2023 17:28
     
    received_670608238224594.jpeg

    Tak abych se připomněla s tímhle blbým nápadem. Zatím jsem tam nic nezasadils, soused musí přijít znova, už potřetí. eye rolling smiley Pařez je stále moc vysoký , jsou tam kořeny jak noha, asi cokoliv tam zasadím zajde, nebude mít místo na svoje kořeny. Ale proč to píšu, u toho smrčku jsem ořezala pár větví a otevřel se pohled na hortenzii drsnou, latnatky hortenzii dubolistou, bohyšky ,prostě paráda.

    Nakonec mám z toho radost, jen to potřebuje trochu upravit. Trávu tam zatím nebudu sít, protože si myslím , že kořenů břečťanu se jen tak nezbavím, tak sem tam střílnu Randap

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 02.07.2023 18:49
     
    received_6440653725970335.jpeg
    Další fotografie:

    Díra vykopána ,větve ořezaný , jednu jsem uvázala ,aby ten vršek nevypadal blbě, jehličňan vyrytý ,tak jen uříznout ten pařez

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 02.07.2023 19:35
     

    Šikovný pomocník. thumbs down Nechceš mi ho půjčit? grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 02.07.2023 19:57
     



    gabca napsal(a):

    Šikovný pomocník. thumbs down Nechceš mi ho půjčit? grinning smiley

    To je Tomaš, s ním by jsi se moc nevytrhla, každou chvilku přestavka na cigárko, ale dnes ho musím pochválit. Dokonce za týden bude pokračovat,na to jsem tedy zvědavá. Jedna kůpa se uklidila a dneska vznikla nová. Stříhal plot a byly tam dva už dost velký náletový smrky a ten javor.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 07.07.2023 11:57
     
    received_254369103972215.jpeg

    Zasazeno, vypadá to divně, jehličňan rostl namačkány na plot, ale on se srovná, jen mohl být tak o 20 čísel doleva . Kupodivu se to manželovi líbí a hned mlel ,že by se tam hodila pergola. To určitě

    Ten pařez, co soused zkracoval ,byl tvrdý jak žula.

    Od středy mě nesla Wi-Fi na mobilu.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (07.07.2023 12:23)
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 08.07.2023 19:32
     



    kordula napsal(a):



    gabca napsal(a):

    Šikovný pomocník. thumbs down Nechceš mi ho půjčit? grinning smiley

    To je Tomaš, s ním by jsi se moc nevytrhla, každou chvilku přestavka na cigárko, ale dnes ho musím pochválit. Dokonce za týden bude pokračovat,na to jsem tedy zvědavá. Jedna kůpa se uklidila a dneska vznikla nová. Stříhal plot a byly tam dva už dost velký náletový smrky a ten javor.

    Kordul,to je vnuk?Náš vnuk se taky pochlapil.Byli jsme přes svátky na chatě,tak nám pomohl stříhat živý plot a posekat trávu. flower smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 08.07.2023 20:17
     



    bosk napsal(a):



    kordula napsal(a):



    gabca napsal(a):

    Šikovný pomocník. thumbs down Nechceš mi ho půjčit? grinning smiley

    To je Tomaš, s ním by jsi se moc nevytrhla, každou chvilku přestavka na cigárko, ale dnes ho musím pochválit. Dokonce za týden bude pokračovat,na to jsem tedy zvědavá. Jedna kůpa se uklidila a dneska vznikla nová. Stříhal plot a byly tam dva už dost velký náletový smrky a ten javor.

    Kordul,to je vnuk?Náš vnuk se taky pochlapil.Byli jsme přes svátky na chatě,tak nám pomohl stříhat živý plot a posekat trávu. flower smiley

    To je syn. Bude mu 50

     
  • Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 10.07.2023 07:58
     
    20230710_044118473_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    U původně fuchsiového sezení začínají kvést kaly. Jsou už docela obříci s velkými listy. Je to vyloženě i na zimování nenáročná a bezztrátová kytka.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.