čtvrtek 25. dubna, 04:23 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Detaily mojí zahrádky

Datum: 04.05.2007 21:30
 
pict0141.jpg
Další fotografie:
Tak to jsou kousky mojí zahrádky. Na prvním snímku je sezení s vistárií, ještě nedorostlým miscantusem giganteou a v popředí je převislá vrbička - ta koule. Na druhém snímku jsou některé moje kontejnery a na dvou dalších chrlič žabička.


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 21
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 03.05.2023 13:12
     

    Gabi, strasne moc te lituji, ach jo 😪

     
  • Autor: Reklama

    Re: Detaily mojí zahrádky

     
     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 03.05.2023 19:12
     

    Kiko, pamatuji si, jak jsi na podzim dávala fotky vaší předzahrádky. Moc jsem se těšila, jak to bude vypadat. No a je to perfektní thumbs down love smiley Těším se na další, jak to bude pokračovat v létě atd. flower smiley

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 03.05.2023 19:17
     

    Kordul, ty máš prostoru, to je paráda! flower smiley

    Gabčo, to je nepříjemné, že tak blízko confused smiley, ale aspoň to máte také velké, tak určitě soukromí vám zůstane. Jinak krásná zahrada thumbs down

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 03.05.2023 22:34
     

    Gabčo, záleží, jak to udělají stavebně. Jestli tam bude val osazený stromy a keři, tak to nemusí být skoro poznat. Je to otázka peněz. U nás se řešila dálnice, některé obce protestovaly.. přitom požadavky rozumné. Aby silnice nevedla nad terénem, ale zahloubená, tak by nebyla vidět ani slyšet.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 03.05.2023 22:50
     

    Nasadila bych i nějké stromy, ale musím počkat, až bude hotovo. Bude stejně zábor na stroje a tak, teď nemá cenu tam cokoliv budovat. Má to být zvrchu zaříznutý, ale dole už ne. Uvidíme...

    Ale když začli, měla jsem z toho chvíli depku. Mluví se o tom skoro 50 let, ale teď už se fakt dělá.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 04.05.2023 08:24
     

    Gabčo, tak se drž... máme známé, co takto koupili dům, že s výhledem se bude dělat dálnice. Uteklo 20 let a kde měli pole, mají dálnici na Jaroměř, takže hukot... Je to kousek od mého bývalého bydliště, tam jim to taky za barákem hučí. Ale s tím jsme to všichni kupovali, ten výhled byl, i když za desítky let, tak si to člověk nepřipouští. Takže jsem teď ráda, kde jsem, u nás je klid. flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 08.05.2023 21:18
     
    p1020540.jpg
    Další fotografie:

    Škoda, že jsem se ještě nenaučila s tím novým foťákem fotit. Chtěla jsem to zaostřit na kosa, a furt mám zaostřeného něco jiného. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 09.05.2023 08:37
     

    Ale i tak je ten kos dobrej. winking smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 18.05.2023 13:44
     
    img_20230518_103531.jpg
    Další fotografie:

    Tenhle pruh se snažím zkulturnit pět let, s přestávkami. Začíná to vypadat, i když plané ostružiny zas lezou. Narcisy byly sežrány ihned, kontryhel, čistec a pivoňka odolávají

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 18.05.2023 14:51
     

    Taky mám jedno místo, se kterými si lámu hlavu, protože ty plané ostružiny to několik let nechtějí vzdát. Umořila jsem je jeden rok kartony, listím a posekanou trávou. Ale paradoxně jim to asi dalo výživu a když se karton rozpadl, rozbujely se nebývalou silou! angry smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 18.05.2023 16:32
     

    Já je vyrývám. Ale i tak v té zemi něco žije. Až vyleze přímo v kytce, bude hůř. No plánuju je prostě neustále držet na uzdě, snad to vzdají. Taky je to ráj slimáků. Včera jsem přesadila monardu jinam, ani tlustě zasypaná ferramolem to nedávala. Další bude asi klematis. Jeden přesáhl kritickou výšku a jede, druhého berou pořád u země. Přes granule a popel.

     
  • Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 18.05.2023 17:15
     

    Mančo zkus drcené skořápky

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 19.05.2023 08:54
     

    myslíš na ty ostružiny nebo proti slimejšům?

    jaja99 napsal(a):

    Mančo zkus drcené skořápky

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 19.05.2023 10:20
     

    Ivčo, proti slimejšům ... ostružiny už mají rezistenci na i glyfosáty, zrovna tak jako pýr, pcháč oset, svlačec, šťovík .. tam opravdu snad pomůže jen lidský pot (psával pan doc. Peleška) - motyka a důslednost.

     
  • Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 19.05.2023 12:04
     

    Jojo proti slimejšům a navíc to clematisu prospěje:-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.