sobota 20. dubna, 05:33 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Detaily mojí zahrádky

Datum: 04.05.2007 21:30
 
pict0141.jpg
Další fotografie:
Tak to jsou kousky mojí zahrádky. Na prvním snímku je sezení s vistárií, ještě nedorostlým miscantusem giganteou a v popředí je převislá vrbička - ta koule. Na druhém snímku jsou některé moje kontejnery a na dvou dalších chrlič žabička.


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 21
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 29.10.2023 21:09
     

    Jako i z vasi strany plotu? Pred tim pletivem? eye rolling smiley

    gabca napsal(a):



    Betas napsal(a):

    Ach jo Gabi, to je k placi sad smiley A proc uz si nenasadite nejaky zivy plot jako odcloneni? Nebo tam budou oni neco stavet?

    Beats,mají tam zábor,takže tam můžou mít stroje a tak. Zničili by to. Až bude hotovo,pak můžem něco vysadit,teď by to nemělo smysl.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Detaily mojí zahrádky

     
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 29.10.2023 21:37
     

    Gábi, dle mých zkušeností - radši silnici než blbé sousedy. Kdyby byla protihluková stěna, tak za mě dobrý.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 29.10.2023 21:40
     



    Betas napsal(a):

    Jako i z vasi strany plotu? Pred tim pletivem? eye rolling smiley

    gabca napsal(a):



    Betas napsal(a):

    Ach jo Gabi, to je k placi sad smiley A proc uz si nenasadite nejaky zivy plot jako odcloneni? Nebo tam budou oni neco stavet?

    Beats,mají tam zábor,takže tam můžou mít stroje a tak. Zničili by to. Až bude hotovo,pak můžem něco vysadit,teď by to nemělo smysl.

    No, ono je to naše i za tím plotem, až k té silnici. Ale mohla bych vsadit něco před plot, ale nechci. Myslela jsem až pak, k silnici. Máme za tím plotem ovocný sad, jabloně a švestky. A zase to nechci úplně odříznout.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 29.10.2023 21:44
     



    Manca napsal(a):

    Gábi, dle mých zkušeností - radši silnici než blbé sousedy. Kdyby byla protihluková stěna, tak za mě dobrý.

    Mančo, tak mi máme bohužel obojí confused smiley

    Mělo by to být trochu zaříznutý, ale zatím to tak nevypadá. Nejvíc mě štve, že nechtějí udělat kruháč. Až budem přejíždět silnici od nás do města, budu čekat, než si to pražáci profrčí na hory, a až nikdo nepojede, tak hup na plyn.....

    No bude to trochu adrenalin, ale kruháč neprošel.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 29.10.2023 21:48
     



    tak63 napsal(a):



    gabca napsal(a):



    Betas napsal(a):

    Ach jo Gabi, to je k placi sad smiley A proc uz si nenasadite nejaky zivy plot jako odcloneni? Nebo tam budou oni neco stavet?

    Beats,mají tam zábor,takže tam můžou mít stroje a tak. Zničili by to. Až bude hotovo,pak můžem něco vysadit,teď by to nemělo smysl.

    Neměli by vám tam postavit protihlukovou stěnu?

    Sousedi nad náma to mají těsně vedle baráku, tam by to snad mělo být zaříznutý 10 m, ale u nás nevím. Protihlukovou stěnu asi neplánují. My to máme od toho plotu cca 30 m? No sama jsem na to zvědavá. Teda spíš nejsem. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 29.10.2023 21:56
     

    Našim teď kopou kanalizaci přes zahradu. Museli předělat honem výběh slepicím, vše bude rozblácené až do jara... Čekali je dřív, furt se nic nedělo a pak za dva dny u vás.

    No zpříjemnila bych si čas vybíráním živého plotu. Dřín, arónie, růže rugosa, mišpule, hloh...

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 30.10.2023 08:18
     

    u dcery kolem domu dějají nový vodovod. .. cesta už delší dobu uzavřená - musejí mít auta až o dost dál . tak denně dobíhá . staré roury byly už úplně na šrot . nevíme , jak ještě dlouho budou rýpat v zemi a cestě. ???

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 30.10.2023 08:24
     

    Soucítím se všemi, co se jich tyhle výkopy a přeměny týkají sad smiley , ať to máte co nejdříve za sebou a vyřízené. flower smiley

    Gabčo, Ty to určitě nějak vymyslíš a ani nebudete vědět, že něco za barákem je... já Ti věřím. love smiley

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 30.10.2023 18:24
     

    Gabi, ja osobne bych na nic necekala a uz davno neco vysadila... nez to nejak poradne naroste, to zas bude doba.. A taky dulezitejsi, nez oddelit sad by pro me bylo se co nejvice pokusit oddelit od tohoto..



    gabca napsal(a):



    Betas napsal(a):

    Jako i z vasi strany plotu? Pred tim pletivem? eye rolling smiley

    gabca napsal(a):



    Betas napsal(a):

    Ach jo Gabi, to je k placi sad smiley A proc uz si nenasadite nejaky zivy plot jako odcloneni? Nebo tam budou oni neco stavet?

    Beats,mají tam zábor,takže tam můžou mít stroje a tak. Zničili by to. Až bude hotovo,pak můžem něco vysadit,teď by to nemělo smysl.

    No, ono je to naše i za tím plotem, až k té silnici. Ale mohla bych vsadit něco před plot, ale nechci. Myslela jsem až pak, k silnici. Máme za tím plotem ovocný sad, jabloně a švestky. A zase to nechci úplně odříznout.

     
  • Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 31.10.2023 07:49
     

    Betas. svádí to k tomu ale pokud zůstal Gabce pozemek až k silnici s ovocnými stromy, odřízla by to, jak píše a stromy s ovocem jakoby neměla. Je to blbý ale ještě to mohlo být horší. Okrasné části jí zůstaly. Na ruch se postupně uvykne.Časem člověk přetane vnímat. Nepořádku ale ještě užije. U nás pod okny teď skoro skončila půlroční rekonstrukce kanalizace. Bohužel na kruhový objezd, byl v plánu, už nedojde. A křižovatka je skutečně dost blbá, Když z jedné strany nedodrží nějaký cvok padesátku, je tam oblouk, kam není příliš daleko vidět, uvízne auto uprostřed křižovatky.Chodníky ještě nejsou dodělané, mám v chodbě pískoviště ale aspoň už se dá zajet k vratům.Velký nákupy jsem vozila od auta na kolečku nebo takovým kočárku z vedlejší ulice. eye rolling smiley

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 31.10.2023 16:23
     

    No samozrejme nechat pruchod do sadu.. Ale ono taky otazkou je, jak moc je idealni mit ovocne stromy v blizkosti rusne silnice.. eye rolling smiley

    Jak pisu od zacatku, je mi to strasne lito, ze se vubec neco takoveho prihodilo a musi se resit.. sad smiley Preju hodne sil a dobrych napadu, jak z toho vybruslit! flower smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 31.10.2023 16:32
     

    Gabi, taky bych asi sázela hned, ale bude lepší až bude všemu konec. Až to uvidíš hotové, ty budeš mít hned nápady, jsi šikovná.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 02.11.2023 09:07
     
    dscn5009.jpg

    když je těch Dušiček winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 02.11.2023 09:14
     

    love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 02.11.2023 10:32
     

    thumbs down love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.