pátek 19. dubna, 06:05 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Detaily mojí zahrádky

Datum: 04.05.2007 21:30
 
pict0141.jpg
Další fotografie:
Tak to jsou kousky mojí zahrádky. Na prvním snímku je sezení s vistárií, ještě nedorostlým miscantusem giganteou a v popředí je převislá vrbička - ta koule. Na druhém snímku jsou některé moje kontejnery a na dvou dalších chrlič žabička.


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 10:40
     

    No jak jsou ty zahrady, kde není nic, tak právě nepotřebují ty křovinořezy, hnojiva, provázky.

    Když byl syn v Americe, tak tam vůbec zahrady jako takové neznají. Jen barák a trávník.. .aspoň tam, kde byl on. Ale garáž s dílnou měli. winking smiley

    Na podzim maximálně vystrčej haloweenskou dýni před barák,ale něco jako truhlíky v oknech tam nepěstovali... Když jsem americké "mamince" poslala naši zahradu, tak si myslela, že jsme hrozně bohatí lidé, že to máme jako park. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Oni se prostě v zemi nehrabou. Nebo aspoň tam, kde byl syn, tak ne. Navíc v tom místě mají dost brzo zimu a pozdě jaro, tak ta sezóna je krátká.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Detaily mojí zahrádky

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 11:08
     
    image (6).png

    Takhle nějak tam ty "zahrady" vypadají... winking smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 11:45
     

    Tak tam bych jela jako na dovolenou sázet grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 12:26
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down no mně ty fotky přišly právě strašně smutný... ptala jsem se vždycky syna: A oni se teď nastěhovali? A on: Ne, ti tam bydlí 20 let. TAdy zahrady prostě nemají. grinning smiley winking smiley

    Ale zase se mi líbilo, že v celé čtvrti nebyly ploty a bylo to tam takové "otevřené". thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (20.10.2023 12:27)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 12:49
     



    Anavi napsal(a):

    Takhle nějak tam ty "zahrady" vypadají... winking smiley

    Anavi, slyším od spoustu chlapů, že nejlepší zahrada je vybetonovaná. grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 15:01
     



    alenak napsal(a):



    Anavi napsal(a):

    Takhle nějak tam ty "zahrady" vypadají... winking smiley

    Anavi, slyším od spoustu chlapů, že nejlepší zahrada je vybetonovaná. grinning smiley

    Alenko, chlapů ... netuším, můj táta byl chlap každým coulem, koňák, zámečník a vše co s tím souviselo .. ale měl úúúžasnou skalku, letničky, kytky (moji mámu to moc nebralo), na jeho zeleninu furt vzpomíná můje chlap a nedá si vysvětlit, že mamka měla domáctvnost a on zvířata a zahradu a ne TV a PC ... já mám (jaký si to uděláš) vše a nestíhám, už ani nějak se mi nechce.

    Moje kanadská netěř by ráda měla zahradu jako její mamka - kytky, zeleninu, ovoce ... jenže do zahrady jí chodí srnčí a mendědi ... tudíž nelze. Včera dceru neodvezla do školy - medvěd před garáží a seděl a seděl a vyhnat se nenechal. Naštěstí neteř může pár dnů v týndu pracovat z domu.

    Od kamarádů dcera po VŠ pedagogické pracovala jako au-pair v Anglii - vyvrátili se tam úplně s jejími osázenými truhlíky a vánočním cukrovím (stihla během hlídání a učení dětí) - jiný kraj, jiný mrav, jiné zvyklosti - ona je ze čtyř dětí a všechny byly zvyklé, že se musí zapojit do chodu domácnosti, aby vše klaplo na dobrou ... ještě nedávno vzpomínala sestřička od pediatričky (náhodou jsme se potkaly), jak jí bylo skoro trapně - přišla předvést jak maminka má koupat dítě - máma (moje kamarádka) si nechávala vše se zaujetím vysvětlit (nechtěla ji "shodit") - přišla nejstarší dcera - paní, takhle se to asi dělat nemá, my děláme jinak, přišla mladší dcera - máma zavelela, už mě nesrte a běžte pro Honzu do školky grinning smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 24.10.2023 08:51
     

    eli, náš taťka taky zahradu miloval, pracoval tam denně a výsledky měl unikátní. Uměl stříhat ovocné stromy jak nikdo, rouboval nejen x jablek na jednu jabloň, ale i jiné ovoce na podnože jiných druhů kvůli odolnosti... teď abych nekecala - svestku na meruňku a podobné "blbiny" a vše se mu dařilo neskutečně. thumbs down thumbs down thumbs down Pamatuji si to čekání na první květ, plod.. jestli se zadařilo. Krásné časy to byly.

    Naše jabloň, na které bylo asi 5 druhů jablek, byla pověstná a každý ji chodil obdivovat. love smiley flower smiley

    Loni spadla, nedokázala jsem ji vyhodit, kmen jsem využila do vřesoviště. flower smiley

    Říkali jsme mu s bráchou Mičurin. winking smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (24.10.2023 08:56)
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 25.10.2023 22:43
     

    Já teda asi žádného zahradníka - chlapa neznám. Akorát soused má plné parapety papriček, ale jinak vídám jen za sekačkou. Skalky, kytky i zelenina, to se mi vybaví akorát ženské tady kolem.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 25.10.2023 22:59
     

    Tady zahradníčci jsou. Většinou zeleninu, brambory. Znám známého, ten dělá všechno a má neskutečný motorek v sobě. Teď jsme ho zblbli do čemeřic, tak mi volal, že už zakoupil 11 odrůd, borec. Je mu asi 62. smiling smiley 

     
  • Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 25.10.2023 23:10
     

    Aleno, chlapi jako zahradníci jsou větší systematici než ženy.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 26.10.2023 07:40
     

    Umí si na to udělat čas ... netrápí je většinou, že není vyžehleno, navařeno, přišitý knoflík, ohlídána vnoučata či děti .....

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 29.10.2023 17:57
     
    p1050959.jpg
    Další fotografie:

    Na tý 4 fotce vidíte, jak blízko nám půjde obchvat. eye rolling smiley

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 29.10.2023 19:08
     

    Ach jo Gabi, to je k placi sad smiley A proc uz si nenasadite nejaky zivy plot jako odcloneni? Nebo tam budou oni neco stavet?

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 29.10.2023 20:11
     



    Betas napsal(a):

    Ach jo Gabi, to je k placi sad smiley A proc uz si nenasadite nejaky zivy plot jako odcloneni? Nebo tam budou oni neco stavet?

    Beats,mají tam zábor,takže tam můžou mít stroje a tak. Zničili by to. Až bude hotovo,pak můžem něco vysadit,teď by to nemělo smysl.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 29.10.2023 20:27
     



    gabca napsal(a):



    Betas napsal(a):

    Ach jo Gabi, to je k placi sad smiley A proc uz si nenasadite nejaky zivy plot jako odcloneni? Nebo tam budou oni neco stavet?

    Beats,mají tam zábor,takže tam můžou mít stroje a tak. Zničili by to. Až bude hotovo,pak můžem něco vysadit,teď by to nemělo smysl.

    Neměli by vám tam postavit protihlukovou stěnu?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.