čtvrtek 28. března, 21:35 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Detaily mojí zahrádky

Datum: 04.05.2007 21:30
 
pict0141.jpg
Další fotografie:
Tak to jsou kousky mojí zahrádky. Na prvním snímku je sezení s vistárií, ještě nedorostlým miscantusem giganteou a v popředí je převislá vrbička - ta koule. Na druhém snímku jsou některé moje kontejnery a na dvou dalších chrlič žabička.


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 22.09.2023 08:31
     


    Kupodivu ale tato kombinace mi nějak neva.. latnatky se vyrovnají i se sušší půdou...

    Plant photography, Hydrangea paniculata, Hydrangea paniculata limelight

    Hydrangea Companion Plants Pin on Garden Marianne Majerus Garden Images

    Betas napsal(a):

    Kordul, jen poznamka pod carou a kazdy at si dela, jak chce - ale myslis, ze je dobre kombinovat hortenzie (vlhko, vyzivna puda) s rozchodnikama (sucho, chuda puda, upal)?

    Ikdyz vlastne ty zde uvazujes asi jen o latnatych, ale i tak.. Pocitove mi to moc nestimuje (asi jsem to jeste nevidela) a pripomnelo mi to tchyni, ktera je schopna zasadit levanduli vedle vresu a ve mne pak skripe uplne vsechno grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Detaily mojí zahrádky

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 22.09.2023 08:34
     

    Vyhledala jsem k tomu "důkazní" materiál: winking smiley

    Mid Sept in the garden (Sedum 'Autumn Joy', Morning Glory, Phlox 'David', Hydrangea 'Limelight'


    Zdroj: Pinterest

    Mid Sept in the garden (Sedum 'Autumn Joy', Morning Glory, Phlox 'David',  Hydrangea 'Limelight' | Beautiful gardens, Farmers market flowers, Patio  landscaping

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 22.09.2023 08:36
     

    A tady v kombinaci stromečkovité a sedum

    Sunny Summer Perennial Border Stock Image - Image of plants, lavender:  95898875

     
  • Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 22.09.2023 08:57
     

    Je to s podivem ale i jak ukazují fotky, ty dvě rostliny se neperou. A ty větší seda nejsou tak úplně suchomilný. Když mají dost vody jsou jen větší. Vlastní zkušenost. Pak víc lehají.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 22.09.2023 09:54
     

    Z mé zkušenosti teda sedum sucho a úpal nesnáší. Na navážce a kamenné zídce regulérně zdechnul. Přitom levandule, routa nebo šalvěj to zvládají dobře. Já myslím, že s latnatkami to bude optimální, stačí trochu slunka.

    Sousedka má na vyhnojené zahrádce, která se i zalévá. Má ho obří, ale lehá. Ale to předpokládám, že Kordula nebude zakrývat co rok hnůj flower smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 22.09.2023 11:27
     

    Seda se s hortenziemi nepoperou - hortenzie vytáhne vodu a seda jsou v pohodě, nejsou přemokřená.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 22.09.2023 12:28
     

    Elo, bingo thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 22.09.2023 17:53
     

    Nemyslete si, že mě to taky nenapadlo, jesli se to nepopere. grinning smiley Ale pokud nezkusíš, ....

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 28.09.2023 18:19
     
    received_336254552125517.jpeg
    Další fotografie:

    winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 29.09.2023 20:14
     
    received_6918765138163291.jpeg
    Další fotografie:

    Pozdrav od nás

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 29.09.2023 20:23
     

    Pěkný pozdrav. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 04.10.2023 10:52
     
    img_20231003_161423.jpg

    Zase jsem se šťourals v tom záhonů, ten oblouk byl takový hrbolatý, tak jsem ho o 20 cm opravila.

    Zítra jedu na Floru ,tak děkuji za ty fotky rozchodníků, dělám si seznam , neb ta paměť thumbs up

    Eliška je po kyčly, tak jedu s jinou kamarádkou, která tam byla naposledy za komančů.Objednala jízdenky, místenky i vstupenky a stále mě s úsměvem připominá ,že ji bude 70 až v listopadu.

    Ale vedoucí skupiny budu já grinning smiley, tak snad se v pořádku vratíme, nikde nezakopneme, nespadneme hlavně já / ona není tak opotřebovaná, učila na housle, ale zahrádku má/ a nikdo mám nic neukradne eye rolling smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 04.10.2023 12:24
     

    Kordul, ať se Vám výlet vydaří! Nějakou radost si kup. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 05.10.2023 09:59
     

    Holky, užijte si to.. aspoň zrelaxuješ od zahradních prací. A ne, že toho přivezeš plnej vlak nebo bus grinning smiley.

    kordula napsal(a):

    Zase jsem se šťourals v tom záhonů, ten oblouk byl takový hrbolatý, tak jsem ho o 20 cm opravila.

    Zítra jedu na Floru ,tak děkuji za ty fotky rozchodníků, dělám si seznam , neb ta paměť thumbs up

    Eliška je po kyčly, tak jedu s jinou kamarádkou, která tam byla naposledy za komančů.Objednala jízdenky, místenky i vstupenky a stále mě s úsměvem připominá ,že ji bude 70 až v listopadu.

    Ale vedoucí skupiny budu já grinning smiley, tak snad se v pořádku vratíme, nikde nezakopneme, nespadneme hlavně já / ona není tak opotřebovaná, učila na housle, ale zahrádku má/ a nikdo mám nic neukradne eye rolling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 05.10.2023 17:57
     

    Jsem doma, 4x hortenzie ,tentokrát údajně nizke, rozrazil, rozchodník jeden malý ,prý je musím schánět na jaře , jednu třapatku, šantu....

    Jinak nepřeberné množstvi cibulovin, čemeřice, všechno co vás napadne od klobás až po česnek, sýry, no však to znáte.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.