pátek 29. března, 15:58 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Detaily mojí zahrádky

Datum: 04.05.2007 21:30
 
pict0141.jpg
Další fotografie:
Tak to jsou kousky mojí zahrádky. Na prvním snímku je sezení s vistárií, ještě nedorostlým miscantusem giganteou a v popředí je převislá vrbička - ta koule. Na druhém snímku jsou některé moje kontejnery a na dvou dalších chrlič žabička.


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 21
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 06.09.2023 20:36
     
    372914758_7029359200449864_8227195377975102450_n.jpg

    Teda Kordul, jsi divoška. Já si oddrnovala jeden malý proužek a stačilo mi to. Vsadím tam nějaké ty cibule, když už jsem si jich tolik nahamounila. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Detaily mojí zahrádky

     
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 06.09.2023 20:56
     
    kordula napsal(a):
    Musim se pochválit , spojit ty dva záhonky byl dobrý nápad, za mě tedy ano.

    Rozhodně, ten ostrůvek působil v okolní vegetaci malý. Ta bílá hortenzie je tam moc pěkná, ale už nevím, jak se jmenuje. Možná jsi loni psala.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 06.09.2023 21:33
     

    Manco, kdes kupovala pivoně? Možná bych ještě jednu brala. Sázela jsem dnes od jara dřevitou v květináči, snad to poroste.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 06.09.2023 22:02
     

    Na irises.cz, poprvé. Líbila se mi Nosegay, na tu jsem nejvíc zvědavá. No a na jedné kolaudaci jsem viděla zajímavou, něco mezi růžovou a oranžovou, uprostřed žluté tyčinky. Tak jsem přemýšlela, kterou z těch lososových koupit, googlila jsem fotky, no nějak to dopadne. Už nevím, co jsem vzala grinning smiley. Coral charm

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 06.09.2023 22:34
     

    dík, tenhle web chválí, nemají prý záměny, taky se mi tam líbily....ať to roste smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 07.09.2023 08:20
     

    Kordulko, přišla jsi mi na mysl, když se objevil nový singl s klipem od Rolling Stones Angry [www.youtube.com] jako upoutávka na nové album, které chystají. Taky neuvěřitelný elán a dědkům ta muzika ještě pěkně šlape.

    kordula napsal(a):



    Manca napsal(a):

    Pěkné to máš Kordulo, jsi k nezastavení. Já si objednala 4 pivoňky, koupila pár tulipánů v Lidlu a taky chci přirývat, jen není kdy.

    Děkuji, dnes jsem udělala obrubu, přivalila pekný šutr, už druhý ,... No a ještě ty hortenzie. Chtěla bych Polestar a to zelené Mochyto.Musim se pochválit , spojit ty dva záhonky byl dobrý nápad, za mě tedy ano.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 07.09.2023 08:32
     
    received_667692335071803.jpeg

    "Valicí se kameny" , no ten šutr jsem taky dovalila... grinning smiley ,

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 07.09.2023 08:42
     

    Ty jsi prostě neskutečná eye popping smiley .... já přemýšlím co dřív, zda napytlovat seno pro králíky nebo zalívat kytky po baráku nebo kolem baráku nebo jít prostříhat odplozené ostružiny nebo jít sázet jahody nebo začít vařit nebo si konečně zašít pracovní kalhoty abych mohla špinavé hodit do pračkyy nebo .... a děda sedí u TV a vzteká se na vládu.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 07.09.2023 11:27
     

    Regi, to přirovnání sedí grinning smiley, klip se povedl a Kordul ty jedeš opravdu v neuvěřitelném tempu. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 07.09.2023 15:42
     

    Dnes mám odpočinkový den, a zítra jedu na návštěvu, čož mě docela seře. V autě mám pytel kůry a zeminy , na chodbě další hortenzii . Uvařený mám ,jak by mě bylo pěkně na zahradě .

    Elenko ostružiny mě plesnivý na keři, nemám čas je ani otrhat stydlin smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 08.09.2023 08:01
     



    kordulanapsal(a) .

    Elenko ostružiny mě plesnivý na keři, nemám čas je ani otrhat stydlin smiley

    Kordulko, klídek, i když otrhávám, spousta je jich plesnivých - ještě než dozrají ... napršelo a keře jsou víc než přehoustlé.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 08.09.2023 12:41
     

    U rodičů ostružiny nakonec vždycky zplesniví, když je deštivý srpen, tak se snad ani nic nesklidí. Tak jsem odmítla nabízenou sazenici a koupila něco ranějšího, odolnejší nemocem (u našich mívají rez na listech). Už máme snědeno, ale bylo jich asi 5 na mladé rostlině. Rozdala jsem pár a už se tu chytají země další.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 08.09.2023 12:48
     
    img_20230908_105116.jpg

    Tohle obdivuju cestou do školy/školky. Každý den červenější. Je to taková mez, i když uprostřed vesnice. Úplný ráj pro ptáky, hlohů je víc než 5, do toho pámelník, šípky, bez, ptačí zob a další keře a stromy. Vesnický živý plot.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 08.09.2023 20:16
     

    Mančo, ve svém věku (mém) bych na zpáteční cestě byla schopna (tak jak nestíhám) při téhle kráse přidřepnout k zemi, bo dlouho stát na jednom místě nezvládámi, kochat se aspoň půl hodky ... procházející jiní by mne měli za blázna ... nu co už.

     
  • Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 09.09.2023 07:39
     

    Někde se zastavit a počumět není bláznovství. nono smiley Větším bláznovstvím je prospěchat celý život.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.