pátek 26. dubna, 00:20 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Detaily mojí zahrádky

Datum: 04.05.2007 21:30
 
pict0141.jpg
Další fotografie:
Tak to jsou kousky mojí zahrádky. Na prvním snímku je sezení s vistárií, ještě nedorostlým miscantusem giganteou a v popředí je převislá vrbička - ta koule. Na druhém snímku jsou některé moje kontejnery a na dvou dalších chrlič žabička.


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.08.2023 14:44
     

    jak jsme jeli autem domů - tak na plotech ve vesnicích měli ozdoby. kytice slunečnic , ozdobné trávy , gladioly a i jiné . je to tam zvyk - dožínky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Detaily mojí zahrádky

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 24.08.2023 09:46
     

    Kordul a Gábi, vy to máte stále tak krásně zelené. Pastva pro oko. Já mám skoro vše spálené od sluníčka sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 24.08.2023 10:01
     

    irisko, u nás to pořád bylo dobré a už je to taky hnusné winking smiley, ani mě neláká tam jít...

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 24.08.2023 10:31
     

    Zahrada mě letos vůbec nebere. Uvažujeme o zrušení kusu kytek a keřů, které nestojí za nic a postavit bazén. Ten aspoň užijeme, když hlásí, že léta budou stále teplejší.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 24.08.2023 22:49
     
    p1040801.jpg
    Další fotografie:

    Jako tráva dobrá, ale kytky mám letos mizerný, už odkvetlý, balkonovky už jsem zase nějaký vyházela, chytlo to nějakou houbu, či co. Za 14 dní se vdává neteř a chce ode mě kytky, co pokvetou v tu dobu. No, nevím, zda ji něco přivezu. Doufám aspoň v jiřiny. Ale musí se trochu ochladit, jinak nevím....

     
  • Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 25.08.2023 07:57
     

    Gabco, parády stále dost. Tady třeba stračky podruhé ani neobrazily.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 25.08.2023 08:10
     

    U nás v zahradě momentálně nekvete snad nic, jen sem tam květ růže. confused smiley

    Ještěže mám ten záhon s trvalkami, ten jediný to v předzrahrádce zachraňuje. love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 04.09.2023 18:25
     
    received_822441122858483.jpeg
    Další fotografie:

    Nabyla jsem dojmu,že ty hortenzie kolem toho jehličnanu, neladí mému oku.Tak jsem si trochu prohrála , zatím tam jsou květináče s kopřivou, latnatá zatím jen jedna Mont Blanc, ..

    A pár kytek pro kamarádky

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 04.09.2023 20:42
     

    Kordulko, ty se mi snad jen zdáš eye popping smiley thumbs down flower smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 05.09.2023 08:26
     

    Ne, ona je skutečně neskutečná! winking smiley grinning smiley love smiley

    Já bych brala takhle pracovitou tchyni, to by se zahradničilo. flower smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 05.09.2023 11:18
     

    Anavi, nenene - pracovitou tchýni ani náhodou ... obdivuju Kordulku, ale ve své zahradě bych ji asi nedala ... já sama a v klidu, i když vím, že nestíhám nic. Mám takle pracovitou švagrovou ... nudila se při hlídání dětí ... neteř málem trefil šlak. když přijeli po třech dnech a uviděli co maminka "zušlechtila" na zahradě. Ona žádná blbka není, dokonce povoláním zahradnice ... ale moje neteř to chtěla mít tak jak zvolila si sama.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 05.09.2023 12:20
     



    babkaela napsal(a):

    Anavi, nenene - pracovitou tchýni ani náhodou ... obdivuju Kordulku, ale ve své zahradě bych ji asi nedala ... já sama a v klidu, i když vím, že nestíhám nic. Mám takle pracovitou švagrovou ... nudila se při hlídání dětí ... neteř málem trefil šlak. když přijeli po třech dnech a uviděli co maminka "zušlechtila" na zahradě. Ona žádná blbka není, dokonce povoláním zahradnice ... ale moje neteř to chtěla mít tak jak zvolila si sama.

    Už bych ji nestačila.

    Já nejraději všechno pěkně sama, jen ty kameny jsou čim dál tím těžší. Když jsem hlídala kluky, tak jsem babičce taky předelala zahradu a navrhla to bidlo na fuchsie a byla nadšená, i sousedí si mě pozvali a dali mě 500,- za práci a já jim zato nakoupila hortenzie.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (05.09.2023 15:25)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 05.09.2023 12:36
     

    Kordul jsi neskutečná thumbs down grinning smiley , to si asi děláš a vymýšlíš k narozeninám, ale rozumím tomu. flower smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 05.09.2023 15:27
     



    alenak napsal(a):

    Kordul jsi neskutečná thumbs down grinning smiley , to si asi děláš a vymýšlíš k narozeninám, ale rozumím tomu. flower smiley

    ...aby mě měli kam zahrabat grinning smiley

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 05.09.2023 15:29
     

    Kordul tak hodne zdaru! thumbs down
    Ja jsem dnes tez zahajila prace na rozsirovani hortenzaria, coz znamena nejdrive oddrnovat xy m2 travniku.. Uz jsem se tesila na ty podzimni prace na zahrade flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.